Jump to content

Strana reprezentativna kosarka


Recommended Posts

on je na poluvremenu polufinala koje gubimo 7ili10 razlike rešio da ne vodi računa šta se radi i priča u svlačionici jer je car procenio da neće u igru. 

 

kod željka 2005e nije umeo da ponovi kretnje i akcije, nije to jednom željko pričao. ovo sa phil jacksonom je valjda između. 

 

svaka njemu čast, kao i npr bizliju, veliki talenti, uzeli velike pare ali nisu bili dovoljno zainteresovani za svoj poziv. 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Beonegro said:

Nocioni je lik koji je bez problema prosao jedno 4 godine drilla kod Duska Ivanovica iz one Doktor Mengele faze, ne vidim kako se VladaRada moze porediti sa njim.

 

Ovo.

 

ja sam se njega uvek najvise plasio u svakom smislu, lik ima poseban mindset, retko vidjen.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Pavaroti said:

@uini @medobrundoOn je tada imao ni 22 godine, igrao je i posle za repku u njenim losimmandatima a 2007 je zavrsio sa njom  koliko se secam. Previse se ocekivalo odnjega kao i od Milicica. 

 

Radman je završio sa repkom 2005. 

Kod mučenog Moke, te 2007 su bili Jarić, Gurović i Miličić.

 

@Žoc

Ona konferencija 2005, je primer kako neki vrhunski stručnjak i "ljudska gromada" može u trenutku da postane epohalna gnjida i moralni patrljak , kad se nameste okolnosti.

 

Ne bih ja uzimao zdravo za gotovo njegovo tadašnje gov...sanje po igračima.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Manu said:

 

I definitivno nece postojati ozbiljna reprezentacija iz ovog dela A-B grupa sa kojima se ukrstamo u 1/4 finalu

 

A kakvi su dometi Argentine u ovom sastavu? Osim Skole i još dvojice, ostale slabo znam.

Da li ih je pratio neko možda?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Koyot said:

 

Radman je završio sa repkom 2005. 

Kod mučenog Moke, te 2007 su bili Jarić, Gurović i Miličić.

 

@Žoc

Ona konferencija 2005, je primer kako neki vrhunski stručnjak i "ljudska gromada" može u trenutku da postane epohalna gnjida i moralni patrljak , kad se nameste okolnosti.

 

Ne bih ja uzimao zdravo za gotovo njegovo tadašnje gov...sanje po igračima.

 

2007 je rekao da nece da igra, tj u prevodu da zeli minutazu a ne klupu. Posle togavise nije pozvan u reprezentaciju.

Link to comment
Share on other sites

Nikola Ivanović, Derik Nidam, Ognjen Čarapić, Suad i Sead Šehović, Petar i Aleksa Popović, Jovan Kljajić, Dino Radončić, Nemanja Radović, Milko Bjelica, Bojan Dubljević, Marko Todorović i Nikola Vučević.  

Ovo je 14 što je ostalo CG nakon sto su otpali Vranjoza i Djurisic zbog povreda i još uvijek neizvjesno oće li moći Blagota da se oporavi i bude u konkurenciji za roster.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Beonegro said:

Naslov u Trećem Oku: Zavjera protiv pravoslavnih majstora loptanja!!!

 

EDIT: je li i Vranješ postradao od iste boljke?!

 

Inače, obojica (Teo i Rus)  igrala na EP za mlade jednom davno u Sloveniji. Šved tada bijo proglašen za MVP, ako se dobro sečam. 

Edited by Asterion
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pavaroti said:

2007 je rekao da nece da igra, tj u prevodu da zeli minutazu a ne klupu. Posle togavise nije pozvan u reprezentaciju.

 

Ne sećam se toga, mere bit da sam zaboravio.

Hvala na podsećanju

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Kankkunen said:

Rezultati medicinskih istraživanja otkrili su rupturu plantarne (tabanske) fascije, iste zone stopala zbog koje je doveden u pitanje nastup Miloša Teodosića!

 

To Greg preko HAARPa eliminise najvece rivale... sledeci je Janis. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MrTwister said:

Nikola Ivanović, Derik Nidam, Ognjen Čarapić, Suad i Sead Šehović, Petar i Aleksa Popović, Jovan Kljajić, Dino Radončić, Nemanja Radović, Milko Bjelica, Bojan Dubljević, Marko Todorović i Nikola Vučević.  

Ovo je 14 što je ostalo CG nakon sto su otpali Vranjoza i Djurisic zbog povreda i još uvijek neizvjesno oće li moći Blagota da se oporavi i bude u konkurenciji za roster.

 

Kakav crni Blagota? 

 

Jaka prva petorka: Nidam, Ivanovic, Seho, Dubljevic, Vucevic. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beonegro said:

Ako se neko od bekova ne povrijedi otpada Čarapić sigurno. 

Twistere, kači strimove za tekme CG, ako bude nešto

Najvjerovatnije ce tako nesto biti, Kljajic ce biti nesto najblize true PG sto bi imali u rosteru.  Vranjes je tamo vec na pripremama Mornara al kapiram da ce ga polako uvoditi u trening jer ocigledno nije neka ozbiljnija povreda a i nije Zvezdo neki preveliki fan njegov. Meni je licno zao zbog toga.

 

Vjerujem da ce biti streamova jer kapiram da ce neka francuska tv prenositi turnir tamo, ako ne onda tesko da cemo sto pogledat.

 

Blagoti bi ovo trebalo da bude oprostaj od reprezentacije no mu izgleda nece moci biti zbog ove povrede sto je zadobio.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...