Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

Mislim da se on "raspao" tokom i nakon drugog povratka iz NBA. Na papiru kada ga je Zeljko doveo u Fener, bio je jedan od najboljih i najplacenijih igraca u Evropi. A na terenu se to svelo samo na prangijanje trojki i ispao jedan od vecih promasaja te sezone. Vrlo brzo nakon toga je i zavrsio karijeru, kada je po godinama trebao da bude na vrhuncu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Klipan said:

 

Ma napravili višeminutni prilog o delirijumu koji pesma izaziva širom planete i kako je nezvanična himna EP...otprilike u kratkim crtama

Pritom ubacili inserte sa Liverupolovog i Celsijevog slavlja gde je montirana ova pesma, oni ljudi misle da su ovi tamo to stvarno slusali😂

Evo smeje im se internet od sinoc

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pored Saletovih 41p, 9 trojki i Danilovicevog kucanja preko Sabonisa, ja tu utakmicu pamtim i po strucnom konsultantu na toj utakmici - Zoranu Radovicu. Koliko je on malerisao tada sa onim “ma gotovo je ovo” posle kojeg su se litvanci bar tri puta vracali u igru. Uzeo mi je bar 10 godina zivota tada…

Link to comment
Share on other sites

U mnogim pričama i raspravama o toj utakmici sa Litvancima, (uglavnom online a nekima i uživo), stekao sam utisak da ogromna većina njih smatra da su sudijski pokradeni u tom finalu. Naravno da skidaju kapu Salou za partiju, ali ovo im dođe kao prva asocijacija

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Klipan said:

Pored Saletovih 41p, 9 trojki i Danilovicevog kucanja preko Sabonisa, ja tu utakmicu pamtim i po strucnom konsultantu na toj utakmici - Zoranu Radovicu. Koliko je on malerisao tada sa onim “ma gotovo je ovo” posle kojeg su se litvanci bar tri puta vracali u igru. Uzeo mi je bar 10 godina zivota tada…


ja pamtim neku trojku saše obradovića iz kornera. i posle mi mića berić priča da ga je ta trojka ostavila bez sekunde u finalu, on se bio spremio da uđe, upada trojka a duda ga šalje nazad, "neka neka mali, ajde sedi".

3 minutes ago, Marko said:

U mnogim pričama i raspravama o toj utakmici sa Litvancima, (uglavnom online a nekima i uživo), stekao sam utisak da ogromna većina njih smatra da su sudijski pokradeni u tom finalu. Naravno da skidaju kapu Salou za partiju, ali ovo im dođe kao prva asocijacija


ima negde u press arhivima slika marculionisa kako prima MVP, e to je tako božanstveno kiselo da pogledam svaki put da se oraspoložim

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Marko said:

U mnogim pričama i raspravama o toj utakmici sa Litvancima, (uglavnom online a nekima i uživo), stekao sam utisak da ogromna većina njih smatra da su sudijski pokradeni u tom finalu. Naravno da skidaju kapu Salou za partiju, ali ovo im dođe kao prva asocijacija

 

imali su priliku da dokazu tu kradju vec sledeceg leta u semis olimpijskog turnira u atlanti, medjutim, savic sa jednom nogom bucj, midrange [toga se secam iz te neverovatno cvrste tekme].

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...