Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Nije mozda mesto da se sad pise o ovome, ali kakvi su ono wtf faulovi bili? Jedno 3 puta su cist faul na zemlji okarakterisali kao 2 bacanja. Boze sacuvaj i sakloni. 

 

Nisam skoro vrisnuo kao kad je usla ta trojka Punteraaaaaa!!!!! 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Magia said:

 

 


Evo mi zeta Kronose! 😁

 

A baš juče naručim Panterov dres iz shopa, crk’o bih da ga nisam uzeo. 😁

 

Uvjeren sam da je nešto slabija igra Dantea i Matijasa posljedica strašnog raubovanja u zadnjih mjesec dana i da će već od Panate krenuti opet uzlaznom putanjom.
 

Oly, Real, Barsa, Monako, jedna ekipa nam je pobjegla sa lopate ali ne zadugo, if you know what I mean. 😉

 

Inače, @Beonegro right now:

 

cerveza-ejercicio.gif

  • Like 7
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Cooper said:

A za plej-of imam samo jednu želju, da se igra bar 4 utakmica.

 

Nebitno protiv koga.

 

I da budemo zdravi, naravno.

Zasto bismo igrali 4 utakmice i dodatno se umarali? Razmisljaj malo covece

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Magia said:

 

 

Za 15 godina kupuje KKP od Branka Nordeusa 😂

 

Nerealna sreca, Zeljko je apsolutni genije.

 

 

 

Svaka čast Novaku što nije detetu uvalio Zvezdin dres čim se rodio, nego je pustio da sam "izabere" za koga navija. Baš slatka scena.

 

8 hours ago, realno *w said:

Izbrojao sam: Panter 16 prednjih/srednjih promena pre one trojke. To je neki rekord verovatno.

 

spacer.png

 

Znala sam da ulazi. 😄 

  • Like 5
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Ova ekipa je postala bas bas ozbiljna. Ne secam se da sam gledao u Evropi tim koji tako pametno igra u napadu.

 

Glavni utisak za mene od sinoc je skroz subjektivan. Krece tekma, gubimo 10 - 2, a ja skroz miran. Nemam sumnju da ce se tim povezati i krenuti da igra.

 

A tacno se vidi to samopouzdanje kod igraca, ni jedan momenat nervoze ili panike.

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, DameTime said:

 

Svaka čast Novaku što nije detetu uvalio Zvezdin dres čim se rodio, nego je pustio da sam "izabere" za koga navija. Baš slatka scena.

 

 

 

 

image.jpeg.633e1c9fae667997606f5ce926babf4c.jpeg

 

П.С. Одгледао сам пола утакмице имате топ суђење али свака част на побједи кад се мора

Edited by Константин
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Константин said:

 

image.jpeg.633e1c9fae667997606f5ce926babf4c.jpeg

 

П.С. Одгледао сам пола утакмице имате топ суђење али свака част на побједи кад смора

 

E onda je klinac strong-willed 😄 

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, nemanjaol said:

Ova ekipa je postala bas bas ozbiljna. Ne secam se da sam gledao u Evropi tim koji tako pametno igra u napadu.

 

Glavni utisak za mene od sinoc je skroz subjektivan. Krece tekma, gubimo 10 - 2, a ja skroz miran. Nemam sumnju da ce se tim povezati i krenuti da igra.

 

A tacno se vidi to samopouzdanje kod igraca, ni jedan momenat nervoze ili panike.


I kao neutralni posmatrac sam imao isti osecaj. Delovalo je da Partizan drzi totalnu kontrolu utakmice i da ne panici. Rukopis Obradovica. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kod vođstva Monaka i petnaestog uzastopnog alejupa Hola sa dunker spota, moja supruga je počela da se nervira, a ja imadoh osećaj da se (lagano) dobija i bi pobeda. Nisam impresioniran Monakom, a Punter je imao klasičan lilardovski šut za kraj. Jako dobar i dopadljiv basket i pobeda sa (po meni) relativno slabom igrom Lesora, Nunalija i pogotovo Eksuma.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Magia said:

 

 

Za 15 godina kupuje KKP od Branka Nordeusa 😂

 

Nerealna sreca, Zeljko je apsolutni genije.

 

 

Bez želje da ovo pretvorim u "Omiljeni MALI Partizanovac" pageant... evo mog predloga

kao da gledam porodicu..JBG slabo srce :cry:

Inače i ja potičem iz porodice u kojoj sam bio "Stefan", samo ja nemam para da kupim Partizan, ali je Partizan "kupio" mene. Eto.:classic_laugh:

  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Son_of_a_gun said:


Evo mi zeta Kronose! 😁

 

A baš juče naručim Panterov dres iz shopa, crk’o bih da ga nisam uzeo. 😁

 

Uvjeren sam da je nešto slabija igra Dantea i Matijasa posljedica strašnog raubovanja u zadnjih mjesec dana i da će već od Panate krenuti opet uzlaznom putanjom.
 

Oly, Real, Barsa, Monako, jedna ekipa nam je pobjegla sa lopate ali ne zadugo, if you know what I mean. 😉

 

Inače, @Beonegro right now:

 

cerveza-ejercicio.gif

 

Ne`s se kod prije cevapa najesti. :classic_biggrin:

 

FtIo0Y6XgAInLGw?format=jpg&name=small

  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...