Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

2 hours ago, Cooper said:

Samo da pozdravim gospodina Dzepa juniora i gospodina seniora :smiley53:

 

Jedni od retkih koji su verovali tog 16. decembra...

 

I to je i na poluvremenu bio optimista, taj dan sam zaokružio u kalendaru, to se bukvalno nikada nije desilo.

 

Kakva luda sezona, daj još

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Alek The Great said:

Cvrkuce se da su nam opcije na centru Nebo i Davies.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk


 

 

davies je pravoslavni zvezdas, a neboa su makar 3 x zvezdasa stavila u imaginarni roster, tako da vi morate papajanisa.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

On 1/19/2023 at 10:47 PM, SamoFlacko said:

Kao sto su nam se nekad igraci vracali na zalasku karijere, tako nam se i trener vratio.
Dabogda te Ivanovic prosuo 50 razlike, tebe i ove tupsone koje si okupio.

Pisem retko, ali kad pocnem, pisem danonocno i mnogo odbacujem.

Zatim stotinu puta citam ono sto sam napisao, dok se pojedine reci ne umore i ne nestanu.

Kad se to dogodi, brisem ih.

Na taj nacin, ono sto preostane obicno nije sasvim rdjavo.

 

 

Cestitke, gospodine Placko, ovaj Flacko, upisali ste se sa stilom :classic_biggrin:

 

  • Like 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

Meni se malo sta dopadalo kod nas od pocetka ovog projekta. Necu da lazem, nisam uspeo istinski da zgotivim ekipu. Jako sam zadovoljan ABA titulom, to je ozbiljna stvar, ali ostaje fakat da je to jedini trofej u ove dve sezone. Zamalo f4 je super ovako, ali to je i dalje 'samo' top8. Not great, not turrible. 

Link to comment
Share on other sites

Quote

"PARTIZANOVI VAGNEROVCI!" Slavni trener žestoko IZVREĐAO "pobegulje" - Videćete posle Žoca koliko vrede...

 

https://mondo.rs/Sport/Kosarka/a1799027/Bogdan-Tanjevic-vredjao-kosarkase-Partizana.html

 

Ima neke poetske logike u tome o cemu prica Tanjevic, mada je on covek starijeg kova i verovatno nije navikao na novo doba "show me the money".

Link to comment
Share on other sites

On 1/20/2023 at 3:07 PM, Bole Tyson said:

Ja opet isto, nikakav ,apsolutno nikakav trenerski pecat od Zoca nisam video. Casti nas prisustvom, ima milion pomocnika, sprcao je brdo love jer je ovo najskuplji tim koji smo ikad imali, a isti problemi od prvog dana kad ga je sklopio na ovamo. Niti ima neke hijerarhije, ni agresivnosti, nista. Trinkijerijeva ekipa sa mnogo manje kvaliteta je izgledala kao Porsche u odnosu na ovu sa sve jebenim Nikolom Jankovicem i Mileticem. Bojim se da ce ko i Bora Corba da uspe da udje i izadje iz legende, a da ce od jeseni Adin Vrabac da nam bude misaona imenica. 

Gospodine Bole, dobro nam dosli :classic_biggrin:

 

a-gdje-je-pe%C4%8Dat-gdje-je.gif

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

On 1/20/2023 at 3:29 PM, Cooper said:

Partizanu, naravno.

Ja razumem kada su ljudi vrući, pa posle utakmice pišu razočarano, ali ovde se ide u krajnost i to posle dobrog četvoročasovnog spavanja.

 

Ova sezona je upravo onakva kakva je očekivana za tim koji prvi put igra EL posle toliko godina, koji je pre 15 meseci ispraznio kuću i koji je ispao pre 6 meseci u 1/8 EC. 

 

Ekipa jeste pojačana, ali ljudi pogrešno upoređuju sadašnji KKP sa ekipama od pre 10-14 godina, kao da se protiv njih igra. Sve ekipe su jake, sve su se pojačale, sve su pune iskusnih igrača, sve imaju EL kvalitet. I u takvoj ligi se borimo za 50%. Imamo prednost u treneru, domaćem terenu, ali imamo i hendikep u kontinuitetu, stabilnosti, rutini, ali i kvalitetu kad se prođe 8. igrač rotacije.

 

Liga je puna iznenađenja, gubi se kući u serijama, pobeđuje bez nekoliko igrača, bez izrazitih favorita i autsajdera. 

 

Za sada imamo 3, 4 utakmice iznad očekivanja i isto toliko ispod i tu smo, živi, živi za top8, za rast u odnosu na prethodnu godinu, za ABA trofej bez bele zastave, za pobede protiv odličnih timova.

 

Od ovih 20 utakmica možda smo na 2 ili 3 bili bez šanse za pobedu u poslednja 3 minuta. To znači i da se nešto dobro radi, a ne kako se ovde piše...

 

NJEGOS1.jpg

 

Izvinite, gospodine Petrovicu, nisam vas prepoznao.:classic_biggrin:

  • Like 3
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

On 1/22/2023 at 8:45 PM, Milos 3.14 said:

Iskreno mislim da su vaše šanse za Top 8 slim do nikakve. Budi uzgred rečeno naše su samo za nijansu bolje.

Ovo trenutno stanje gde si na pobedu 2 od Top 8 u teoriji izgleda dobro, u praksi to znači da ispred nas ima 5-6 ekipa koje imaju 1-2 pobede više i da do kraja treba da ostvarimo bolje rezultate ne od 1-2 ekipe nego od 5-6 . Kad kažem bolje rezultate mislim na 2-3 pobede više što je u ovoj konkurenciji vrlo teško. Ako krene Baskonija da pada Žalgiris ide gore, ako krene Efes dole , eto ga Makabi u top osam.

Vrlo je teško napraviti 2 pobede više od toliko ekipa, potrebne su serije od 6-7 pobeda, a to je vrlo teško i za nas i za vas.

Tu su i hrabre komsije sa hrabrim prognozama.

Dan zatvara gospodin Pi :classic_biggrin:

"Ja kad ti kažem i pop opeva".

 

uini, Steva i Beo se ne pojavljuju u ovom serijalu.

Oni ce dobiti stand alone spin-off/sequel :classic_biggrin:

 

 

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

"Klub iz Humske je želeo da zadrži američkog košarkaša, međutim, kako saznajemo, Ledej je tražio duplo jači ugovor nego što je imao, odnosno skoro milion i po evra po sezoni, što je suma koju crno-beli nisu mogli da mu obezbede.

Dvadesetdevetogodišnji igrač navodno na stolu ima dve ponude – Panatinaikosa i Makabija iz Tel Aviva. I oba kluba nude mu dvogodišnji ugovor."



  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Pisem retko, ali kad pocnem, pisem danonocno i mnogo odbacujem.
Zatim stotinu puta citam ono sto sam napisao, dok se pojedine reci ne umore i ne nestanu.
Kad se to dogodi, brisem ih.
Na taj nacin, ono sto preostane obicno nije sasvim rdjavo.
 
 
Cestitke, gospodine Placko, ovaj Flacko, upisali ste se sa stilom :classic_biggrin:
 
Pocinjem da sumnjam da si moja zena kad izvlacis ovako iz naftalina i bez poente.
  • Ha-ha 9
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...