Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Pre svega izvinjenje sto vam upadam na topik i sad nesto kenjam, necu se ljutiti ako me oterate u pm (jedino na kronoss bi se naljutio [emoji23])
 
Kod nekih provejava neko misljenje da je sad ABA nebitna jer se onako ispalo od Reala. Zna se da cemo i mi i vi da igramo el i sa te strane titula nije toliko bitna kao ranijih godina.  Ipak mislim da je ekstremno bitno za vecinu igraca iz vaseg tima da se uzme titula. Velika vecina nikad nista nije osvojila, strah od do or die utakmica se ponavlja i ove sezone. Ako se i ove sezone ostane bez ijednog trofeja to ce dodatno samo da utice na psihu igraca. Mnogo je lakse kad se to breme prvog bitnog trofeja prepbrodi.
Od sampionskih igraca u timu tu su Naneli, Papapetru i donekle Lesor, ostali sem nekih domacih kupova nista nisu osvojili i sto duze ta susa traje, duze ce i imati teg oko vrata tako da osvojiti abu je dosta bitno
Željko već rekao, aj seknd det, ABA je važnija i od F4.
F4 bi bio preuranjen, za ABU je krajnje vreme.
Al izgleda igrači ne misle baš tako
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Carl Johnson said:

Milka je stvarno ozbiljna carica bila, neka joj je laka zemlja.

 

Cini mi se 14/15 sezona, Zvezda - Krka, ja uvek u Pioniru sedim iznad vase klupe, osim na derbiju, ispod je loza za goste, a kad god stignem na vreme volim da zabodem naslonjen na onaj lim u prvom redu i da odatle gledam tekmu. U poslednjem redu u lozi(prvi ispod tog lima) sedi starija gospodja sede kose, udjosmo malo u pricu pred sam mec, vidim da dosta prati kosarku i da je izuzetno kulturna. U jednom trenutku ona krene da kuca nesto na telefonu, znam da je nepristojno, ali bez ikakve namere sam pogledao, jer je bila neka “dilerka” i font 200, “Sine obuci sako, hladno je”, i gore pise “Aca”, i ja onda skapiram da je Milka. Dzile odmah ispred nas na gostujucoj klupi, vadi telefon, cita poruku, pogleda je i odmahne rukom “daj bre, kevo”.

 

Jedna je majka.


Mnogo mi se svideo ovaj upis, pa samo kratko da prokomentarisem. Bas lepa prica. Tuzna i lepa u isto vreme, sto se kaze.
Sta sve sport moze da isprica u zivotu, neverovatno, pogotovo ako se pridje sa one prave strane. Ocigledno je rec o osobi koja je bas volela ovaj klub i kosarku, kao i mnogi. Treba stvarno odati priznanje i postovanje tako necemu.
Ja na Zvezdine utakmice ne idem godinama iz raznoraznih razloga, jos od PO sa CSKA, da ne kvarim sada. Ovo su momenti kada se postidim toga i cujem da ovakvi ljudi postoje i da ne bi trebalo da bude izgovora, al eto.
Uglavnom, pravo osvezenje u moru svega i svacega sto moze da se procita danas, takodje vezano za kosarku i Partizan, sto nekako po prirodi ide jedno s' drugim.
Samo sam hteo da dodam to.

So cool👏

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Kakve su šanse da se vrati Aleksa za eventualno finale, značio bi nam i samo odbranu da igra?

 

Pa ko prodjete Derbi i Cedelimpiju, igrate na 3 dobijene sve to, i nekim tempom od jedne utakmice nedeljno... mozda bi se vratio na 5. utakmicu finala. Sredinom jula. Negde sam procitao takvu prognozu za njega 😕 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Pa ko prodjete Derbi i Cedelimpiju, igrate na 3 dobijene sve to, i nekim tempom od jedne utakmice nedeljno... mozda bi se vratio na 5. utakmicu finala. Sredinom jula. Negde sam procitao takvu prognozu za njega 😕 

Finale Buducnost - SC bi bio najbolji zavrsetak ABA lige - saopstenja bi pljustala k`o na gestetneru. :classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Posle 4 dana treci mec? Ne vidim raslog da se ne odigra za vikend makar u nedelju najkasnije. Ovako ce PO ABA trajati do pola juna bukvalno. Cedevita ce od poslednjeg meca u 1/4 do sledeceg u 1/2 odmoriti dve nedelje ako uzmemo da cete studentariju sigurno odrati sutra i u ponedeljak.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Tamburinjo said:

Posle 4 dana treci mec? Ne vidim raslog da se ne odigra za vikend makar u nedelju najkasnije. Ovako ce PO ABA trajati do pola juna bukvalno. Cedevita ce od poslednjeg meca u 1/4 do sledeceg u 1/2 odmoriti dve nedelje ako uzmemo da cete studentariju sigurno odrati sutra i u ponedeljak.

4 dana je dovoljan rok - taman da se kupe ulaznice i nadje parking blizu Morace.

Nije to BG i Pionir ili Arena pa da parkiras gde hoces - nemas u Golubovcima linije 54,55, 58,88, 511 pa da presednes  do Morace.

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Kronostime said:

4 dana je dovoljan rok - taman da se kupe ulaznice i nadje parking blizu Morace.

Nije to BG i Pionir ili Arena pa da parkiras gde hoces - nemas u Golubovcima linije 54,55, 58,88, 511 pa da presednes  do Morace.

:classic_biggrin:

Partizan ako sutra izgubi to je to za ovu takmičarsku sezonu? Nema više utakmica?

Pitam zbog Grbovića i Arene, da se ne stresira čovek više.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tamburinjo said:

Posle 4 dana treci mec? Ne vidim raslog da se ne odigra za vikend makar u nedelju najkasnije. Ovako ce PO ABA trajati do pola juna bukvalno. Cedevita ce od poslednjeg meca u 1/4 do sledeceg u 1/2 odmoriti dve nedelje ako uzmemo da cete studentariju sigurno odrati sutra i u ponedeljak.

 

Ostavi grobare na miru, dođi na Kafanu da otvorimo neku temu... 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...