Jump to content

Strana reprezentativna kosarka


Recommended Posts

8 hours ago, Chaos Is Me said:

Pa jel ima taj statement iz Wassermana, ne vidi se? Hm, Adams mi baš deluje kao lik koji se bespoštedno bori u bilo kojem kontekstu, nešto mi ovo odustajanje ne ide uz karakter koji je do sad pokazivao u toku karijere.


Pa klikni na tweet bemte lenjog :P 

 

A evo i nešto za "ovo ima samo kod nas" fioku...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ovaj čovek je neuništiv. Inače sasvim fina bekovska trojka Campazzo - Laprovittola - Vildoza, Deck i Garino su vrlo solidna krila, međutim pod košem je čemer. Ovaj Delia je svojevremeno bio kao neki talenat, furali su ga kao novog Oberta, međutim nije dobacio daleko.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Brt realno ovako kako si ga ti sklopio prepun je stetocina a odbrana bez AD ne postoji. Dobro Myles lupa banane atraktivne ajde. 

Najveci problem je sto ih vodi Pop, pa mozda im bude nacrtana i neka akcija a ne da trce bezveze po terenu. Love Tobi Donovan Gordon pa i Beal i Harden , samo prangijato brate moj bez mnogo savesti i defanzive. Middleton i Lowry se mozda malo iscimaju za tim. 

Slazem se da je sve to i dalje +20 realnih protiv bilo koga ali nije +40 kao da su tu KD Lebron Steph Kawhi AD Harden Klay Paul itd...

Lillarda sam prevideo, on ce biti problem za protivnike al jbg sta je tu je.

Link to comment
Share on other sites

Ja stalno u nekoj kontri, evo drugarima ceo dan objasnjavam da se ne loze mnogo na srpsku rerezentaciju i da nije sve nase najbolje, igraju i drugi dobro itd al evo sad me ti teras da pitam zasto takav stav? 

Pretpostavljam da su i 2002. i 2006. dosli da pociste sa parketa necije decake. 

Opet kazem,velike su sanse da uzimaju titulu ali ne znam zasto bismo navijali da to urade tako dominantno

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam ni ja nesto impresioniran ovogodisnjim Amerima.

 

Naravno, I dalje su ubedljivo najveci favoriti, I dalje je to spoj fizike i vestine tesko za pojmiti ostatku vasione, ali i pored toga, meni ovo pomalo tanko izgleda kad se uporedi sa (recimo) ekipom iz 2014 ili sa poslednjih OI.

 

Mene "vise plase" sve ove ostale konkretne I korektne repke kao Australija, Kanada i the usual suspects iz Evrope koje ce doci u vise nego pristojnim sastavima, a koje nasi vrli navijaci u svojoj euforiji sasvim olako I bez mnogo premisljanja otpisuju.

 

Jer na kraju krajeva, u okrsaju sa USA, ostali timovi nemaju mnogo sta da izgube, a mogu mnogo toga da dobiju.

 

Sto bas I ne vazi za ostale rivale.

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Strana reprezentativna kosarka (SP u Kini 2019.)
  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...