Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Braco, da cestitam prvo plasman, a sad 🤣

omogucio sam vam koliko sam najbolje mogao prenose Partizana u svim takmicenjima a sad ja vas pitam da mi sredite kartu za Play Off

 

pozdrav od RD live zajednice❤️

  • Like 6
  • Love 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, RD1_ said:

Braco, da cestitam prvo plasman, a sad 🤣

omogucio sam vam koliko sam najbolje mogao prenose Partizana u svim takmicenjima a sad ja vas pitam da mi sredite kartu za Play Off

 

pozdrav od RD live zajednice❤️

Btw,  nisam znao sa imam 2 racuna. Ugl ovo mi je glavni racun a ovaj gore nek se briše haha

Link to comment
Share on other sites

Idemo idemo, prava utakmica za kraj sezone, i taman da te malo dovede u red pred plej of. 

 

James ❤️❤️❤️

 

Neću ništa da pišem, katastrofalna igra, iz greške u grešku, ali eto, Real M eto nas :)))

 

Madridisti dosta kukaju po prostranstvima interneta, svi od reda teraju trenera, nisu baš u najboljem momentu ali su neverovatna ekipa puna ekstra kvaliteta... Plus su ekipa sa kojom mislim da imamo najgori skor, tipa 3-16 ili tako nešto?

 

Ali dve su stvari dobre za one koji idu - do Madrida može da se dođe kako hoćeš, a vrv će i karte moći da se nabave, i drugo, U ČETVRTFINALU EL SMO, ALO BREE, EJ BREE 😂😂 20 POBEDA!

  • Like 10
  • Love 6
Link to comment
Share on other sites

Nisam imao argumente da se svađam sa gospođom da žurimo sa mini odmora da bih sa najstarijim detetom stigao u Arenu, ali sam mogao u 20:25 da joj predam volan u ruke i upalim Eon. Za situaciju u kojoj se Partizan našao večeras isključivo krivim sebe i nesrećan splet okolnosti, srećom bez gužve na Batrovcima stižem kući na poslednju četvrtinu u svoju fotelju i sa pivom u čaši sa desne strane preokrećem utakmicu.

  • Like 7
  • Thanks 4
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

On 3/16/2023 at 12:28 PM, uvrnuto said:

 Nadam se da ovo nije moje poslednje pisanije u ovoj sezoni i da ću je zatvoriti nekim top8 gostovanjem. 

 

 

  Hide contents

 

 

 

On 3/17/2023 at 12:14 PM, uvrnuto said:


Taman bismo napunili do kraja halu. 😄 3000 kapacitet.

Ja glasam za Madrid. Naravno, imamo mi još do top8, al' ajde malo šbbkbb.

 

Ja upravo gledam avionske karte i pravim kombinacije. 😄

 

Do sada sam sve u svojoj režiji išao. 

Bude na EL sajtu za svaku utakmicu link ka sajtu gde se kupuju karte. 

U Madridu nije bilo problema za ulazak kao u Barseloni.

I baš zbog toga sam navijao za Madrid. A takođe jer je velika hala, pa sam opušteniji za karte. Sam Madrid kakav je i da ne pominjem. 

 

Sigurno će biti i u organizaciji kluba. Tako je @mfmilan išao u Italiju i mislim da je bio zadovoljan. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Princeton said:

Čestitke komšije!

 

Planira li ko u Madrid? Kako osigurati karte? Preko kluba nešto, ili individualno kako se ko snađe?

 

Kako ste ranije išli na gostovanja @uvrnuto & Co?

Licno uvek idem individualno. Prevoz lowcost, hotel booking, ulaznice na sajtu.

Preko kluba je jedna od opcija, to je bez cimanja ali i  uzasno nepovoljna finansijski. Carter, hotel i karta za utakmicu (u Monaku znam da nije bio hotel ukljucen u cenu pa je tek bilo nepovoljno).

 

Sto se tice karata, trebalo bi da ih bude na sajtu Reala, za Endesu vidim da su cene protiv Djirone od 20 evra pa navise. Realova hala je velika, prima skoro 18.000 cini mi se, tako da ce bez problema biti moci da ostave jedan sektor za nas kao sto je bilo i u toku sezone.

 

Prvo treba krenuti od prevoza 🙂 Ako je neko vec nesto nasao povoljno, neka javi...Razmatram opciju i preko Barselone, pa vozom...

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, rd_ said:

Koliko bude karta otp? Da li moram biti clan i dal moze iz Bosne sa se uzme

 

Ako pitaš za utakmicu u Beogradu još se ne zna, ali će verovatno biti puštene u slobodnu prodaju (ne moraš da budeš član). 

U spoiler-u su cene koje su bile za utakmicu protiv Olimpijakosa, pa dodaj još malo na tu cenu. 😄

Spoiler

Cene_El_do_kraja.jpg

 

Online se uzima tako da ćeš moći i iz Bosne. 

 

35 minutes ago, Dorcol said:

Licno uvek idem individualno. Prevoz lowcost, hotel booking, ulaznice na sajtu.

Preko kluba je jedna od opcija, to je bez cimanja ali i  uzasno nepovoljna finansijski. Carter, hotel i karta za utakmicu (u Monaku znam da nije bio hotel ukljucen u cenu pa je tek bilo nepovoljno).

 

Sto se tice karata, trebalo bi da ih bude na sajtu Reala, za Endesu vidim da su cene protiv Djirone od 20 evra pa navise. Realova hala je velika, prima skoro 18.000 cini mi se, tako da ce bez problema biti moci da ostave jedan sektor za nas kao sto je bilo i u toku sezone.

 

Prvo treba krenuti od prevoza 🙂 Ako je neko vec nesto nasao povoljno, neka javi...Razmatram opciju i preko Barselone, pa vozom...

 

 

 

Mislim da će ovaj put preko kluba biti sasvim pristojno. 😄

Kada gledam trenutne cene karata (iz gomile obližnjih gradova). 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...