Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

18 minutes ago, Shonewizard said:

 

Upravo, izginemo danas (energetski), upišemo bodove, onda sasvim dovoljno vremena za odmor a nadamo se i za neki povratak povrijeđenih, i spremni smo za Izraelce. Win win situacija da tako kažem. 😁

 

PS. Karte kupljene, još samo da se dolazak ne izjalovi. 🙏 

 

Ja do 17tog uvece necu znati jel radim sutradan, a karte ce do tada da odu. Drzim ti palceve brt, da ti se sve namesti 👐

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice postignutih i primljenih poena na 100 poseda Oli je u grupi sa vama i Baskonijom,nekarakteristicno za njih da igraju tako losu odbranu.Vi postizete najvise poena na 100 poseda, Baskonija je druga, Oli treci.Vi primate odmah posle Makabija najvise a Oli je tu 4. u EL,dakle moze i da se desi neki otvoren mec kaubojskog stila,to vam je nada.Ali nisam uveren u to,mora Oli kad tad da se uozbilji u defanzivi a i vi ste umorni.Lesor je u padu jos od Mornara vidi se da je i za njega ovo mnogo.Pa iako mu na Zelimirovo ime slabo sude korake a faulove dobija kao da je olicenje samokontrole a ne high energy glupan koji skace na svaku fintu koja se desi na utakmici,ipak ne bi trebao da doprinese kao do sada.

I tako,najdajte se visokom tempu i da bude puno poena inace nista.Mada statistika do sada kaze da ce i biti tako,ali ja verujem da ce malo zategnuti sada to Oli.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Dobar u piku said:

Pozdrav svima, novi sam na forumu pa ne znam da li na ovoj temi ovo trebam da pisem. 

Da li na parkingu u sklopu arene ima mesta za parkiranje ako se dodje 2 3h ranije. Pisem ovo za Makabi, gde ce biti kao protiv Milana puno kao cep. 

 

Moj savet ti je zonski parking, msm da je 150 din za ceo dan (uvece cak i besplatan), a imas ga svuda  ispred (sever) i pored Arene. Ne znam da li na to i mislis, jer on nije tehnicki u sklopu Arene.

 

Trebalo bi da nadjes lagano mesto ako dodjes 3h ranije.

Edited by Alex_Serbia
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dobar u piku said:

Pozdrav svima, novi sam na forumu pa ne znam da li na ovoj temi ovo trebam da pisem. 

Da li na parkingu u sklopu arene ima mesta za parkiranje ako se dodje 2 3h ranije. Pisem ovo za Makabi, gde ce biti kao protiv Milana puno kao cep. 

 

Imaš Komercijalnu banku u Bul Zorana Đinđića, bukvalno ispod Arene, dođeš recimo oko 18h, i imaćeš parking, plus čini mi se da je baš od 18h besplatan. Ako nema baš tu, ima okolo, dosta parking mesta ima kad ljudi koji rade na NBG odu kućama. 

 

Edit: Sve ispod 10 razlike večeras smatram uspehom. Jedina želja mi je da se više niko ne povredi

Edited by Dzep
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

"Prognoze, to radi mikrohirurzi. Koliko sam ja upoznat, staviće se mikropločica koja će da pojača. Nezahvalna je prognoza, ali bez dva, dva i po meseca…"

 

Znam ljude koji su imali slične povrede, jako zaeban oporavak. Ovo je bar 3 meseca bez imalo kontakta, onda lagano kreće trening sa kontrolisanim kontaktom.

 

U prevodu - nama ne treba neko da nam pokrpi dok se Balša ne vrati, nama treba backup centar za ovu sezonu.  Vrlo kritična situacija.

 

Quote


Jakovljević je govorio i o Aleksi Avramoviću za kog je istakao da ga čeka još do mesec i po dana oporavka


 

 

Znači svaki put kada se oglase, sve je duže. Prošli put je bilo dodatne 3 nedelje, sada je to već 5-6 nedelja.

Za razliku od petice, ovde možemo da se pokrpimo, ako svi ostali budu zdravi i da se brzo vrati Egzum. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Ne sam Safete said:

Da vidimo, pocinjemo ovako: Madar, Panter, Nanula, Zach, Lessor

Neka se zagriju Chacha(?), Andjushic, Glas, Tristan i Urosh  Djordjije... pa dobili bi i kljakave Lakerse a ne Oli 

 

Ne bih da sirim paniku, ali zar Andjusic i Trifa nisu sa reprezentacijom?

 

Moj argument za neutemeljeni optimizan je da je danas cetvrtak, a mi cetvrtkom ne gubimo :classic_biggrin:

Edited by Klipan
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...