Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Just now, Barkley#34 said:

Ima budala za izvoz ali nisu ga milioni uništavali na netu da bi se to sad podizalo na nivo svih.

 

Nisu, ali se to toleriše i opravdava i nema kazne ni osude ni od strane institucija koje ne postoje ni od strane naroda. Ljudi ovde koji osudjuju vredjanje, veruj mi, nisu vecina. Vecini je to ok dok se ne desi njima samima, a onda je kasno. Nemamo svest o tome gde smo i sta nam se desava i to je ono sto je najgore, jer da bi krenuo napred moras da shvatas da si propao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sve što prerano procuri, i oduži se, ima solidnu šansu da propadne. Uvijek bilo i biće.

 

Smor, posebno ako su razlozi oni koji su navedeni. I nema potrebe da se pravimo naivni, i da svodimo priču na par instagram komentara. Znamo kakve sve bljuvotine ljudi pišu po netu i koliko su spremni daleko da idu. I to sve prije nego je proveo i jedan sekund na parketu. Sigurno se to ne bi vremenom smanjilo, već bi moglo samo da se pojačava svakim novim derbijem.

 

Naravno, nije svako jednako spreman da pretrpi i iskulira, a a posebno ne neko ko je na bilo koji način vezan za zemlju, i možda će jednog dana živjeti u njoj. Zato mi i poređenje sa Amerima nema smisla, oni su to od danas do sjutra.

 

Da ne bude neke zabune i targetiranja samo jedne strane, odlično će maloumnici i sa druge strane u narednih par dana na društvenim mrežama pokazati pravo lice, jer su sad oni u ulozi "izdanih".

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, John Terry said:

Ono što je moglo da se desi, samo nagađam, je da su smradovi koji se kriju iza kluba Crvena Zvezda, kao njihovi navijači, udarili na moralne i religijske vrednosti Mirotića i njegove porodice. To je njega zabolelo i odlučio da ne dođe ovde. Ponoviću, nagađam.

 

Sama činjenica da je prećeno čoveku koji niti jednom rečju ni potezom nije nikoga uvredio, niti omalovažio bilo koga, tragična je do nesagledivih razmera. Dakle, došli smo do toga da najčasnije i najčistije ljude diskriminišemo. Ne znam koliko je još do dna, ali se samo nadam da nije daleko.

 

 

Ne znam zbog cega to radis. Korektan si forumas ali malo bode oci ovo uvlacenje crno belim forumasima. 

U poslednje vreme veliko nipodastavanje KKCZ i njenih navijaca. 
 

Bez ljutnje samo konstatujem.

 

  • Like 9
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Mirotic je fin i kulturan tip, očigledno ima nisku toleranciju na stvari koje su ljudima u Srbiji maltene svakodnevnica.

 

Nisam siguran ni da je želeo da se zna o transferu u KKP, pre nego što završi sve sa Barselonom (i pitah juče na EL temi da li to moze da mu pravi neki problem).

 

U Srbiji bi svi da budu insajderi, moćni i uticajni. Čovek koji je visoko rangiran u Mozzartu je pre više od dve nedelje rekao pred 50 ljudi da je Mirotic završen, izneo detalje sastanaka. Znači ne neki teletabis, već jedna od ključnih osoba glavnog sponzora KKP-a.

 

Mirotic je očigledno odjavio Partizan pre nekog vremena, pa je krenula kampanja u medijima o njegovoj čvrsto datoj pravoslavnoj reči. I to mi je, iskreno, potpuno nejasno i iz ove vizure - to je faktički prozivka njega i udaranje na ono po čemu je prepoznatljiv.

 

Živimo u svetu u kojem hiljade debila može da piše šta hoće li internetu, oštećeni i poremećeni ljudi, ali meni je stvarno neverovatno da nekoga kao Mirotu to dotiče. Što se ostalih delova medija tiče, ne znam da li je uopšte bilo ikakvih negativnih konotacija.

 

Nadam se da će čovek reći ko mu je pretio. To mogu biti glavurde kao onaj direktor ljudskih resursa u Telekomu i sl, koji su wannabe huligani, žele da budu moćniji ni što jesu, a osetili su neki deo moći. Takvi su najveći talog društva.

 

Što se tiče samih navijača KKCZ, onih profesionalnih, i sad već solidno korporatizovanih, to je smešna priča.

 

I pre same info za KKP, pitao sam se šta će Mirotiću to u životu, pored nekog Milana npr.

  • Like 29
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, medobrundo said:

Mirotic je fin i kulturan tip, očigledno ima nisku toleranciju na stvari koje su ljudima u Srbiji maltene svakodnevnica.

 

Nisam siguran ni da je želeo da se zna o transferu u KKP, pre nego što završi sve sa Barselonom (i pitah juče na EL temi da li to moze da mu pravi neki problem).

 

U Srbiji bi svi da budu insajderi, moćni i uticajni. Čovek koji je visoko rangiran u Mozzartu je pre više od dve nedelje rekao pred 50 ljudi da je Mirotic završen, izneo detalje sastanaka. Znači ne neki teletabis, već jedna od ključnih osoba glavnog sponzora KKP-a.

 

Mirotic je očigledno odjavio Partizan pre nekog vremena, pa je krenula kampanja u medijima o njegovoj čvrsto datoj pravoslavnoj reči. I to mi je, iskreno, potpuno nejasno i iz ove vizure - to je faktički prozivka njega i udaranje na ono po čemu je prepoznatljiv.

 

Živimo u svetu u kojem hiljade debila može da piše šta hoće li internetu, oštećeni i poremećeni ljudi, ali meni je stvarno neverovatno da nekoga kao Mirotu to dotiče. Što se ostalih delova medija tiče, ne znam da li je uopšte bilo ikakvih negativnih konotacija.

 

Nadam se da će čovek reći ko mu je pretio. To mogu biti glavurde kao onaj direktor ljudskih resursa u Telekomu i sl, koji su wannabe huligani, žele da budu moćniji ni što jesu, a osetili su neki deo moći. Takvi su najveći talog društva.

 

Što se tiče samih navijača KKCZ, onih profesionalnih, i sad već solidno korporatizovanih, to je smešna priča.

 

I pre same info za KKP, pitao sam se šta će Mirotiću to u životu, pored nekog Milana npr.


 

tako je… meni licno, pre citave ove sage nije ni sekund delovalo kao mogucnost da dodje kod nas noti sam zeleo…

 

idemo dalje… 

 

 

i da, svaka cast za post…

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, medobrundo said:

Ne pratim detaljno tamne kutke interneta, ali se ne sećam da sam video jedan novinski članak koji je kudio Mirotu, nisam ni na tviteru iskreno video da ga je bilo ko vređao. Čini mi se da sam video i da su se Delije oglasile da se zna njihov stav o Miroti i to je to, da ga cene i poštuju kao čoveka. Mislim da ni Čović nije nešto bockao.

 

Ah komedije od komentara. Pa normalno da neće biti pljuvačine direktno po portalima, ili direktno od delija, Čovića ili bilo koga. Pa niko tu nije toliko baš naivan, to bi bukvalno bio nivo osnovne škole.

 

Ali kada pre 2 dana imaš recimo u Žurnalu naslov preko cele prve strane "Mirotić ne može u Partizan zbog pretnji njemu i porodici", onda je to pritisak, koji lako dolazi do njega, njegovih prijatelja, porodice. A onda takve vesti osvanu na svim srpskim "medijima", pa se rašire poi celoj Evropi i eto pritiska, bez da mu se neko možda uopšte i obratio direktno na IGu, ili bilo gde drugo.

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

“KK Partizan Mozzart Bet čvrsto veruje da razlozi za nepotpisivanje ugovora od strane Nikole Mirotića nemaju veze ni sa kakvim pretnjama, već sa nekim drugim stvarima u koje će javnost moći da se uveri u danima pred nama.”

 

Zbunj, kome sada verovati? 🤔

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, realno *w said:

Igrački, uopšte ne moramo biti na gubitku, ako budemo pametni. Kolike god da su pare bile u pitanju, nisu bile male, možemo dovesti nekoga ozbiljnog. Samo se nadam da će da traže 2 visoka.

 

Da se malo našalimo:

 

Quote

NIKOLA MIROTIĆ NE DOLAZI U PARTIZAN: Zvanično se oglasio i otkrio sve o pretnjama i uvredama!

 

Samo malo pre ove Nikoline objave:

 

Quote

ZVEZDA DOVODI JOŠ 2 POJAČANJA, ČOVIĆ OTKRIO DETALJE: Pričao o metama i budžetu, zna se šta crveno-beli traže!

 

Te pare od Mirotića idu nama.

Link to comment
Share on other sites

Ako sam dobro razumeo saopstenje, Aca veliki izginuo da utanaci posao, licno pregovarao i garantovao bezbednost, a zli Mirotic se neckao, ucenjivao klub, raspitivao o pojacanjima, ispalio Pantera, menjao uslove ugovora i na kraju podmuklo odjavio klub i izmislio pretnje?

  • Like 10
  • Thanks 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...