Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Doci će dan, doći će vreme
plakaće Minhen umesto mene

Ustaj Jame, Željko zove
ustaj Jame, veče je
ustao bih al' ne mogu
ne znaš Željko kako je


Sanjao sam ružne snove
sanjao sam loše teme
pred očima mojim, Željko
drugi igra mesto mene

Pusti me, pusti me
na terenu da sagorim
da ih trpam dok se gube
Partizan je,  ja ga volim

  • Like 3
  • Ha-ha 17
Link to comment
Share on other sites

Razbiti nas nece.. a ni mi njih.. Zalgiris nam je dosao u idealnom trenutku oni putovali... nisu imali vremena za odmor...  Sada su oba tima podjednak odmor imala ... Mi bez Cace .. Mada mislim da on ne bi dosao do izrazaja u ovoj utakmici. Tipujem na Pantera i Nanelija... +3 za nas.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Instinkt said:

Ne vidim kako možemo dobiti ovo. Ćaća nam je pola tima. Eventualno da nas potcene, a mi da odigramo preko svojih mogućnosti. Previše euforije za moj ukus, večeras slatkorečivi žabar naplaćuje svoje pljeskavice što smo mu dužni

 

Čuj previše euforije 🙂

 

Ja taman hteo da napišem kako mi se sviđa za promenu malo pozitivne atmosfere pred tekmu jer se nakon kratke radosti posle Žalgirisa odmah krenulo sa kukanjem zbog Papapetrua. Nije potrajalo radovanje ni nedelju dana...

Dajte ljudi stvarno malo pozitive..ovde po onom Jokićevom daj samo trofeje, jebeš put do istih i uživanje u košarci i trenutku...samo se priča o sledećoj, pa o sledećoj, pa je najvažnija ona iza te, pa ako i tu dobijemo onda će biti ona za 5..jebeš ga...

Igramo odlično, u odličnoj smo formi i ritmu. Da li će to potrajati i koliko niko ne zna. Da, večeras bez Papapetrua. Biće hendikep ali moraće Ledej da guli skoro celu tekmu i da vidimo od Nanelija jednu ozbiljnu partiju uz pomoć Trife.

 

Bajern je dosta podigao svoju igru. Mučili su nas poprilično i ovde. Pričao je Trinki kako im je promenio filozofiju i da sad igraju sa mnogo više slobode i šuteva spolja. To očigledno daje rezultate.

 

Ono što nam ide na ruku su njihovi prethodni porazi. I Zvezda i Žalgiris su nas čekali posle poraza u EL pod nekim moranjem da pobede kod kuće, kao i Bajern sada (izgubili dve zaredom protiv Barse i Valensije i protiv Bona u BBL).

 

Nemam onako dobar osećaj kao protiv Žalgirisa ali mislim da će biti borba na dva poseda do kraja, pa kako bude.

 

Bilo bi sjajno da uzmemo i ovu pobedu, ali neće biti tragedija i ako se ne desi.

 

Napred Kamerun Partizan!

Edited by pendulum
  • Like 9
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Što se mene tiče, moja očekivanja su ispunjena nakon pobede nad komšijama i pogotovo nakon pobede nad Zelenima. Bajern jeste ranjen i tačno je da ćemo imati podršku kakvu na drugim gostovanjima nemamo, ali igra se na terenu a ne na tribinama - a ne bih rekao da smo na terenu izraziti favorit. 

 

Očekujem ružnu utakmicu i manje poena nego inače. Samo da ne krenemo iz minusa...

 

ajmo Smailagiću 💪💪

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Drugari, ja se već olešio od domaće rakije tastovače a utakmica tek za sat ipo. Ako lupam gluposti, praštajte i vi i moderacija ako ikako može 🥰

 

Molim moderaciju da me ne bije punom snagom ako puno lupam, nisam ja kriv, tast mi spakovao mučenicu od 5 godina, a greota da se ne troši u ovakvim prilikama 😁

  • Like 9
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ali zajebavanje na 20 razlike, Željko je verovatno imao tahikardiju... :twak: Odlična utakmica, pojavili su se koji je trebalo, ali mora se reći i odlična priprema Trinkijerija; samo tim je dosta limitiran. Obst klasičan tunnel vision igrač, što je naravno plus protivniku.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...