Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Najgore od svega je sto je on jedan od retkih koji zapravo ulazu neki trud u odbrani nevezano za rivala. Mozda ga to ponajvise cuva u timu. Od onoga sto mi mozemo da vidimo.

 

I da ponovim, serem se ja na nas i naš % šuta (kao i premali broj pokusaja za 3 po mecu) ako smo mi nadasve šuterska ekipa.

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, uvrnuto said:

-yo20Z.gif

Sva naša odbrana u jednom gifu. Pomaganje sa prvog pasa, i to ne jojo odbrana, već klasično ispadanje, a onda kreće rampampararararampamparaBukvalno su mogli da završe kako su hteli, ovo im je još i user bio.
Plus, Lesor u startu loše postavljen i kasni na taj pas, koji se svakako nije desio njegovom greškom.

 

I baš ovo što kažeš, ovo je samo jedna situacija sa highlights-a, a sećam se još nekoliko kad smo ispali zbog bespotrebnog pomaganja. O 1 na 1 da ne pričamo.
 

 

Sve je ovaj gif pokazao. Tasić bog leđne tehnike ima loptu na 4 metra od koša, šta nam je drugo činiti osim da Madar potpuno ostavi svog igrača i napadne ga, a i Panter sa druge strane skupio :ajme:

 

 

 

38 minutes ago, uvrnuto said:


A mi kad bismo pravili faul svaki put kad neko ispadne pri pomaganju ulazili bismo u bonus u 2. minutu. Mislim da je najveći problem lična odgovornost i odbrana 1 na 1. Bez toga nema ni bilo kakvog sistema u odbrani.

 

Nije rešenje, ali mislim da smo protiv Albe imali situaciju da primimo 20 poena za prva 4 minuta četvrtine, a da imamo 1 faul. Što je baš sramota.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Alex_Serbia said:

I da ponovim, serem se ja na nas i naš % šuta (kao i premali broj pokusaja za 3 po mecu) ako smo mi nadasve šuterska ekipa.

 

Spominjala se ovde "kreacija sa 3", gde Naneli & Ćaća, znanjem i iskustvom treba da nadoknade nedostatak pleja, ili barem nekoga ko liči na pleja. Na 1,2 i tri imamo igrače koji vole da "odtapkaju" svoje sa loptom, otuda slabiji protok, otuda malo šuteva. Jer mi pičimo iso i neke akcije koje tek treba da se pojave u udzbenicima( za 10-15 godina). 

 

 

Edited by KockoOblo
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Cooper said:

Pored klupe i ispod koša u prvim redovima su sedeli navijači Partizana koji su čarterom išli sa ekipom.

 

Dakle Trifa izdajnik? U pravu si Greene, samari i nije sav svoj it is.

 

8 minutes ago, KockoOblo said:

Dečko je težak bolid, jedan od najvećih u novijoj istoriji KKP. Zašto kao takav nije zaslužio salve uvreda, na koliko god strana forumaši odluče da je potrebno?

 

Moguce da propustam, ali koje izgredetm je imao, plazenje ka klupi u finalnoj seriji i ova reakcija na klupi? Razumem zasto Partizanov fanbase ocekuje bolje od svojeg igraca i slazem se, hot-headed klinac koji svoj attitude nije stavio u znak jednakosti sa partijama na terenu (recimo Musa, ponekad Edo Muric, Belic u FK). 

Nisam planirao da vrtim unazad i branim Trifu, komentarisao sam ovaj incident na klupi koji mi se cini da ovde i diljem tvitera ljudi razvlace vise nego sto to zasluzuje sam incident. Ali okej, svakako ne vidim sebe kao nekog ko ce da ocenjuje ko zasluzuje salve uvreda a ko ne, inicijalna reakcija mi je bila da se preteruje i to je to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, kendrick said:

 

Dakle Trifa izdajnik? U pravu si Greene, samari i nije sav svoj it is.

 

 

Moguce da propustam, ali koje izgredetm je imao, plazenje ka klupi u finalnoj seriji i ova reakcija na klupi? Razumem zasto Partizanov fanbase ocekuje bolje od svojeg igraca i slazem se, hot-headed klinac koji svoj attitude nije stavio u znak jednakosti sa partijama na terenu (recimo Musa, ponekad Edo Muric, Belic u FK). 

Nisam planirao da vrtim unazad i branim Trifu, komentarisao sam ovaj incident na klupi koji mi se cini da ovde i diljem tvitera ljudi razvlace vise nego sto to zasluzuje sam incident. Ali okej, svakako ne vidim sebe kao nekog ko ce da ocenjuje ko zasluzuje salve uvreda a ko ne, inicijalna reakcija mi je bila da se preteruje i to je to.

Pa evo ti od sinoć situacija.

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Inače nivo 400 centar prvi redovi mnogo bolji nego nivo 200 dijagonale.

Jedini problem šipke:

IMG-20221016-230311.jpg

 

Neće biti kad se bude stojalo, ali ovako, za ove "laganije" utakmice baš smara.

U Pragu su to rešili staklom (ili već nekim drugim providnim čvrstim materijalom). 

Link to comment
Share on other sites

@kendrick za Trifine ispade u fazonu 

 

leslie-nielsen-nothing-to-see-here.gif

 

 

Decko je u malo vremena pokazao da je bilde. Pomislio bi covek da je posle onog sa klupom Zvezde neko ozbiljno porazgovarao sa njim (sto verujem da i jeste) i da ce utuviti ispod te siz-frizure sta je OK a sta NO-NO, ali izgleda da ne vredi. 

 

Drug @kendrick cita "bodrednje ekipe" sa usana a ne cita psovke, vidi "blurovan" prstenac (gde nadje da je blurovan, samo je los kvalitet snimka lol) a ne vidi gestikulaciju oralnog seksa upucenu ka nekom iz publike. Takodje nije video ni slanje lopte na tribine (a-la Bulatovic, protiv Hrvatske '97. i one trojke Saleta Djordjevica). Pa sine, nisi osvojio zlatnu medalju, nego pobedio SC. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Baš previše mračenja u najsitniji detalj i za ono što treba i ne treba.

 

Odbrana je bukvalno jedini segment igre koji mora da bude mnogo bolji, i to vrišti koliko je očigledno, svi će se tu složiti.

 

Kuknjava za plejom, manjkom nekih šuteva, nedostatkom nečijeg poenterskog učinka, previše iso napada, i bilo čega što ima veze sa ofanzivom, u trenutku gde postižemo prosečno 90+ poena po utakmici, je apsurdno.

 

Donošenje zaključaka o sezoni u ovom trenutku, još apsurdnije. 


Možda ja grešim, pa mi se emocije pri navijanju za klub uglavnom svode na sreću i tugu,  dok kod mnogih, čini se, vlada konstantan bes, ako ne ide kako je zamišljeno.

 

Nema potrebe za projektovanjem jedne-dve utakmice na celu sezonu. Kad bi tako sport funkcionisao, koja bi bila poenta praćenja uopšte?

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Milos 3.14 said:

Lesor vam je najbolji igrač od početka sezone, daje sve od sebe, popravio bacanja, baš se vidi da se cima. Odličan na preuzimanjima i koristio bih ga tako jer imate visoku ekipu.

Jel Naneli otišao sa Bentilom na svadbu, ne videh ga sinoć?

Panter se štekovao za Armani, imam osećaj da šilji ku.ac na njih.

 

Bio je tu, samo nije bio u 12 odlukom trenera.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Patriota iz kauca said:


Ova slika je asocijacija koliko smo nesposobni i neiskusni.


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Preterujes. Emocije su proradile jer smo bili na pragu pobede i uspeo je nacrtan napad. Bili su srecni. Ako je Panter tupson i tada proslavio pobedu, Zeks sigurno nije.

 

Dakle, priznajem ti za neiskusni, ali to je reakcija kakvu bi imalo 99.9% ljudi na svetu u tom momentu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uvrnuto said:

Inače nivo 400 centar prvi redovi mnogo bolji nego nivo 200 dijagonale.

Jedini problem šipke:

IMG-20221016-230311.jpg

 

Neće biti kad se bude stojalo, ali ovako, za ove "laganije" utakmice baš smara.

U Pragu su to rešili staklom (ili već nekim drugim providnim čvrstim materijalom). 

Ma bolje rešetka, vjeruj mi, msm ako Trifa odluči da degazira loptu again. 

  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Mnogi pljuvac Urosa Trifunovica se dijeli na tri grupe:

1. Delija koji ga hejtuje jer mu cale igro za Zvezdu, a mali bi da roka pilu naopako 🙄

 2. Grobar koji je, nakon godina krvavih tuca i crvenih Veselijevih zuba, shokiran sto mali pokazuje srednji prst i - pazi sad ovo - udara loptu nogom 😂

3. Grobar koji je razocaran igrama pa dajda opljunemo, a najlakse pljunuti jangstera.

 

Ono sto mnogi pljuvac ne kuzi je fakt da je Uros uz Vukcevica Partizanov top prospect i da treba biti sretan imati sto vise domacih igraca u ovom moru stranaca.

Tako da ce pljuvaci morati prezivjeti jos mnogi srednji prst, a mozda i nesto gore.

 

 

 

 

Edited by Kosta
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Kosta said:

Mnogi pljuvac Urosa Trifunovica se dijeli na tri grupe:

1. Delija koji ga hejtuje jer mu cale igro za Zvezdu, a mali bi da roka pilu naopako 🙄

 2. Grobar koji je, nakon godina krvavih tuca i crvenih Veselijevih zuba, shokiran sto mali pokazuje srednji prst i - pazi sad ovo - udara loptu nogom 😂

3. Grobar koji je razocaran igrama pa dajda opljunemo, a najlakse pljunuti jangstera.

 

Ono sto mnogi pljuvac ne kuzi je fakt da je Uros uz Vukcevica Partizanov top prospect i da treba biti sretan imati sto vise domacih igraca u ovom moru stranaca.

Tako da ce pljuvaci morati prezivjeti jos mnogi srednji prst, a mozda i nesto gore.

 

 

 

 

E ako je Trifunovic top prospekt, onda stvarno. Daj ne zajebavaj ljude ovde,svega ti

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...