Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Ne verujem. Ne verujem da EL zeli da userava svoj show. A posto su privatna organizacija, sve sto ne moze da se resi sa pare, moze da se resi sa mnogo pare sto bi rekli. Samo sto ce to usrati Ostojin prihod od karata, al ko ga jebe. Plus Zeljko i generalno slika koju je ostavio Real juce. 

 

Ocekujem vecu kaznu za ono Francusko govedo, a ostali po jednu utakmicu. 

Edited by greenenvy
Link to comment
Share on other sites

Quote

"What took place last night should never happen on a basketball court. I take responsibility for committing that tough foul that sparked the ensuing disaster. My apologies to all basketball fans."

Sergio Llull, Real Madrid

Počelo peglanje

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Patriota iz kauca said:

Ovo je tim sa velikim talentom ali sa niskim IQ-om.

Ocekivana završnica jedne sezone koja je obećavala.

Ništa od F4, ništa od ABA lige.

 

10 hours ago, Patriota iz kauca said:

Utakmica suspendovana.

Real uložio žalbu jer su imali dva igrača koja nisu učestvovala u tuci i po pravilima pobeda ide njima.

 

TeškoE.

 

Tješi se time što u narednim nedeljama može da ti bude samo još teže.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iduca utakmica je veliki test za vasu publiku,mada s obzirom da ce biti i kurta i murta ne bi me cudio scenario :jebem ti Srbina najgori smo, koji ovi ljigavci zeljno iscekuju pa da bude ubacivanja raznih govana, prekida utakmice i slicno. Publika treba ostati pribrana,cak i da izgubite sledecu i ne nasedati na stosove. Imate dve mec lopte, ubedjen sam da zavrsavate posao u Beogradu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Od svoje sedme godine vezbas taj sut. Celu karijeru dolazis sat pre svih, ulazes sve sto imas, u nadi da ces biti sampion...

 

Vodis 15 razlike u sred Madrida, u magli se, po prvi put, zapravo nazire taj velicanstveni trofej....

 

Zasto Kevine? Najveci profesionalac i hladna glava (posle Dantea) u ekipi...jebeno zasto si pokrenuo ovaj lanac sranja... 

 

Ova ekipa pored toga sto je posebna i sjajna, bice upamcena i po tome da je sama sebe sabotirala kad god je imala priliku.

  • Like 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

 
TeškoE.
 
Tješi se time što u narednim nedeljama može da ti bude samo još teže.

Sama po sebi sezona je daleko od neuspešne.
Naprotiv, posle F4 sezone ova je rezultatski i finansijski daleko najbolja.

Da je neko ponudio ovo na startu, prihvatili bismo.

Ali kad znaš da si mogao više a zbog gluposti sam sebe onemogućio, ostaje gorak ukus.
Link to comment
Share on other sites

Just now, Patriota iz kauca said:


Sama po sebi sezona je daleko od neuspešne.
Naprotiv, posle F4 sezone ova je rezultatski i finansijski daleko najbolja.

Da je neko ponudio ovo na startu, prihvatili bismo.

Ali kad znaš da si mogao više a zbog gluposti sam sebe onemogućio, ostaje gorak ukus.

A utakmica registrovana za Real? 🙄

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jel jedino ja mislim da mozemo da dozvolimo sebi da izgubimo prvu u Areni da bismo ocistili kartone?

Toliko poverenje imam u ovu ekipu da verujem da bismo u punom sastavu gazili Real opet 15 razlike u cetvrtoj utakmici pa cak i u Madridu u eventualnoj petoj.

Edited by Marvin
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Ja sam sa sobom raskrstio, te iznosim sledeći stav:

 

Ne mogu zaista da krivim ni jednog našeg igrača ni za jedan potez sinoć (mislim naravno na šorku), a o njihovim zaista ne bi trošio reči.

Panter koji je bio najbolji igrač u obe utakmice u Madridu odreaguje infantilno - jbg, da nije dao sve od sebe ne bi ni bilo prilike da dođe do te situacije.

Lesor koji jeste mazga po pitanju promišljenosti i emocija umire cele sezone za ovaj tim i da nije njega takvog, ne bi videli Madrida u aprilu 2023.

Igrači koje mi sada kao krivimo za potencijalno propuštanje F4 su nas doveli do jedne utakmice od istog.

Šta god da se desi do kraja, treba da budemo zahvalni jer - kkP is a journey, not a destination

Edited by Luchifer89
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bole Tyson said:

Samo ko nikad nije potrcao za loptom misli da je lagano iskulirati... ali, ako si kapiten, ako si sve vreme fokusiran da dobijes, moras da se iskontrolises. Da smo priveli utakmicu kraju kako treba, mislim da bi u utorak bila rutina jer ni oni nisu verovali da mogu da nas dobiju. Ovako, Panter pre svega, posrao se na sve sto je isporucio, posto ce verovatno i on i Lesor (koga tek ne bih komentarisao) dobiti suspenziju. Moja prognoza je suspenzija Pantera i Lesora sa nase strane, uz Exuma koga je Jabusele suspendovao, sa druge Ljulja, Deka i Jabuselea. I time ih lagano vracamo u igru. Epski se posuo pepelom Panetr, zaista da covek ne veruje. Ko prati duze basket moze da se seti Vukcevica iz Buducnosti  i kolko je iritantan bio, pa se isto tako secam i Mice Berica kako je na divljacke ispade protiv njega reagovao kako mu utrpa trojku pa mu se iskezi. Ko sto covek treba da nauci da se ponasa u porazu, mora i u pobedi. Ovako, bojim se da smo prosuli najubedljiviju igru u poslednjih 20 godina

 

Potpis. Zasto Kevine, oooo zasto? Ali necu da se ljutim na momka. Bocnuo nam je prolaz u top8, bocnuo je pobedu protiv Reala, ona trojka od utorka me ozdravila od Nolana Smita, a ja zivim za te momente koji se pamte, tako da cu se uvek setiti njegove trojke i mog osecaja tada, nego svega sto ce se desiti posle, pa i u Beogradu. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, medobrundo said:

Jabusele je zaslužio vremensku suspenziju koja bi se odnosila na sva takmičenja, recimo 6 meseci - tako da ne može da igra ni u završnici Endese, ni na svetskom prvenstvu. I ne to novčanu kaznu, koju bi osetio. Mogao je da mu povredi kičmu ili vrat. 

To bi vazilo kad bi bilo FIBA takmicenje. Ovako nista od toga nazalost.

 

 

29 minutes ago, NMX said:

...Čitam sad za onu šorku Olija i Galate pre 8-9 godina, Printezis je dobio 4 tekme. Niste zaslužili drakonske kazne, zapravo nikakve. ...

Printezis je dobio 3, Mirza Begic je dobio 4 jer je prvi udario, a Mensah-Bonsu 3 utakmice a njega je mislim Mirza udario i onda se ovaj razmahao, samo mu je Printezis vratio. 

 

 

 

Sudeci po tome, ako bude slican kriterijum, Jabusele ce preneti svoju kaznu u narednu sezonu ako igra EL/EC.

Lesor mi je sledeci po intenzitetu incidenta i verovatno ce dobiti minimum 2 utakmice.
Deck slicno Lesoru minimum 2 utakmice zbog zaletanja i udaranja.

Panter verovatno 1 utakmicu i zbog Ljulja i udaranja Muse. Ako budu bas strogi onda je to 2 mada onda moraju biti stroziji i prema Lesoru i Decku.

Ljulj nece dobiti nista jer je dobio odmah na terenu i nije posle nikakav incident napravio. A mogao bi barem jednu.

Musa bi mozda takodje mogao jednu jer je trazio incident sa Panterom.  

Ostali mislim da nece nista, eventualno neke novcane. 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...