Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Jbt, ode Jamadar. Ovo bas nisam ocekivao, mislio sam da postoji neki storyline dogovoren sa njim, ali jbg.

 

Da je ovo Duletov Partizan bilo bi mi bas bas zao, ali posto smo u ovom pijani milioneri prozoru koji ce trajati jos godinu dve, kad treba da se pojuri EL, onda danas sutra nece Jare biti nista gori od njega, a sigurno nece da kuka za vecom ulogom. 

Link to comment
Share on other sites

Pa ako Jaramaz zaista dolazi, time je Partizan poručio Madaru da za njega nema mesta ili da će biti još manja uloga nego prošle sezone. Realno Partizan ne bi ostao na kecu sa Jaramazom, Avramom i Madarom, što znači da bi se on borio sa Avramom za mesto u rotaciji, a i da se izborio to bi bilo za nekih 10 minuta. Ukoliko su mu u Feneru obećali zagarantovanu ulogu od nekih 15ak minuta + verovatno malo veća lova, no brainer je što je prihvatio takvu ponudu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vec sam pisao moje misljenje - ako hoce da produzi ugovor, zadrzati ga jer mislim da moze da bude bolji sledece sezone (za mene on ove sezone nije opravdao ocekivanja, ali imam vere u momka). Ako nece, pametnije je prodati i iskoristiti pare za nekog mnogo ozbiljnijeg.

E sad, ako je istina da nismo dobili ni obestecenje, u klubu treba da padne berba usiju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Green23 said:

Pa ako Jaramaz zaista dolazi, time je Partizan poručio Madaru da za njega nema mesta ili da će biti još manja uloga nego prošle sezone. Realno Partizan ne bi ostao na kecu sa Jaramazom, Avramom i Madarom, što znači da bi se on borio sa Avramom za mesto u rotaciji, a i da se izborio to bi bilo za nekih 10 minuta. Ukoliko su mu u Feneru obećali zagarantovanu ulogu od nekih 15ak minuta + verovatno malo veća lova, no brainer je što je prihvatio takvu ponudu.

A mozda su reagovali sa Jaramazom ukoliko je iskocila ova prica sa Madarom pre koji dan i postalo izvesno da ide?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

A zasto da dobijes obestecenje? Ako je istina da je imao +1 dolazi se do pitanja sta je uslov da se ona aktivira. Ako nije definisano u ugovoru cemu onda to +1 i zasto nije odmah objavljeno 2 nego 3 godine. Isti je ugovor sad potpisao sa Fenerom.
Vidim sad se pise kako cemo se mi zaliti, jos uvek nista zvanicno od kluba. Jedino mi je logicno da je imao neki datum do kaa je Madar mogao da promeni klub i da je od tog datuma automatski produzena poslednja godina ugovora.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kosjan Willavić said:

A mozda su reagovali sa Jaramazom ukoliko je iskocila ova prica sa Madarom pre koji dan i postalo izvesno da ide?

Jaramaz je zavrsen pre 3,4 meseca. Cak je Jaramaz bio na iviici da raskine ugovor sa Miskom, jer je ovaj rekao Partizanu da je ok da Jaramaz igra za 600 hiljada, a Jaramaz nije hteo da se vraca bez 800 hiljada. Tada je Misko brljao i sa Vasom koji je hteo u NBA, a ovaj hteo da ga ostavi jos jednu godinu u Efesu. Samim tim ne znam zasto je toliko mrznje upuceno Misku, posto je ocigledno Madar, u svetlu novih tendencija u Srbiji sto se tice honorara, trazio i povecanje svog, ali klub nije ima sluha za to.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Terry said:

 

 

Greška na nivou Petruševovog odlaska u Filu. Prerano. Možda su mu nudili nešto što se ne odbija, ali dečko je trebalo da ostane još sezonu i da se potpuno etablira kao evroligaški igrač.

 

Pa nije otisao u Boston vec u euroligasku ekipu. Dve godine u Partizanu pa dve godine u Feneru za vecu platu i posle verovatno Nba. Skroz logican put i nije za uporediti sa Petrusevim koji posle jedne solidne sezone u EL ode u Nba da mase peskirom u najboljem slicaju.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Alek The Great said:

A zasto da dobijes obestecenje? Ako je istina da je imao +1 dolazi se do pitanja sta je uslov da se ona aktivira. Ako nije definisano u ugovoru cemu onda to +1 i zasto nije odmah objavljeno 2 nego 3 godine. Isti je ugovor sad potpisao sa Fenerom.
Vidim sad se pise kako cemo se mi zaliti, jos uvek nista zvanicno od kluba. Jedino mi je logicno da je imao neki datum do kaa je Madar mogao da promeni klub i da je od tog datuma automatski produzena poslednja godina ugovora.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk
 


Partizan navodno trazi neko obestecenje, nisam siguran o cemu je rec jer sam i ja ubedjen da je treca godina bila player option. Uglavnom hteli smo da mu damo dva miliona za tri godine, njemu je bilo malo trazio je preko tri i zavrsena prica. Takodje trazio je da bude prvi plej, toga kod nas nema, iz istog razloga ni Petrusev nije dovedem prosle godine. Velika steta, skroz gotivan lik, ali nam se ambicije nisu poklopile u ovom trenutku jer Partizan pre svega trazi odlicnog pleja koji ce moci da iznese ambicije kluba u ovoj sezoni i nece se sigurno rizikovati sa klincem na prvom pleju posle toliko ulaganja i truda da se zadrze nosioci jos dve godine. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Eddard said:

Da i ne.

Generalno da, zato što je u pitanju dobar igrač u oba pravca, konkretno ne, zato što je doveden da zatvori rupu koja se otvorila Danteovim odlaskom (očekujem ga na pleju u nekim situacijama, on to može da igra, dokazao je u Zenitu i u poljskoj reprezentaciji), a nije baš toliko dobar igrač.

 

Ne vjerujem da je ovo THE potpis ovog prelaznog roka, ali ne znam više na kojoj poziciji da očekujem bombu, spolja se konstrukcija polako zatvara potpisima Jaramaza i Ponitke.

9 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Cak je Jaramaz bio na iviici da raskine ugovor sa Miskom, jer je ovaj rekao Partizanu da je ok da Jaramaz igra za 600 hiljada, a Jaramaz nije hteo da se vraca bez 800 hiljada.

Pojašnjenje: ugovor je na 80 godina :cigar:

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Beonegro said:

Da i ne.

Generalno da, zato što je u pitanju dobar igrač u oba pravca, konkretno ne, zato što je doveden da zatvori rupu koja se otvorila Danteovim odlaskom (očekujem ga na pleju u nekim situacijama, on to može da igra, dokazao je u Zenitu i u poljskoj reprezentaciji), a nije baš toliko dobar igrač.

 

Ne vjerujem da je ovo THE potpis ovog prelaznog roka, ali ne znam više na kojoj poziciji da očekujem bombu, spolja se konstrukcija polako zatvara potpisima Jaramaza i Ponitke.

 

Aj lajk.

Al isto tako aj lajkovo Kurucsa, aj lajkovo Pejnersa...pa tuki.

Kritično nam je to kokejžn SF mesto od kako je Jana pomerilo sa krila na krilnog centra

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Cooper said:

Jaramaz i nije više kod Miška.

Moguce, tada kada je brljao sa Jaramazom je brljao i sa Micicem, pa je i Micic raskinuo saradnju sa njim. Moguce da je tada puklo i sa Jaramazom. U svakom slucaju znam je jos tada planiran za povratak.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...