Jump to content

Strana reprezentativna kosarka


Recommended Posts

On 5/16/2019 at 10:38 AM, Boujee said:

Meni su Kanada, Australija i Francuska "k'a da ih je jedan ćaća pravio". Pre bih izabrao bilo koju repstaciju od ove tri nego Litvance kao protivnike u eliminacijama. 

 

Ne znam, nekako nemam strah od Kanade. Jeste prisutan veliki individualni talenat ali ti momci nisu sastavili 5 utakmica zajeno, treba vremena da se to uigra, postavi nekakav sistem. Uz to će, verujem, doneti neke loše navike iz NBA (neobavezna odbrana, nerezonsko prangijanje, sumanuti ulazi 1 na 5...). Australija i Francuska mi deluju ozbiljnije kao ekipe. O Litvancima, čija mesarska odbrana nam ne odgovara, da ne govorim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Pero_Cameron said:

Veoma nezgodan (potencijalni) mec, nokaut faza sama po sebi, a plus igramo protiv ludaka Šveda i Kampaca/Laprovitole koji ti se mogu usrati u zivot samo tako.

 

Rutiniramo i jedne i druge. Sveda smo ustopovali sa onim C timom na evropskom, a Argentina nije vise to. 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Pero_Cameron said:

Veoma nezgodan (potencijalni) mec, nokaut faza sama po sebi, a plus igramo protiv ludaka Šveda i Kampaca/Laprovitole koji ti se mogu usrati u zivot samo tako.

 

Pa znas kako, da bismo se uopste pojavili u cetvrtfinalu moracemo da dobijemo Italijane (kojima su nastupe vec potvrdili Galo, Belineli i ovih par solidnih EL igraca) ili Spance koji su Spanci sto je u najavi tezi posao nego ovo cetvrtfinale. Odoh ja predaleko, ali to bi bio komentar iz trenutne perspektive.

Link to comment
Share on other sites

Realno, nista što već nije očekivano. Ja ne bi imao ništa protiv došao ili ne, indiferentan sam po tom pitanju.

Svakako je taj plasman izboren bez njega a do njega je oće li učestvovati ili ne na događaju koji se možda neće ponoviti od strane ove generacije. Zalije bi mi bilo da Aleksa Popović, Nidam ili Dubljevic to propuste no on. Mada na kraju ja mislim da će ipak biti na SP jer je ovog ljeta medju top10 FA pa ce se vjerovatno prilično brzo saznati njegova sudbina.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, MrTwister said:

Okobo i Yabusele zamjene.bba8f54659276125fa2e80501eb5a648.jpg

 

Takođe na listi rezervnih košarkaša pored Elie Okobo (Phoenix Suns) i Guerschon Yabusele (Boston Celtics) tu su i :

Moustapha Fall (Lokomotiv Kuban)

Edwin Jackson (Budućnost)

Lahaou Konate (Nanterre)

Yakuba Ouattara (Monaco)

Leo Westermann (Žalgiris)

 

Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Strana reprezentativna kosarka (SP u Kini 2019.)
  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...