Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

Meč Olimpija - Olimpijakos je iz sezone kad je Olimpija otišla na F4. Kul ekipica, veteran Zdovc, mladi Jasikevičius (koji je dao tipa 7 trojki a u jednom momentu imao 5/5 za 3) a igra i Jurica Golemac koji je imao jedno brutalno zakucavanje i tu se Milovanović baš oduševio.

 

Vredi pogledati/poslušati.

39 minutes ago, Mairosu said:

dugo godina ništa nisam čuo o čoveku. 

 

Jel' imaš neku anegdotu ili zanimljivost vezanu za njega?

 

Može li se ikako doći do snimaka Palakanestra sa BKTV, msm da bih mogao da odgledam 10h u cugu.

 

"MajerS...kao mašina"

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Holivud said:

Jel' imaš neku anegdotu ili zanimljivost vezanu za njega?


ne, on je bio veteran kad sam ja bio u srednjoj školi. nisam čak ni upoznao čoveka, sve što se sećam su njegovi komentari. meni je njegov omiljeni komentar možda kad je dobio da radi onaj NBA Bulls-Lakers i još Lakersi dobili, a on prenosio preko kurca haha

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mairosu said:


ne, on je bio veteran kad sam ja bio u srednjoj školi. nisam čak ni upoznao čoveka, sve što se sećam su njegovi komentari. meni je njegov omiljeni komentar možda kad je dobio da radi onaj NBA Bulls-Lakers i još Lakersi dobili, a on prenosio preko kurca haha

 

 

"Dobio je nesrećni Diki Simpkins po lopti...a bogami i po glavi".

 

Ima i onaj za Bonoru - baštenskog patuljka 😄

 

Edited by Holivud
Link to comment
Share on other sites

https://www.zurnal.rs/sr/clanak/144166/miks/ministarstvo-sporta/osnovan-savet-za-sport-republike-srbije-ministar-gajic-predsednik

 

Quote

Osnivačkoj sednici Saveta za sport prisustvovao je veliki broj istaknutih sportskih ličnosti, kako bivših sportista, tako i stručnih lica iz oblasti nauke o sportu i medicine sporta, između ostalih Božidar Maljković, Predrag Danilović, Davor Štefanek, Nenad Borovčanin, Dragan Gale Jović, Željko Trajković, Željko Tanasković, Dragan Atanasov, profesor Vladimir Koprivica i drugi.
 

Nacionalni Savet za sport će predlagati i pratiti implementaciju mera za razvoj srpskog sporta, koordinisati i uspostvaljati komunikaciju između svih uključenih strana u cilju nastavka pozicioniranja na međunarodnoj takmičarskoj sceni, pomagaće u identifikovanju i razvoju strateških prioriteta i pružati pomoć pri tumačenju relevantnih propisa, radiće na unapređenju učenja u specijalizovanim oblastima razvoja sporta, uključujući menadžment i na sprovođenju specijalizovanih kurseva za profesionalnog trenera i istraživanja na različitim nivoima sporta.


Vest ostavljam bas na ovom PDF jer je clan Saveta postao i Petar Denda,novinar RTS :roflmao::roflmao::roflmao:

Brale..jesu oni Amerikanci passe.. Kunu se u "americki san"..a tamo da bi ga dosegao/ostvario, treba i da se dokazes u svojoj profesiji, da imas rezultate,da imas diplomu Harvarda ili Prinstona..kakve budale..umesto da se ugledaju na Srbiju.
Ovde je dovoljno biti velika budala,poslusnik i dupelizac (najbolje sve pobrojano) i nema tih vrata koja ti se nece otvoriti.

Petar Denda clan Saveta za sport Republike Srbije :classic_laugh: Treba da nas nema
 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Drug Crni said:

Plavsic i Kuzmanovic se obrijali,oshishali..vidi se da su praznici na pragu. :smiley53:

 

I opet se nalupetali najstrašnije. Nisam pogledao puno tekmi Zvezde ove godine, ali i to malo što sam gledao, brzo mi smuče tekmu.

 

Danas malo gledao na prekide, čuo bisere tipa da li Plavšić vrišti da li je faul pri šutu pri kraju produžetka i slično.

  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Bio je sinoc intervju sa Jokicem na Areni, isto kao i prosle godine. Za mene prosle godine puno bolji intervju, sada maltene nije imalo nista da se cuje. Takodje Jokara je dosta los sagovornik, prica skroz nepovezano i haoticno. Kao da hoce da isprica 5 prica u jednoj recenici i na kraju ne kaze nista.

Link to comment
Share on other sites

Moram da pohvalim onog novog lika na SK sto prenosi KKP - solidno potkovan znanjem i jos lozana koja se uzivi u prenos i otvoreno navija. 

Mnogo vise gotivim takve komentatore nego oni sto se trude da glume neku neutralnost da se ne bi nekom zamerili 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kankkunen said:

 

 

Moram da priznam da se slazem sa Edinom da Klivlend ako dovedu dobro krilo ulaze u najuzi krug favorita.

 

Mozda sam pristrasan (poprilicno ih simpatisem) i jeste da su vecinski neiskusni, ali iskreno mislim da mogu da dignu ozbiljnu pometnju.

Edited by Horium
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Shikamaru said:

Jel bi mogao neko da mi objasni zašto sluša/gleda podkast na YouTube umesto neke podkast platforme? 

Nije nikakva prozivka, samo me generalno zanima pošto je u principu u pitanju audio medijum

 

Evo ja cu.

 

Prvo, ovaj konkretan podcast je audio-vizuelan medijum, te youtube je logicno resenje za slusanje i gledanje.

 

Drugo, kada slusam Sestu licnu na drugim dostupnim mestima, svaki put se makar po nekoliko puta audio zapis prekida, i to prekida tako da moram da refreshujem stranicu i gadjam gde sam otprilike stao.

Na youtube-u nemam tim problema, a izmedju ostalog imam youtube premium pa moze i da mi sljaka u pozadini.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...