Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Quote

partizan_belgrade_news

@partizan_news_

·

7h

SEZONSKE KARTE: Partizan će pustiti sezonske karte u prodaju u narednih sedam do deset dana. Klub sprema specijalne pakete, tako da će biti raznih kategorija, ali i cena ulaznica.

Očekuje se da cene budu prihvatljive kako za finansiranje kluba, tako i za armiju navijača koja je godinama čekala ovaj trenutak

 

na blagajni

spacer.png

  • Like 1
  • Love 2
  • Ha-ha 16
Link to comment
Share on other sites

Priča da ima i ta ABA za mlade igrače je priča koju slušam na KK CZ topiku godinama, nema od toga ništa. Oni mladi koji dobiju 5 minuta u EL dobiće 10 u ABA, ko ne bude igrao EL neće ni ABA i to je tako.

Očekujem minute za Balšu, Smajlija Madara pod uslovom da ne dođe još neko na njihovo mesto.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Milos 3.14 said:

Priča da ima i ta ABA za mlade igrače je priča koju slušam na KK CZ topiku godinama, nema od toga ništa. Oni mladi koji dobiju 5 minuta u EL dobiće 10 u ABA, ko ne bude igrao EL neće ni ABA i to je tako.

Očekujem minute za Balšu, Smajlija Madara pod uslovom da ne dođe još neko na njihovo mesto.

 

Just a thought...KKP nije Zvezda, pa mozda bude funkcionisao drugacije?

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Just a thought...KKP nije Zvezda, pa mozda bude funkcionisao drugacije?

Naravno da moze funkcionisati drugacije, ali kada u praksi skapiras da prednost domaceg terena u plejofu u ABA ligi je prevelika prednost, skapiras da bas ne zelis da istrpis nekog tristana dok prelezi decije boginje

Link to comment
Share on other sites

Da se ne lažemo, Tristan, Smajli, Balša i ostala mlađarija moraju da se nose bez problema sa svim ABA timovima osim Zvezde, Budućnosti i CedOli ako imaju iole talenta da jednog dana postanu kvalitetni košarkaši. Glavni igrači treba da se skoncentrišu na EL, mečevi ABA (osim protiv tri nabrojana kluba) su za koliko da se istegnu. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Milos 3.14 said:

Just a thought ni kod babe nema džabe

A kod Žeksa je pogotovo po zasluzi 

 

To svakako, mislio sam ukoliko se zasluzi, naravno.

 

Mada mi je sve to nejasno, prosle sezone je npr izuzetno forsirao Gregora, sve dok...naprosto nije prestao, a potom otisao u drugu krajnost.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 nov. - Barselona - Partizan

24 nov. - Real Madrid - Partizan

26 nov. - Zvezda - Partizan (ABA)

1 dec. - Partizan - Valensija

4 dec - Partizan - Budućnost

8. dec - Partizan - Zvezda (EL)

11. dec - Cedevita - Partizan

13. dec - Asvel - Partizan

  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Alex_Serbia said:

Just a thought...KKP nije Zvezda, pa mozda bude funkcionisao drugacije?

 

Zaboravlja se na broj utakmica i nemogucnost da se nadje vreme za treninge ekipe.

 

Zato sumnjam da ce mecevi tipa Borac u gostima ili Zadar kod kuce izgledati tako da vecina prvotimaca presedi na klupi ili tribinama - naprotiv, bice vazno da se ekipe poveze, da se igraci uigraju, da se uvezbaju akcije.

Link to comment
Share on other sites

Inače, imam velika očekivanja od Madara ove sezone.

 

Ne u smislu da sam uveren da će da bude dobar, nego da mu je jednostavno vreme. Druga godina kod Željka, 23 godine, ne mislim da očekujem ne znam kakvo kidanje, ali jednostavno malo češće dobre partije, manje onih "ghost" partija od prošle sezone i generalno bolje snalaženje u tvrdim mečevima.

24 minutes ago, goldberg said:

 

Zaboravlja se na broj utakmica i nemogucnost da se nadje vreme za treninge ekipe.

 

Zato sumnjam da ce mecevi tipa Borac u gostima ili Zadar kod kuce izgledati tako da vecina prvotimaca presedi na klupi ili tribinama - naprotiv, bice vazno da se ekipe poveze, da se igraci uigraju, da se uvezbaju akcije.

 

22 minutes ago, Son_of_a_gun said:

 

Pa sad napisah, imamo vremena do oktobra da uvježbamo tri ekipe a ne jednu.

 

 

Ja bih rekao da je situacija negde izmedju. U suštini, ekipa je sklopljena na vreme, biće zajedno cele pripreme, odigraće sigurno bar 15ak mečeva.

Sa druge strane, opet dosta novih igrača, pravo uigravanje je kroz zvanične tekme.

 

Zato verujem da će u početku biti jake postave i u ABA, a da će se vremenom to ublažiti, tj povećati rotacija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zao mi je Tristana, pre dolaska u KKP imao je ponudu da predje kod Miska pa da se razigrava u Megi. Ne sumnjam da ima sta da nauci od Zoca, ali treninzi nisu utakmice. 

 

Jel neko zna da li Miletić ostaje ? 

 

Zalosno sto Srbija nema dobrog domaceg krila pa moral dovesti jednog Papapetrovića 😁

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Son_of_a_gun said:

 

Pa sad napisah, imamo vremena do oktobra da uvježbamo tri ekipe a ne jednu.

Zar nije po nekom novom pravilu ogranicen period trajanja priprema na samo 30 dana (ili 45 nisam siguran :smiley33:)?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...