Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

11 minutes ago, Luchifer89 said:

Meni ne smeta što je lik ložana, ne smeta mi ni što slabo zna košarke, dok pobeđujemo

Kad pobeđuješ i ne treba ti komentator. Momak treba da se pripremi za komentarisanje utakmice bez obzira za koga navija, dobio je sjajnu priliku da kometariše utakmicr ekipe koja ide u top8 pa bi makar trebalo da ispoštuje one koji su mu to omogućili.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad pobeđuješ i ne treba ti komentator. Momak treba da se pripremi za komentarisanje utakmice bez obzira za koga navija, dobio je sjajnu priliku da kometariše utakmicr ekipe koja ide u top8 pa bi makar trebalo da ispoštuje one koji su mu to omogućili.
Nešto kao DendaPetar
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Luchifer89 said:
34 minutes ago, Perkos2 said:
Kad pobeđuješ i ne treba ti komentator. Momak treba da se pripremi za komentarisanje utakmice bez obzira za koga navija, dobio je sjajnu priliku da kometariše utakmicr ekipe koja ide u top8 pa bi makar trebalo da ispoštuje one koji su mu to omogućili.

Nešto kao DendaPetar

Eto ima primer kako je nekom džaba pružiti priliku da uspe u poslu. 

Link to comment
Share on other sites

Postoji velika razlika između lika koji prenosi utakmice Partizana sa jedne i Plavšića npr.sa druge strane. Plavšić (iako pretpostavljam da jeste Zvezdaš) to nekako suzbija.. Ja bih voleo/želeo da pokaže tu emociju više..tj.da je zaista i pokaže.
Dakle,ne prigovaram ovom liku što navijački prenosi utakmice svog tima,već Plavšiću (pa i Kovačiću) što to ne čine. Iako Plavšića ne gotivim,ali iz drugih razloga.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Edin Avdić i Kole su gospoda.

Edin mi je svakako za koplje iznad po kvalitetu prenosa i sadržaju informacija u odnosu na Koleta ali obojica imaju plus sto su otkacili gazdu za “U obrucu” i ostali cistog obraza po cenu prenosa ABA lige.

Marko Vlahović je zanimljiviji od Plavšića, isto kao sto je i Kuzma kao stručni konsultant zanimljiviji od Berića.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Patriota iz kauca said:

Edin Avdić i Kole su gospoda.

Edin mi je svakako za koplje iznad po kvalitetu prenosa i sadržaju informacija u odnosu na Koleta ali obojica imaju plus sto su otkacili gazdu za “U obrucu” i ostali cistog obraza po cenu prenosa ABA lige.

Marko Vlahović je zanimljiviji od Plavšića, isto kao sto je i Kuzma kao stručni konsultant zanimljiviji od Berića.

Šta je to bilo?

Link to comment
Share on other sites

Sofro je ultra-zabavan dok je ovaj drugi trovac i huskac.

 

Hvala vrlo azurnoj moderaciji na brisanju posta.

Valjda da sam napisao da je tegeltija vrhunski novinar i postavio afirmativno nesto vezano za tu spodobu, naislo bi na odobravanje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam citao ovu temu pa se izvinjavam ako se ponavljam- ali jel mozete da zamislite koliko se Srdjan Radojevic smorio sto je presao na Arenu? Bukvalno vrhunac karijere je mogao da ima.

 

Meni je Vlahovic skroz ok. 

 

I kod Zvezdinih komentatora mi nikad nije smetalo sto navijaju za Zvezdu- to je normalno svuda. Ali mi jeste smetalo sto onaj Kuzmanovic prica o faulovima a Plavsic pljuje koga mu magistar naredi da pljuje.

Edited by Magia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sumnjam da se smorio, poprilično sam siguran da:

 

1) Arena daje bolje uslove (lova, benefiti, perks)

2) njemu više odgovara, pričao je skoro u jednom od podcasta da je želeo manje utakmica, više NBA (ili samo NBA)

3) prošao je taj grind momenat na radiju, pa onda prenoseći opskurne hokej/austrijska cvajta i razne košarke

4) nije mogao da zna da će Partizan, kojeg je radio pre 10 godina, igrati EL, a tek da će igrati ovako tu EL

 

Baš sam razmišljao na temu i o njegovim motivima, na stranu sentiment, Arena je jednostavno dosta jača priča od SK-a, glede resursa, opreme, pozicije na tržištu...

 

Mislim da je fer reći da je SK kanal ljubitelja komentatorskog posla i sportskog izveštavanja, Arena je firma sa debelom gurkom države i MTS-a. 
 

edit: pomenuo je i da su ga dugo rikrutovali, da ih je nekoliko puta odbio...

Edited by kendrick
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, kendrick said:

Sumnjam da se smorio, poprilično sam siguran da:

 

1) Arena daje bolje uslove (lova, benefiti, perks)

2) njemu više odgovara, pričao je skoro u jednom od podcasta da je želeo manje utakmica, više NBA (ili samo NBA)

3) prošao je taj grind momenat na radiju, pa onda prenoseći opskurne hokej/austrijska cvajta i razne košarke

4) nije mogao da zna da će Partizan, kojeg je radio pre 10 godina, igrati EL, a tek da će igrati ovako tu EL

 

Baš sam razmišljao na temu i o njegovim motivima, na stranu sentiment, Arena je jednostavno dosta jača priča od SK-a, glede resursa, opreme, pozicije na tržištu...

 

Mislim da je fer reći da je SK kanal ljubitelja komentatorskog posla i sportskog izveštavanja, Arena je firma sa debelom gurkom države i MTS-a. 
 

edit: pomenuo je i da su ga dugo rikrutovali, da ih je nekoliko puta odbio...

 

Sigurno da Arena daje dosta bolje uslove, ali isto tako ovo su sezone zbog koje i radis takav posao, koje se bukvalno mozda desavaju jednom u zivotu jednog komentatora. Naravno, nikad ne mozemo znati neke licne razloge, ali cisto sa profesionalne strane, verujem da mu je jako krivo sto je presao. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Magia said:

 

Sigurno da Arena daje dosta bolje uslove, ali isto tako ovo su sezone zbog koje i radis takav posao, koje se bukvalno mozda desavaju jednom u zivotu jednog komentatora. Naravno, nikad ne mozemo znati neke licne razloge, ali cisto sa profesionalne strane, verujem da mu je jako krivo sto je presao. 

Kako jednom, kada je on radio prenose i u sezoni 09/10, koja je ipak još uvek ispred ove 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Pošto je evroliga drugorazredno takmičenje, a vidimo da je 15 miliona e dovoljno da se bude konkurentan tu, a po najavama državna slavina će nastaviti da teče za oba blizNaca, vrlo moguće da će se ukazati još neka šansa komentatorima navijačima da se poraduju dok komentarišu "svoj tim". Iako je Arena klasična sns priča koja polako prerasta u monopol, sigurno je da daje daleko najbolje uslove u državi ljudima koji se bave sportskim novinarstvom, tako da je razumljiv prelazak svakog u njihovo jato, na kraju krajeva ti ljudi se ipak bave sportskim temama a ne političkim (osim kad mora ponešto da se prećuti ili utiša ton).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko su iritantna ona dvojica sa Arene. Ne znam ni kako da opisem njihove prenose, jednostavno mi se sere od njih.

 

Pritom debilna Arena u ovom playoffu pojaca komentatore na max, a zvuk iz dvorane jedva da se cuje. Odvratno za gledanje. Mozda su se usrali da se u Gardenu ne zapeva Vucicu.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...