Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

1 minute ago, jedibojan said:

Ocekujem suspenzije za Ljulja jer je zapoceo incident, Decka jer je zapoceo opstu tucu i debelog krmka. Mozda za Dzanana jer je udario Puntera.

Kod nas za Puntera kao inicijatora i za Lesora zbog supackog nabadanja Muse + ceka se situacija sa Danteovom povredom.

Sve u svemu spanci su dobili sta su zeleli... Tuzno

 

Ljulj je odmah dobio namernu i podigao ruku priznajuci faul. Nece dobiti suspenziju, posle toga prakticno nije ucestovao. Mislim da su cak i sudije rekla da bi on ostao na terenu kad su prebrojavali ko moze da nastavi utakmicu. 

 

Ne volim ga, ali ce se ovaj put izvuci. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, jedibojan said:

Ocekujem suspenzije za Ljulja jer je zapoceo incident, Decka jer je zapoceo opstu tucu i debelog krmka. Mozda za Dzanana jer je udario Puntera.

Kod nas za Puntera kao inicijatora i za Lesora zbog supackog nabadanja Muse + ceka se situacija sa Danteovom povredom.

Sve u svemu spanci su dobili sta su zeleli... Tuzno

 

Malo si abolirao Pantera, koji je zadao par udaraca i koji će sigurno biti pod lupom. U suštini, on treba da bude zadovoljan sa jednom utakmicom suspenzije. Sa druge strane, on je nekako i primarno napadnut i ciljan, pa to može biti olakšavajuća okolnost.

 

 

Edited by medobrundo
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AlexMaxim said:

Nadam se da kolega provocira, troluje tj. nije ozbiljan, u tom slučaju ga shvatam

:ajme:

 

Na koji je nacin Rudyjevo standardno ponasanje uticalo na sranje na kraju? Evo stvarno ne zanima. Frka je pocela nakon Punterove reakcije na nesportski faul Llulla, ne jer je Rudy flexao one rucice il srao sudijama sto su mu svirali faul. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, alpaka Bereta Sida said:

 

Na koji je nacin Rudyjevo standardno ponasanje uticalo na sranje na kraju? Evo stvarno ne zanima. Frka je pocela nakon Punterove reakcije na nesportski faul Llulla, ne jer je Rudy flexao one rucice il srao sudijama sto su mu svirali faul. 

Pa čoveče sve to što on radi ima uticaj na saigrače sa manjim IQ-om (čitaj yabusele npr.) da im se čini neka nepravda, da su pokradeni, a da ne govorim na publiku etc. To je neki minimum objašnjenja za početak. Samo se čekala iskra.

Link to comment
Share on other sites

Ali kako Kevin Panter userava kraljeve već 79:30 minuta, bukvalno nestvarne dve utakmice. 
 

Mogao je šmekerski, ili makar bolje da odreaguje, a u onom metežu ne mogu mnogo da zamerim što je zašeketao - na njega i Exuma su džukački nasrnuli po nekoliko igrača. To su trenuci instinkta, samoodbrane, pritisak, čuka... jebiga. 
 

edit: hoću reći - trezveno i sa distance možemo da razvežemo ko nije trebalo da zamahuje, udara, razgrće. Samo za ovog guzatog smrada nema nikakvog objašnjenja. 

Edited by kendrick
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, medobrundo said:

 

Malo si abolirao Pantera, koji je zadao par udaraca i koji će sigurno biti pod lupom. U suštini, on treba da bude zadovoljan sa jednom utakmicom suspenzije. Sa druge strane, on je nekako i primarno napadnut i ciljan, pa to može biti olakšavajuća okolnost.

 

 

Moguce, mada sam napisao da ocekujem suspenziju za njega. Upravo to: njegova prvobitna reakcija je za obostranu tehnicku. Posle toga je bukvalno bio napadnut i onda je sve otislo po kurcu

Link to comment
Share on other sites

Uopšte neću da pričam o tuči, samo igra - mi smo ih poništili, ništa nam nisu mogli, odigrali smo jednu sjajnu utakmicu, skoro idejno nepogrešivo, bez nekih predugih kriza u igri.. Ne znam koga bih pre pohvalio, Exuma Pantera Ledeja kralja Nanelija, ma sve, bravo

 

I odlično što je Punter onako odreagovao. Ne vidim mogućnost duže suspenzije, a nije dao na sebe. Ako se Dante nije teže povredio onda ćemo vrv izaći neoštećeni

 

Sjajno vođena utakmica, svi igrači našpanovani, nemam reči da ih dovoljno nahvalim

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kendrick said:

Ali kako Kevin Panter userava kraljeve već 79:30 minuta, bukvalno nestvarne dve utakmice. 
 

Mogao je šmekerski, ili makar bolje da odreaguje, a u onom metežu ne mogu mnogo da zamerim što je zašeketao - na njega i Exuma su džukački nasrnuli po nekoliko igrača. To su trenuci instinkta, samoodbrane, pritisak, čuka... jebiga. 

Verovatno to on sada i sam shvata.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Ljulj je odmah dobio namernu i podigao ruku priznajuci faul. Nece dobiti suspenziju, posle toga prakticno nije ucestovao. Mislim da su cak i sudije rekla da bi on ostao na terenu kad su prebrojavali ko moze da nastavi utakmicu. 

 

Ne volim ga, ali ce se ovaj put izvuci. 

Klasika...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

1 hour ago, Xpert said:

Pobedismo obe utakmice u Madridu, a osecam se ko najgore govno...

 

Na prvu loptu sam se i ja tako osećao.

 

Iskulirao, drmnuo još jedno ladno pivo i...

NIŠTA MI NEĆE POKVARITI OVU VELIKU POBEDU ŽELJKA I SJAJNIH MOMAKA!

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexMaxim said:

Pa čoveče sve to što on radi ima uticaj na saigrače sa manjim IQ-om (čitaj yabusele npr.) da im se čini neka nepravda, da su pokradeni, a da ne govorim na publiku etc. To je neki minimum objašnjenja za početak. Samo se čekala iskra.

 

Izvini al ovo nema nikakvog smisla. On nije lozio suigrace da tuku protivnika pa da pricamo o nekom uticaju na Yabuselea da napravi suplex na Exumu. Frka je krenula od Punterove reakcije na Llullov nesportski faul iz frustracije. 

Link to comment
Share on other sites

Koliko je žalosno ovo što je Ljulj uradio. Igra košarku sto godina, osvajao je sve i svašta, uništavao protivnike po celoj Evropi i spadne na to da u 37. godini na -15 ovako udara protivnika koji je porobio večeras. Majstori bi trebalo da prepoznaju majstore i da ih podržavaju a ne da ovako pokazuju nemoć. Tužno, košarkaški i ljudski.

 

Ako ništa drugo, bar u Areni neće biti svadbarske atmosfere i unapred upisane pobede. Ako ne bude previše sranja puna kapa. Samo što ne znam kako ćemo da izbegnemo četvrtu utakmicu bez par igrača u trećoj.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dzep said:

Španci opasno napušavaju svoje igrače, i novinari a i navijači

 

Postoji načini da se izgubi utakmica, a Real je izabrao najgori... tačno tako


I naslovnica Marke (jbt, ovo kao Informer da pljuje precednika) "Najcrnji poraz u istoriji Real Madrida". 
 

Javnost, što njihova, što Evropska, baš osuđuje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Gb92 said:

Jel Panter mogao da iskulira ... jeste.. Ja ne bih... spanska govna su konacno naisla na tvrdo...

 

Njih ne zanima da li nabasaju na meko ili tvrdo. Veliki broj njih namerno provocira, podmuklo udara, a deluju presrećno kad im provokacije uspeju bez obzira da li dobili po nosu ili ne. Batum je zviznuo Navara jer ga je nervirao zbog konstantne glume, ovaj je pao i bio presrećan jer je Batum dobio nesportski faul. Većeras španski igrači nisu bili ratoborni, opet poput Ljulja podmuklo se udara i ostaje po strani. Jabusele, Dek, Musa i Hezonja su zamahivali pesnicama, a Jabusele je koristio divljaštvo. Hvala Bogu da Egzum nije udario glavom o parket.

Edited by Volter
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Izvini al ovo nema nikakvog smisla. On nije lozio suigrace da tuku protivnika pa da pricamo o nekom uticaju na Yabuselea da napravi suplex na Exumu. Frka je krenula od Punterove reakcije na Llullov nesportski faul iz frustracije. 

Faul i tuča su samo posledica atmosfere koja se gradila od starta utakmice, u čijem formiranju je g-din fernandez učestvovao i "šakom i kapom", ali OK složiću se da se ne slažemo, tj. da se ne razumemo. No offence.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...