Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

9 minutes ago, Kooineeperk said:

Nego... gde vam Rambo?! 😮 

 

Zakazao @Kronostime opet? 

 

Zakazao tvoj kalendar 😛

 

----

 

Ovo sa podizanjem cijena karata u odnosu na najavljeno mi je tako u skladu sa našim mentalitetom da nisam uopšte ni iznenađen ni razočaran. Čak vidim da te izmjene nisu toliko "krupne" pa je ovo čak i pohvalno. 😅

 

Odličan momenat da se puste sve karte odjednom iskoristi hype, plus pametnije ovoga puta sa Olimpijakosom. Još kad bi se nešto od tog novca uložilo u digitalizaciju servisa da možemo kao normalan svijet da isklikćemo u tri minuta i kupimo šta želimo (a da ne pominjem onu kupovinu sezonske i mogućnost "rentiranja" iste tokom sezone) gdje bi nam kraj bio...

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, jedibojan said:

Nesto drugo je zakazalo 😁

 

12 minutes ago, Shonewizard said:

 

Zakazao tvoj kalendar 😛

 

Aaahahah zakazalo to sto Alba i Oly igraju danas pa sam mislio da smo i mi i vi danas! Upravo se spremam da sednem i odgledam jedan multiprenos 😄 ahahaha 😄 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Son_of_a_gun said:

Pa nije naš servis pa da ga unaprijeđujemo. Mi ga samo obaramo 5-6 puta dnevno… emoji16.png

I inače imam osjećaj da nas operateri u Ticketlineu baš vole. emoji23.png

 

To i kažem, nek se otvori Ostoja malo i evo IT ekipa sa topika će mu odraditi servis samo za potrebe KKPa i to u pola cijene (i doživotne sezonske) 😁

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nije bas tako lako napraviti servis koji ce da izdrzi danasnji udar. Ovo je bukvalno slicno DDOS napadu. Gomila ljudi je otvarala iz vise browsera tabova itd. Nesrazmerzno zaradi bi moralo veliko ulaganje da se napravi... Treba naci bolje resenje. Tipa da su pustili u 2 ujutru bez najave 🙂

Link to comment
Share on other sites

Bilo bi razmaženo sa naše strane da tražimo treću uzastopnu pobedu u gostima, pogotovo uzevši u obzir odsustvo Ćaće i rovite igrače. Imali smo tokom ove serije 8-2 i mi sreće sa izostancima bitnih protivničkih igrača. Večeras nek se skupe ovi što mogu, nek igraju nosioci 35+ ako treba (nema za šta da se čuvaju), bez pritiska pa šta bude.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...