Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Možda komšije nisu pratile Euroligu prosle godine,ali ja ne vidim kako će to Exum da bude plej? Prvo nema karakteristike razigravaca i ono sto je igrao u Barsi veze nema sa kreiranjem igre. Na mestu razigravaca su se menjali Laprovitola,Kalates i Jokubatis.

Da se razumemo voleo bih ja da vam on bude prvi plej😛😛😛

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, propolis said:

Možda komšije nisu pratile Euroligu prosle godine,ali ja ne vidim kako će to Exum da bude plej? Prvo nema karakteristike razigravaca i ono sto je igrao u Barsi veze nema sa kreiranjem igre. Na mestu razigravaca su se menjali Laprovitola,Kalates i Jokubatis.

Da se razumemo voleo bih ja da vam on bude prvi plej😛😛😛

Exum da organizuje napade i Avram da ide na kucanja i Bog da nas vidi😎

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, propolis said:

Možda komšije nisu pratile Euroligu prosle godine,ali ja ne vidim kako će to Exum da bude plej?

 

Hvala Bogu ne moram još time da se bakćem. Ima ko je plaćen za to (ili možda i nije, ko će to znati 🙄) a imam neki osjećaj da se ne sreće s Euroligom prvi put. 😁

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, mfmilan said:

 

Apsolutno se ne slažem.

 

Kada dostigneš neki nivo finansijske stabilnosti, pare ti više nisu sve u životu. Svež primer je Harden koji je pristao na smanjenje plate da bi imali konkurentniji tim.

 

Tako i ovo, nisu svima pare sve u životu. Nekome će biti bitno da konkuriše za titulu, nekome da bude blizu beogradskih splavova, neko da bude blizu porodice, itd. Nije sve u parama.

 

Jesi li ti to upravo uporedio Hardena i Papapetrua? Harden zarađuje oko 40 puta više od Grka, a do sad je u karijeri zaradio više kompletnih godišnjih budžeta svih evroligaških ekipa. "mala" razlika.

 

Tačno je doduše i da je Papapetru bliže porodici u Beogradu nego u Atini.

 

Nisu svima pare sve u životu, al su svima bitne. Papapetru je došao u KKP jer ima veće pare ovde, a i konkurentniji tim u EL u odnosu na PAO. A ako ti misliš da je došao zbog splavova, grupe jna ili beograda na vodi, to je tvoja stvar.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

nisam još čuo igrača u istoriji prelaznog roka koji je rekao

"došao sam ovde jer su mi dali shitload of money a i sastav izgleda kompetentno, tako da bi mogli i da se napobeđujemo utakmica"

 

svi će reći, "još mi je ortak od vašeg bivšeg igrača puštao yt videoe publike koja je, onda sam se još uverio kada stavim quality na 720p, najbolja na svetu. čuo sam mnogo o beogradu, kako je njujork za balkan i berlin van berlina, žene i kalemegdan su preljepi a sa čevapčičima sam se okumio"

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

A i inače kad igrač dođe u drugi klub, odmah izjavi da je to zbog para.

 

Rijetki su slučajevi da kaže da je došao zbog izazova u karijeri, veličine kluba, poznanstva sa trenerom i igračima, atmosfere koju prave navijači i tako dalje. :classic_rolleyes:

Edited by Sector
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Evo šta kaže i Đusa...

 

Quote

Kada vas zove najbolji trener svih vremena, onda to nešto znači, kako svima tako i meni. Bila mi je velika želja da u karijeri sarađujem sa Željkom, drago mi je što će sada to da se dogodi. 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 7/20/2022 at 1:45 PM, MikiMilane said:

Zao mi je Tristana, pre dolaska u KKP imao je ponudu da predje kod Miska pa da se razigrava u Megi. Ne sumnjam da ima sta da nauci od Zoca, ali treninzi nisu utakmice. 

 

Jel neko zna da li Miletić ostaje ? 

 

Zalosno sto Srbija nema dobrog domaceg krila pa moral dovesti jednog Papapetrovića 😁

Da je ostao u madridskom velikanu,makar bi bio izabran na draftu,

predvidjana mu je prva runda,

bio je najbolji od svih evropljana u svom godistu....

Iduce godine tesko da ce biti izabran,posto sansu tesko da ce dobijati.....

Mega idealna za njega

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...