Jump to content

Strana reprezentativna kosarka


Recommended Posts

On ‎6‎/‎23‎/‎2019 at 3:00 PM, delgado said:

Da sam Pop, slao bih ovih 12 :

 

  Lillard - Lowry

  Harden - Beal - Donovan

  Middleton - E. Gordon

  Love - Tobi

  Davis - Drummond - M. Turner

 

   

 

Ovo izgleda kao 2002.

 

And also, Nurse je pristao da vodi Kanadu na SP.

Link to comment
Share on other sites

Da, bas je 2002. gde je doslo pola veterana da se zajebava, ovde su svi igraci navedeni u najboljim godinama

 

   Lillard-Lowry je savrsen kombo, ima i odbrane i asista i suta, Harden je pravi razbijac i njega na Fiba nivou ne moze niko braniti, Beal i Donovan su takodje dobri kreatori i trpaci.

 Gordon i MIddleton mogu da igraju i 2 i 3 i da nabuse svakog uz solidnu odbranu na fiba nivou. Lov i Tobajas ne moraju ni da se cimaju, samo da potezu sa perimetra, a pod kosem je cement sa Obrvom, Dreom i Majlsom Trnrom. Ne znam cemu se nadas, da Teodosic i Vasa MIcic unakaze Lilija i Laurija, ili da Bogdan sacuva Hardena ?  Jokic ce imati uzasne mecapove pod kosem, sva trojica defanzivaca visoki, duge ruke, atletski-blokersko mocni... 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, delgado said:

Da, bas je 2002. gde je doslo pola veterana da se zajebava, ovde su svi igraci navedeni u najboljim godinama

.. 

 

 

i tamo su svi bili u ok godinama osim reggie millera i onog centra pacersa davisa. nije to bila matora ekipa ali nije imala 3 vrhunska igrača koja bi svejedno išla i u svakom usa sastavu

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Mislim da su se neke stvari promenile nakon blamaza 02/04/06 pre svega u pristupu USA repke i od kad je Collangelo preuzeo GM poziciju.

 

  2008. je dosao najjaci moguci sastav (LBJ, Wade, Melo, Bosh, Bryant, CP3, Dwight...) i rutinski osvojio zlato. 2010. je KD vodio do SP-a u Turskoj, uz pomoc Rosea, Westbrooka, Gaya... Dakle, ekipa nista jaca od ove sada. Zatim na Olimpijadu dolaze ponovo veoma jaki - Bron, Kobi, Tajson Cendler, Kevin Lav, CP, KD... i osvajaju Zlato bez problema.  Debitovao Obrva koji je nakon toga odigrao ruki sezonu.

 

  2014. i lozenje od par minuta, dok Kajri nije ugasio svetlo... Farid, mladi Obrva, Klej, Curry... Dobar tim, ali mogao je doci i jaci. 2016. ponovo prejaki, KD vodi do trofeja (George, Jimmysav, Irving, Lauri...). Dakle, 08/10/12/14/16 --> 5 rutinski osvojih zlata u bilo kom sastavu. Sada je trener Pop i nadamo se laganom 6. u nizu USA zlatom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, uini said:

 

ne baš, ta ekipa 2002. nije imala igrače kalibra hardena, lillyja i davisa. možda donekle paul pierce ali teško

 

 

Trol # 1:

Baron Davis, brada # 1,

Bas bih voleo da vidim da HarDen odigra jednu plej of seriju kao Baron Dejvis

Trol # 2:

Ybg, Redzi Miler nije slabiji suter od Dejma, ili losiji igrac, posebno u klacu

Trol # 3:

Dzermejn o Nil I E. brand zajedno > Dejvis.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ti igraci koji su igrali 2002.godine su bili u vrhunskoj formi u tom trenutku i jedni od ozbiljnijih NBA igraca. Nekako se potrefilo da je veliki broj njih imao samo par sezona na tom vrhunskom nivou, tu negde koja godina pre ili posle Indijanapolisa i nisu ostali nesto specijalno upamceni od strane navijaca bas zbog tog kratkog igranja na vrhunskom nivou pa danas kada se pogleda danas taj tim i ne deluje nesto jako. A bila je vise nego solidna ekipa.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, delgado said:

Au Kido, koji ti je.

 

Nije mi nikoji brate, da su Redzi, Pierce i istali odigrali na svom nivou, to je mogao da bude bolji tim. O nil i Brand su bili igraci daleko iznad Midltona, Tobija sa lakocom su potpisali maks. Ben Valas, son merion, baron dejvis...

Hocu da kazem da su mogli sve da oplave sa 20-30 razlike, ali nisu zelirali, nego su se raspali. 

I ovaj spisak sada ima tu tendenciju da me navodi na misao o raspadu. 

A naravno, na papiru su dosta jaci od nas, 

necemo ih dobiti ako se uklope, to je sigurno, ali losa atmosfera moze da im potencijalno dodje glave. 

Link to comment
Share on other sites

Prva zvezda USA tima je ovde nesumnjivo Harden, ali u njega vjere nemam i mislim da se neće dobro provesti kod Fiba sudija. Najbolji igrač ekipe je AD, međutim upitno je kako će on to izneti i da li može u potpunosti da izdominira. Ovi ostali su svi redom odlični do vrhunski igrači ali može sa njima da se igra, pre svega zbog upitne raspodele lopti. Ipak nema KD-a, Lebrona, Stepha, Kawhia - a to je velika stvar.

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Nema tu neke odbrane 1 na 1, nego samo timska, pomaganja, teranje na što više šuteva za tri i nadanje da neće pogoditi previše istih. Druga stvar koja može da proizađe iz tih pomaganja su izg. lopte. Sve ostalo je manje više u domenu sf-a.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Chaos Is Me said:

Prva zvezda USA tima je ovde nesumnjivo Harden, ali u njega vjere nemam i mislim da se neće dobro provesti kod Fiba sudija. Najbolji igrač ekipe je AD, međutim upitno je kako će on to izneti i da li može u potpunosti da izdominira. Ovi ostali su svi redom odlični do vrhunski igrači ali može sa njima da se igra, pre svega zbog upitne raspodele lopti. Ipak nema KD-a, Lebrona, Stepha, Kawhia - a to je velika stvar.

 

harden je već shurio 2014e, isključivo sa trice. zamisli koja je to sreća za njega, ima zakonsko pravo da šutne dugu dvicu a pop će da ga loži da proba i midrange. samo da mu ne izazove kratak spoj zbog programiranosti. lilly i davis će isto da mlate a ako baš zagusti, beal i middleton će da izvuku na plus 20.

 

 

 

 

to su neka moja očekivanja 

Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Strana reprezentativna kosarka (SP u Kini 2019.)
  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...