Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

1 hour ago, odupri se ludilu said:

Od KK Kamerun postasmo KK KameNrun s obzirom na stabilnost šuta pojačanja:smiley2:

Ja mislim da smo ipak menjali isto za isto, samo za manje para. 
 

Jaramaz 19/58 32.8% 
Madar 24/71 33.8%

 

Pontika 16/43 37.2%
Papa 28/76 36.8%

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam prizeljkivao Ponitku jos prosle sezone.

Ispade glava za glavu zamena sa Pao za Papu.

 

Meni se cini da sa Ponitkom znamo sta dobijamo. Veoma raznovrsan igrac, odlican u odbrani, agresivan na skoku. Nekonstantnog suta, ali nije se ni Papa tu proslavio prosle sezone. Iskreno, mislim da ne moze biti losiji od Pape iz prosle sezone. Moj utisak da je brzi i agresivniji od Pape. Sa druge strane nisam siguran da moze snagom da isparira na poziciji 4 kao Papa (mada ako dodje Mirotic, nece ni biti potrebe za tim). Sve u svemu, zadovoljan Ponitkom, svestrani sljaker.

 

Dajte još Dragića i centra, produzite Jamesa, pa da se igramo. Eventualni Mirotic ako uleti, nece skoditi.

Link to comment
Share on other sites

Zadovoljan sam potpisom Ponitke. Kvalitetna radilica kakva nam je nedostajala prošle sezone. Papapetru je pokušao da igra takvo nešto, ali je tek povremeno uspevao, jer on jednostavno nije taj tip.

 

U odnosu na Papaetrua, mislim da smo dobili igrača koji će više učestvovati u skoku, ono što je jako bitno, možemo da dobijemo sekundarnu kreaciju, sve naravno uz dobru odbranu.

Mislim da će mu Žoc tražiti i lowpost opcije sa bekovima, odatle šalje dobre pasove.

 

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Zadovoljan sam potpisom Ponitke. Kvalitetna radilica kakva nam je nedostajala prošle sezone. Papapetru je pokušao da igra takvo nešto, ali je tek povremeno uspevao, jer on jednostavno nije taj tip.
 
U odnosu na Papaetrua, mislim da smo dobili igrača koji će više učestvovati u skoku, ono što je jako bitno, možemo da dobijemo sekundarnu kreaciju, sve naravno uz dobru odbranu.
Mislim da će mu Žoc tražiti i lowpost opcije sa bekovima, odatle šalje dobre pasove.
 
 
a-runners-knee-with-a-fresh-bleeding-wound-after-a-running-accident-blood-trickles-down-the-mans-shin-from-a-bloody-knee-2BD2CWG.jpg
  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, goofy said:

Manite se tih krvavih kolena.

Ako su ti kolena krvava znači da si nešto pogrešio, pa si kasnio i razbio se...

Ili si se upio i onda u povratku kući blen'o u ribu sa druge strane ulice. Čru stori 🙄

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

jedan od berićeta povratka željka u partizan je odjeb krvavih kolena & shodno tome, prevaspitavanje navijačkog življa iz dujine doktrine u beskrajne opcije košarkaške igre.

 

ako bar jedno dete izbegne krvavljenje u kolenima od strane nekog lakija21 a grobara, pobeda željkova je već vaspostavljena, taman uzeo tu jednu aba titulu : i

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Quote

"Pre svega moram da kažem da mi je velika čast što ću biti deo Partizana. Ne bih da koristim kliše izraze, ali svako ko prati košarku, zna istoriju kluba, kakvi su navijači, ko je trener i zbog svega toga moram da budem zahvalan što ću biti deo svega što sam nabrojao i imati priliku da nosim dres legendarnog kluba",

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Cooper said:

 

 

daklem, nisu samo hotelski lobiji:

 

"Iskren da budem, prvi put sam sa trenerom razgovarao još na početku prošle sezone. Igrali smo protiv Partizana i trener mi je prišao, čestitao mi je na izdanjima na Evrobasketu, nekoliko minuta smo razgovarali, i tada smo uspostavili inicijalni kontakt koji je na mene ostavio veliki utisak."

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
daklem, nisu samo hotelski lobiji:
 
"Iskren da budem, prvi put sam sa trenerom razgovarao još na početku prošle sezone. Igrali smo protiv Partizana i trener mi je prišao, čestitao mi je na izdanjima na Evrobasketu, nekoliko minuta smo razgovarali, i tada smo uspostavili inicijalni kontakt koji je na mene ostavio veliki utisak."
Sobe, liftovi, bazeni, saune, vešernice, restorani, kuhinje i garaže
  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Luchifer89 said:
11 minutes ago, uini said:
 
daklem, nisu samo hotelski lobiji:
 
"Iskren da budem, prvi put sam sa trenerom razgovarao još na početku prošle sezone. Igrali smo protiv Partizana i trener mi je prišao, čestitao mi je na izdanjima na Evrobasketu, nekoliko minuta smo razgovarali, i tada smo uspostavili inicijalni kontakt koji je na mene ostavio veliki utisak."

Sobe, liftovi, bazeni, saune, vešernice, restorani, kuhinje i garaže

 

 

https://www.google.com/amp/s/www.theringer.com/platform/amp/the-rewatchables/2022/11/29/23483359/planes-trains-and-automobiles-with-bill-simmons-and-van-lathan

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uvrnuto said:

 

Jebote sunce, uzeo da pogledam hajlajce... Kad se sad nisam šlogirao...

 

 

Za coeka koji toliko suteva uzima blizu obruca, jedan je od gorih finisera tu, nemam vise softverski da to provjerim ali neki utisak dok sam ga gledao ovih sezona da te suteve sto uzme su uglavnom dosta tezi nego sto bi realno trebalo da budu + rezultati su promjenljivi. Vidis na ovom videu samo neke stvari koje je tu zavrsio da nema sanse da je to neki standardan repertoar 😄 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...