Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Mnogo bolje izdanje Partizana nego protiv Albe. Mislim da su ih nadigrali u skoro svim segmentima sem šutu za tri, ali to je lepota sporta, jedan faktor je dovoljan da pobeda isklizne iz ruku. Ovo oko faula pri poslednjem napadu je debatable, mada mislim da bi većina to uradila, pogotovo sam očekivala od Žoca. Bilo je dosta pozitivnih stvari na utakmici, a vi ste ovde već razvili crni barjak :)) 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, DameTime said:

a vi ste ovde već razvili crni barjak :)) 

 

Grobari/groblje i crni barjak,kako drugačije. Sledeće godine,u ovo doba...druge će se pesme pevati.

"Bio je plan da se faulira igrač, ali kada ste na terenu, stvari se dešavaju brzo. Moramo da se fokusiramo. Pogodio je mnogo teških šuteva, posebno taj poslednji, ali ponavljam, moramo da ostanemo fokusirani na nas i na greške koje moramo da ispravimo", rekao je Ledej nakon meča.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Del Piero said:

Napravili ste malo nauku o obicnom faulu da se spreci sut za 3 poena. Naravno da je i dalje to moguce, pa PAO je protiv nas upravo to uradio pre 2 dana potpuno normalno. Howarda je trebalo da pokupi neko cim je bio na pola terena i da mu udje u dres.

Kad gledam Howard je prelako dosao do pozicije do kosa.Ajde ako vec nisu hteli faul mozda je mogao Punter da mu udje u dres napravi par kontakata da ga uspori.Ovako je on protrcao i dosao do pozicije da sutira iz pozicije koje je pogadjao.

 

Evo kaze i Lidej da je bio plan da se pravi faul.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, KockoOblo said:

 

Grobari/groblje i crni barjak,kako drugačije. Sledeće godine,u ovo doba...druge će se pesme pevati.

"Bio je plan da se faulira igrač, ali kada ste na terenu, stvari se dešavaju brzo. Moramo da se fokusiramo. Pogodio je mnogo teških šuteva, posebno taj poslednji, ali ponavljam, moramo da ostanemo fokusirani na nas i na greške koje moramo da ispravimo", rekao je Ledej nakon meča.

Hvala, zbog ovih koji su ubijeđeni da bi Howard dobio 7 bacanja i 4 lopte sa strane da smo napravili faul.

 

Uzgred, kad Papapetruu nije svirana nesportska za faul sa leđa na čovjeku koji ga je totalno prošao i izašao na 1 na 0 zicer, onda ne bi bila svirana namjerna ni za bilo kakav normalan faul na Howardu u poslednjem napadu regularnog toka.

 

Uzgred broj 2, Madar našima na EP dade 20 poJena skoro bez promašaja, ko je ovaj koji igra u KKP?! Da nam nisu Izraelci podmetnuli brata blizanca?! 😲

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Alex_Serbia said:

Markus Hauard je primer kako panteroliki igrac treba da izgleda sa loptom u rukama kada se lomi.

 

u produzetku je strim krenuo da zesce koci ali u regulare delu je punter odigrao vrhunsku partiju.

 

takodje, howard nije punteroliki igrac, nizak plej skorer koji otprilike najlakse moze da se proslavi tako sto cepa trice.

punter je iso baja koji moze sebi da izgradi poziciju na bilo kojem delu terena, svesti njega na sut za 3 nije basnajbolja iskoriscenost. da banalizujem, kao da imenjaka kevina duranta svedes na trice.

1 minute ago, Beonegro said:

Hvala, zbog ovih koji su ubijeđeni da bi Howard dobio 7 bacanja i 4 lopte sa strane da smo napravili faul.

 

Uzgred, kad Papapetruu nije svirana nesportska za faul sa leđa na čovjeku koji ga je totalno prošao i izašao na 1 na 0 zicer, onda ne bi bila svirana namjerna ni za bilo kakav normalan faul na Howardu u poslednjem napadu regularnog toka.

😲

 

ne bi bila svirana namerna, vec tri bacanja a to je procentualno izglednije da se daju tri poena, nego jedan tezak sut za tri.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, uini said:

 

u produzetku je strim krenuo da zesce koci ali u regulare delu je punter odigrao vrhunsku partiju.

 

takodje, howard nije punteroliki igrac, nizak plej skorer koji otprilike najlakse moze da se proslavi tako sto cepa trice.

punter je iso baja koji moze sebi da izgradi poziciju na bilo kojem delu terena, svesti njega na sut za 3 nije basnajbolja iskoriscenost. da banalizujem, kao da imenjaka kevina duranta svedes na trice.

 

ne bi bila svirana namerna, vec tri bacanja a to je procentualno izglednije da se daju tri poena, nego jedan tezak sut za tri.

To su sad već naklapanja. Tako možemo da kažemo i da bi možda uzeo loptu bez faula da je napao dribling Howardu.

A čak i da dobije 3 bacanja i da ih sve pogodi, imao bi i KKP 2-3 sekunde za poslednji šut.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Momci i Zoe sta da vam kazem navikavajte se evo meni je posle 7-8 godina osetno bolje. 

Basknoija zacelje EL sa nama i Pao. Vi odigrali vrlo dobro barem drugo pol sto sam gledao. Lesor nedefinisana budala bio ostao i moze ima sto trenera taj ce usrati 10 napada i odbrana a onda zakucati i pokazivati misice. June bez grama kosarkaskih finesa. Ali i takav juce radi opasan posao na off skoku. 

 

Kapiram da je ideja da imate igrace u petorci gde svako moze da iskreira za sebe i da se pici ta iso kosarka ali Andjusic je suter par ekselans ne znam sto njega nema vise. Neku povratnu trojku da opali, neku iz ledjnog bloka. 

 

 

Mali osvrt na Trifunovica... Aj sto se svadjao sa nekim iz publike, ali brate sto je similurao tom nekom oralni seks pa ono je drugi razred osnovne. Ne sme igrac onako da se ponasa.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

ne bi bila svirana namerna, vec tri bacanja a to je procentualno izglednije da se daju tri poena, nego jedan tezak sut za tri

 

Jbg, zašto je tolika frka napraviti običan faul, za 2 bacanja? Čemu tolika mistifikacija pomenutog  slučaja?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, KockoOblo said:

 

Jbg, zašto je tolika frka napraviti običan faul, za 2 bacanja? Čemu tolika mistifikacija pomenutog  slučaja?

 

Zak je rekao lepo. Plan je bio faul, a zasto nije, pitati njega i Kevina. Imali su svo vreme sveta. A price kako je to nesportska i slicno su samo nasi bedni pokusaji da ih opravdamo za pomracenje.

 

Shvatam da je um kompleksna materija sposobna da kreira misli i konstrukcije dogadjaja u milisekundama, te da su vrlo verovatno, obojica pomislili da su ga oterali dovoljno iskosa da prosto mora promasiti....ali um je cesto nas (njihov) najveci neprijatelj 😁

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, KockoOblo said:

 

Jbg, zašto je tolika frka napraviti običan faul, za 2 bacanja? Čemu tolika mistifikacija pomenutog  slučaja?

 

zato sto vise nije tako jednostavno napraviti obican faul, tj faul koji nije na sutu, iako si na pola terena zaklonjen dvojicom cuvara ili faul koji nije namerna. meni licno je to okej novitet za evropu, makar ovaj deo koji se tice suta, jer sprecava cuvanje rezultata pukim fauliranjem.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

 
zato sto vise nije tako jednostavno napraviti obican faul, tj faul koji nije na sutu, iako si na pola terena zaklonjen dvojicom cuvara ili faul koji nije namerna. meni licno je to okej novitet za evropu, makar ovaj deo koji se tice suta, jer sprecava cuvanje rezultata pukim fauliranjem.

Meni nije, jer sam ostao zarobljen u penal završnicama, ali sam to prihvatio kao realnost na koju ne mogu da imam uticaja osim da je konstatujem. Evropsko prvenstvo je bilo pokazna vježba za ovakve situacije, ne sumnjam da se kriterijum samo prelio na dalja takmičenja.

Ogrejaće, obasjaće. Ajmo malo jbt, kakva je ovo sahrana ovdje.
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Alex_Serbia said:

Markus Hauard je primer kako panteroliki igrac treba da izgleda sa loptom u rukama kada se lomi.

Nisu isti tip, a i taj Hauard je 2-3 puta bio na ivici izgubljene lopte na kraju utakmice i u produžetku, pukom srećom ih nije gubio.

Baskonija nije impresionirala, bila je dobra prilika za bod u gostima 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Son_of_a_gun said:


Meni nije, jer sam ostao zarobljen u penal završnicama, ali sam to prihvatio kao realnost na koju ne mogu da imam uticaja osim da je konstatujem. Evropsko prvenstvo je bilo pokazna vježba za ovakve situacije, ne sumnjam da se kriterijum samo prelio na dalja takmičenja.

Ogrejaće, obasjaće. Ajmo malo jbt, kakva je ovo sahrana ovdje.

 

ma i ja sam voleo kad povedemo 7 do 10 razlike i onda, ako je odbrana cvrsta a dva igraca znaju napad, imas otprilike sigurica pobedu 14mins pre kraja. al to je bilo 1997.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Milos 3.14 said:

Nisu isti tip, a i taj Hauard je 2-3 puta bio na ivici izgubljene lopte na kraju utakmice i u produžetku, pukom srećom ih nije gubio.

Baskonija nije impresionirala, bila je dobra prilika za bod u gostima 

 

Zavisi kako gledas. Garantovaces mi da ce ih ponovo ovako srati za 3?

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, uini said:

 

zato sto vise nije tako jednostavno napraviti obican faul, tj faul koji nije na sutu, iako si na pola terena zaklonjen dvojicom cuvara ili faul koji nije namerna. meni licno je to okej novitet za evropu, makar ovaj deo koji se tice suta, jer sprecava cuvanje rezultata pukim fauliranjem.

 

Nema  više tri metra trčanja uz igrača(remplovanje), i pokušaj da rukom dohvatiš loptu. To je ranije bio faul.Sada je namerna? Nisam ciničan,pitam ozbiljno.

Link to comment
Share on other sites

nisam pricao o namernoj, tj najmanje o tome, pisao sam kako je sudijski ugodjaj, tj procena, danas nesto sto moze da ode na obe strane, bilo da je u pitanju sut za tri iz neizgledne situacije (pola terena, ako ja kao ballhandler to naglasim) ili namerna, kao ona koja je mogla biti svirana papapetruu, npr.

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...