Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

2 hours ago, kendrick said:

Užasne vesti za Partizan – Avramović polomio šaku

 

Quote

Reprezentativac Srbije je posle jednog duela sa Edijem Tavaresom užasno pao i tom prilikom prizemljio se na levu ruku, a iako je nastavio meč bilo je evidentno da trpi bolove. Posle utakmice je sa zavojem na ruci ekspresno napustio „Štark arenu“.

Avramović je zbog povrede iste šake već pauzirao nekoliko meseci i propustio je uvodni deo sezone. Još nema informacije kada bi mogao da se vrati na teren.

Partizan i Real će u četvrtak odigrati četvrti meč uz prenos na Sport Klubu, a klubu iz Humske nedostaje još jedan trijumf da se plasira na Fajnal-for.

Crno-beli će sutra biti jači za Matijasa Lesora, dok kapiten Kevin Panter mora da odradi još meč suspenzije.

 

 

Bedak, jos na vasem lajvu sinoc sam reagovao u neverici kad sam video kako se docekao u tom padu ali niko drugi nije reagovao pa sam za trenutak pomislio da mi se samo ucinilo da je strasno. A onda se dosta cesto drzao za ruku. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I dalje mi nije ni do čega, ne mogu misli da sredim... igram se sa malom, hranim je, kupam i uspavljujem i shvatam da neki roditelji to više neće moći, da neka deca neće moći da gledaju utakmicu koju su sutra sasvim sigurno želela da pogledaju. I biću sutra opet u Areni, ali sve je uzalud, čak i da pobedimo, neću moći da slavim kao što bih želeo. 

 

Želim da nešto oko utakmice prokomentarišem, ali ne umem, ne znam šta i kako. Opet, shvatam da je bolje da ćutim, ali ni to ne mogu... Na život na Kosovu, ni sve jebade života u Srbiji do sada, apsolutno me ništa nije ubilo kao ovo danas (a koliko vidim svi su u sličnom raspoloženju).

 

Sorry guys, sklanjajte ovo gde god

  • Like 31
  • Love 12
Link to comment
Share on other sites

Ja se nadam da ce podrska timu sutra biti glasna i snazna, konstantno. Potrebno je to, vredno su radili cele sezone za ovo. Ne mora da se peva, ali aplauzi i cuveno "ajmo" kada napadamo, zvuzduci da krov otpadne kada se branimo.

 

To ne znaci da nas je manje potreslo ovo sto se danas dogodilo, nikako. U stanju smo da imamo u sebi vise razlicitih emocija. I ne verujem da ce oni na terenu slaviti neumereno, ako pobedimo, niti mi na tribinama. Bicemo srecni zbog njih, a i dalje tuzni zbog sirote dece i njihovih mama i tata, porodica.

 

Istina, ja nemam decu, pa vrv ne mogu da se poistovetim sa ovim na nivou na kome se npr Dzep poistovetio. Ali i bez toga, znam da je ovo prestrasno i uzasno...

Edited by Alex_Serbia
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, jedibojan said:

@Barkley#34 pitanje je da li bi Aleksa bio i sinoc onoliko los da nije igrao deo utakmice sa slomljenom rukom. I to, ako se ne varam, bas nakon pada je imao one katastrofalne greske

Nisam bio dovoljno precizan, nije mi bila namera da pljucnem Aleksu, a i retko kad dajem ocenu o partiji igrača nakon samo jednog dela igre. Moja poenta je da od Alekse u svakom slučaju nismo ništa dobili (nažalost zbog povrede, više bih voleo da je bio samo loš dan) tako da smo na istom i u četvrtom meču. Neće biti njegovog doprinosa na obe utakmice, kako god okreneš. Ostali će morati da povuku i za njega.

 

Stvarno, bre, kako nisu odložili meč za npr. ponedeljak? Nije im F4 iza ugla pa da nema kad da se udene.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ocekujem bolju partiju Dantea, a krajnje vreme je i da se PPP probudi iz zimskog sna. Ako Jamadar opet odigra onako solidno a Nanula standardno, nece se previse osetiti Aleksin izostanak

A da, i da Andjusa ubaci 50% trojki 🙂

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Barkley#34 said:

Stvarno, bre, kako nisu odložili meč za npr. ponedeljak? Nije im F4 iza ugla pa da nema kad da se udene.

 

Pominjao je Zeljko da treba da se sloze i EL i Real, a ovi isto imaju ACB mec za vikend.

 

Mada, pitanje je da li je KKP uopste i pokusao/poslao upit da pomeri.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Barkley#34 said:

Jeste, naravno, zakucano je u kamenu i ne može se ispomerati.

 

Da je u pitanju ligaški deo verovatno bi pomerili, pomerali su i Turke zbog zemljotresa. Ali plej of iz nekog razloga očigledno neće.

Link to comment
Share on other sites

Nama veceras treba nešto ovako:
Lesor 12p/7s
Smajli 9p/ 2trojke
Lidej 10p/4s
Egzum 17p/5a/2 trojke
Naneli 15p/ 3 trojke
Madar 8p/4as/ 2 trojke 71
Anđušić 11p/3 trojke
Papapetru 8p /1 trojka
Trifa bez gluposti

Da bismo dobili.

Doprinos Papapetrua i Anđušića na oba kraja je ključan. Prvi je verujem već dogovorio sa Panatanaikosom pa ne verujem da će odigra bolje nego do sada ali drugi verujem da ima ambiciju da bude u Partizanu i sledeće sezone.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Marvin said:

Ocekujem bolju partiju Dantea, a krajnje vreme je i da se PPP probudi iz zimskog sna. Ako Jamadar opet odigra onako solidno a Nanula standardno, nece se previse osetiti Aleksin izostanak

A da, i da Andjusa ubaci 50% trojki 🙂

Pre ces dobiti premiju na USA Lottery i oslobadjanje od poreza na istu. :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Tavares je izjavio da ako je potrebno, on će igrati svih 40 minuta. Svi znaju koliko Real zavisi od njega jer je to jedina realna prednost koju trenutno imaju. Dobro je da se vraća Lessort i mislim da će taktika biti slična kao u prvoj utakmici - otvoriće Smajli a onda će ući Mathias. Ne treba njega samo izmoriti, već i puniti faulovima. Oni centaršutevi Chacha iz kojih su dali trećinu poena u G3 neće moći tek tako da prođu.

Od ostalih stvari, Exum će morati bolje (poenterski) i Papapetru i Anđuša ne smeju da lome obruče. Od Madara očekujem da će biti na visini zadatka (samo da se čuva faulova), kao i Nunnally i Leday.

 

Bilo bi dobro da je ova utakmica odložena. Ali ne znam za vas, meni košarka pomaže kao coping mehanizam u ovoj situaciji koja nas je snašla kao društvo... Bilo kako bilo, kao što sam obećala @Marvin-u, stavljam Dantea na avatar včrs kad se plasirate na F4 :classic_wink:

P.S. Moja keva navija za vas u EL (a sprdala sam je da je u mladosti navijala za Zvezdu :lol_2:). Stalno me zove i izražava strepnju oko suspenzije, povrede Alekse, šalje mi poruke tokom tekme... (nema SK kući a mrzi je online da gleda) 

Edited by DameTime
dopuna
  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, DameTime said:

....

P.S. Moja keva navija za vas u EL (a sprdala sam je da je u mladosti navijala za Zvezdu :lol_2:). Stalno me zove i izražava strepnju oko suspenzije, povrede Alekse, šalje mi poruke tokom tekme... (nema SK kući a mrzi je online da gleda) 

Mescini da tebe keva sprda. 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...