Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

11 minutes ago, realno *w said:

 

 

Ali ovakav potez, koji mu je bio 5. dobar u nizu, brzo odlazi na klupu, seda, u trenutku se prebacuje u zen fazu.

 

 

Odigrao je prvo poluvrijeme za udzbenike, na obe strane. Imam osjecaj da ga Zeljko nije hladio da bi isao do 30

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bas nekako Aleksa na gostovanjima kida, dok u areni i dalje je pod kočnicom, a Yam je suprotan primer.

 

Smajli sve bolji i bolji, pravi i dalje velik broj faulova, ali opet do dolaska u KKP uvek je bio 4 i nije lako da sada brani centre i preuzima bekove.

Link to comment
Share on other sites

Komsije, ja sam vam vec cestitao nakon prethodnog kola jer mislim da ne da je bilo realno nego gotovo i nemoguce da ispadnete iz Top8. Ali sada kada je i matematicki sve gotovo, zaista najiskrenije cestitke. Nema sumnje da je apsolutno zasluzen prolaz u Top8. Ekipa izgleda brutalno, a sta reci o Zeljku, i on kao da je uozbiljio vodjenje te ekipe, pa sve to u paketu deluje tako da ce prve 4 ekipe dobro razmisliti sa koje pozicije ulaze u doigravanje. 

 

I nekako mi je i drago sto smo i mi kumovali ovom prolasku u Top8, pri tom ne mislim na nase lose poteze i raspade 😄 nego na nase pobede koje su uticale da vam sklanjamo neke timove iz igre, kad vec mi nismo u igri. Mozda simobilican ali meni je to bitan doprinos, da ne bude "da i komsiji crkne krava". Ostao je jos i taj Fener. Ako postoji tim koga najvise volim da pobedimo u EL (posle Olimpijakosa) onda je to Fener. Tako da se nadam da cemo mi odraditi i to za vas, a vi vidite da resite PAO.  

 

Srecno dalje!

  • Like 3
  • Thanks 10
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...