Jump to content

Strana reprezentativna kosarka


Recommended Posts

16 minutes ago, mmajstor said:

A i ne znam koja je to kapitalna razlika u pravilima.... sem nesto manjeg terena i 3 sekunde?

 

Te defanzivne 3 sekunde su prilicno velika razlika u pravilima, omoguceno je igracima pod kosem da vise pomazu na prodorima, stvara se veca guzva. Zato je spejsing uzasno bitna stavka. 

 

Ja bih Foxa volio vidjeti u nekim kratkim intervalima, za izbacivanje protivnika iz ritma, ako uspostave nesto sporiju igru. Posto nema vise onih pametnih faulova, opsti haos bi se stvorio na terenu kad se ovaj zaleti. Uz jos nekoliko ovih mladjih igraca, mogli bi Ameri bukvalno da lete po terenu.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mmajstor said:

Nisam bas siguran.... ne pamtim da sam video bolji ball handling nego kod tog Foxa. Pritom je mnogo pokretljiviji, jedino sto Bogdan mozda moze vise da se podredi kolektivu.

 

A i ne znam koja je to kapitalna razlika u pravilima.... sem nesto manjeg terena i 3 sekunde? 

 

To je zato sto ne pratis NBA.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, goldberg said:

To je zato sto ne pratis NBA.

 

Ne pratim, ali vrlo dobro znam njihove vedete i najvece zvezde poput Lebrona, Karija, Tompsona, Durenta, Hardena... 

 

Ne videh kod njih ovakav ballhandling u kombinaciji sa brzinom, sem mozda kod Hardena...ovaj stvarno ima nesto posebno. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mmajstor said:

 

Ne pratim, ali vrlo dobro znam njihove vedete i najvece zvezde poput Lebrona, Karija, Tompsona, Durenta, Hardena... 

 

Ne videh kod njih ovakav ballhandling u kombinaciji sa brzinom, sem mozda kod Hardena...ovaj stvarno ima nesto posebno. 

 

Radis kod Den Tane u restoranu ? Kakav baksis ostavljaju NBA zvezde ?

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Koyot said:

Kad se pomenuše Italijani, nešto sam čuo da je Galo operisan. 

Kakve su prognoze za njega da nastupi,jel se zna nešto?


Slepo crevo, suštinski bi trebalo da bude OK osim ako sad klub ne frikuje pa zategne.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Strana reprezentativna kosarka (SP u Kini 2019.)
  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...