Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

14 hours ago, Grunf said:

 

 

izdržah nekako prvih pola sata i kao, 'ajde, konačno taj post-draft rivju. već sam naoštren od prošlog gostovanja da ih blatim što pričaju o knicksima a nemaju pojma.

 

:puf: lošmika rutinski preskoči prva tri draft pika, okej ajde, pričalo se, mada je post-draft. 

trt-mrt free agency, evo pominju duranta...

 

....

tenor.gif?itemid=3534575

 

 

tu mi je već bilo jasno da me izbegavaju.

odličan posao rade hawksi kakvi su oni carevi tako mlada a ružna ekipa, to niko nije video do sada. živi bili pelikansi biće lepo u njuorleans gradu..

 

ajde uini izdrži do 34. pika, da vidimo šta ljudi kažu o ignasu tetovirao sam prezime na grudima u natprirodnoj veličini brazdeikisu, ljudi očigledno znaju ncaa, pominju pik po pik..

..dolazimo do 32. pika, treba da krene 33i,

 

tenor.gif?itemid=3534575

 

 

:puf: pređli smo na 36i pik. 

 

i tu nezadovoljno utonem u san  :lol_2:

tako moja ćera kad na app storeu izabere stravinsky igricu a ono samo cepaju reklame i traže da se učipiš. samo što od mene niko ništa nije tražio  : i

 

edit grešan sam

brazdeikis je tek 47. pik, možda je i bilo priče o njemu

 

edit pt2 nisu

Edited by uini
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, pepe sancez said:

Ugosti @Mairosu ove drvene advokate jedanput pa da im pomjeramo guzice citav zivot 😄

 

što kaže tarantino, you can ride on my tale 

 

 

Edit ejj pa sta fali malo da kritikujem, uglavnom sam oduševljen a generalno mislim da je najbolji xsfrj pod o basketu. 

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam pogledao samo sa Teom i prvi deo sa "Turcima"... ništa spektakularno, sem što mi deluje da je Kalina baš nervozan tip, nonstop mi delovalo da je Gudura u grču jer se boji da će Kalina da napravi neko sranje 😃 ...a lik vozi Smarta od svih automobila 😕

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

U selu Klenje kraj Bogatića da preciziramo.

Ljudi ja ne mogu da vam opišem koliko čovek prirodno izgleda u skok-šutu. Pesma jebena. Pritom dok smo se pokrivali šutnuo je jedno 50 puta i promašio dvaput. Možda. Neverovatna strela...

Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Sportski komentatori, novinari i mediji

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...