Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

2 hours ago, Benito said:

Nedovic je imao bolju sezonu i bolju statistiku nego Kalina u Valensiji, pa zasto bi i dosao za manje novca?

 

PAO je sa Nedovićem dobio 31% utakmica u EL, Valensija sa Kalinićem 56%... Pre toga Kalinić je igrao u moćnom Feneru sa kojim je i osvojio EL, gde je na F4 odigrao ovako:

 

Kalina-F4.png

 

 

Nedovićeve ekipe u EL mislim da nikada nisu dobacile do 50% pobeda, za toliko sezona u takmičenju on još nema nastup u plejofu... Lepa je njegova individualna statistika i još lepši hajlajtsi kada mu je dan i natrpa 20+, al' on sa 31. godinom još nije bio deo pobedničke ekipe, što baš ne ide u prilog tezi o jednom od najboljih evroligaških bekova. Najbolji bekovi igraju za najbolje ekipe, simple as that.

 

 

  • Like 5
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Guru said:

Ali Nedović jedan od najboljih evroligaških bekova... :lol_2: 

Probacu jos jednom, mozes li nabrojati 10 boljih igraca, nevezano za statistiku, na poziciji 2? Ako mozes i obrazlozis uvazicu da nije jedan od boljih ovako je teza smesna zato sto je bio u ekipi od 30% pobeda bas kao i tvoj smajli. Ako neko ne moze nabrojati 10 evroligaskih igraca na poziciji 2 to znaci da prihvata onda da je Nedovic jedan od boljih igraca a recimo da sam mislio pod jedan od najboljih top10. Tako im se krecu i plate uz statistiku, ima jos mnogo faktora tu naravno, ali to je gro price i to je realnost, ostalo se vise svodi na subjektivni osecaj i na preuvelicavnje negativnih stvari da izgledaju gore nego njegove prednosti.

 

I Lojd je bio u Zvezdi sa 30% pobeda a nije ga nakon Valensije uzela neka najbolja ekipa vec Zvezda, i Lojd je takodje jedan od najboljih evroligaskih bekova. (bolji od Nedovica)

 

Okobo je bio u ekipi sa 30% pobeda i on je takodje jedan od najboljih evroligaskih bekova, pa i Eriksen iz Albe koji je neki ving bek.

 

Anjdusic nije jedan od najboljih evroligaskih bekova a igrao je u top8 ekipi sa zavidnom minutazom, Outara takodje. Kinan Evans iz Makabija. Troy Daniels iz Makabija.

 

Meni je Nedovic na primer bolji igrac nego Abalde iz Reala ili Buboa iz Efesa (kog gotivim inace). Kompletniji mi je u napadu nego Ajzea Kenan koji je stigao u Olimpijakos a mozda je i kompletniji u napadu nego recimo Kjurik iz Barse koji je odlucan suter svakako.

 

Ne mora da znaci da ako neki klub iz donjeg doma izdvoji novca da ima jednog dobrog igraca i da mu da bude glavni igrac da bi on on ponovi otisao u neki Armani da bude 6. igrac a sa slicno novca jer nisu ni oni bas milijarderi da hoce za 6. igraca da izdvoje ne znam koji novac odnosno nemaju bas toliki budzet.

 

7 hours ago, Sam B said:

 

Sram te bilo, ti ne osecas Zvezdu. 😂

 

Nisam tako napisao niti ikoga potcenio, vec da osecamo drugacije(svako na neki svoj nacin sto se kaze), sto se jasno vidi po svim ovim upisima kada se radi o Nedovicu.

Edited by 1945
  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Nase dovodjenje Nedovica je kao da sad neko uzme Vestbruka za 50 miliona po sezoni.

 

Sto nikom u NBA-u ne pada na pamet.

 

Pa kad bi ga neko i doveo, nista nisu validni argumenti o Vestbrukovim predispozicijama, da moze svakome da utrpa 30 poena, da je bio MVP, aj' nabroj mi deset boljih igraca na njegovoj poziciji... Zna se kako to izgleda u praksi.

 

Da, Nedovic je dobro pojacanje u smislu da je bolje nego da smo doveli Rebica, ali u smislu da cemo ga toliko placati, da ce on imati ogromnu minutazu, uzimati ogroman broj suteva, da ima reputaciju, a samim tim i ego sto je normalno... Nedovic je prakticno najgore moguce pojacanje za nas.

 

Kao sto je Kalinic bio najbolje moguce.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/19/2022 at 5:32 PM, Guru said:

 

PAO je sa Nedovićem dobio 31% utakmica u EL, Valensija sa Kalinićem 56%... Pre toga Kalinić je igrao u moćnom Feneru sa kojim je i osvojio EL, gde je na F4 odigrao ovako:

 

Kalina-F4.png

 

 

Nedovićeve ekipe u EL mislim da nikada nisu dobacile do 50% pobeda, za toliko sezona u takmičenju on još nema nastup u plejofu... Lepa je njegova individualna statistika i još lepši hajlajtsi kada mu je dan i natrpa 20+, al' on sa 31. godinom još nije bio deo pobedničke ekipe, što baš ne ide u prilog tezi o jednom od najboljih evroligaških bekova. Najbolji bekovi igraju za najbolje ekipe, simple as that.

 

 

Da ti nabrojim rodjene pobednike u gubitnickim ekipama kamen da se rasplace.Mislim da je veci problem njegov karakter i random forma nego ekipe i kojima je igrao.

P.s. Markus Vilijams da nije dosao kod nas imao bi u karijeri play off VTB lige.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, LightWeight said:

Nemanja Nedovic u KKCZ je po EL

drugi najbolji transfer ovog leta, a neki kukaju ovde 😭😭😭

 

ja sam nakon akvizicije nedovica napisao da nije moja solja caja ali da takav transfer zvezda definitivno mora da obavi ako se vec pruzila prilika.

 

na kraju krajeva, svaki dobar kosarkas moze biti dobar dodatak rosteru, ukoliko se tim sagradi na osnovu njegovih kvaliteta i slabosti.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LightWeight said:

Nemanja Nedovic u KKCZ je po EL

drugi najbolji transfer ovog leta, a neki kukaju ovde 😭😭😭

Da vidimo u toku sezone koliko će doprineti rezultatu KKCZ pa onda možemo da pišemo da li je pravo pojačanje. Na papiru je top ali treba to preneti na teren.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

ja sam nakon akvizicije nedovica napisao da nije moja solja caja ali da takav transfer zvezda definitivno mora da obavi ako se vec pruzila prilika.

 

na kraju krajeva, svaki dobar kosarkas moze biti dobar dodatak rosteru, ukoliko se tim sagradi na osnovu njegovih kvaliteta i slabosti.

Slazem se sa drugim delom, ali kako se to ukazala prilika kad je lik imao otkupnu klauzulu koju smo platili?

 

Mislim, kakva je to prilika? 300 000 obestecenje i 1.1 milion plata nije nikakva pruzena prilika, za te pare mozes uzmes koga hoces u Evropi osim superstarova Evrolige.

 

Nedovic je negde izmedju 35. i 50. mesta najboljih EL igraca i igrace tog ranga mozes dovoditi za te pare, koga hoces.

 

Dakle, nikakva prilika, a po meni u tom rangu ima boljih igraca i resenja.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Snjofko said:

Slazem se sa drugim delom, ali kako se to ukazala prilika kad je lik imao otkupnu klauzulu koju smo platili?

 

Mislim, kakva je to prilika? 300 000 obestecenje i 1.1 milion plata nije nikakva pruzena prilika, za te pare mozes uzmes koga hoces u Evropi osim superstarova Evrolige.

 

Nedovic je negde izmedju 35. i 50. mesta najboljih EL igraca i igrace tog ranga mozes dovoditi za te pare, koga hoces.

 

Dakle, nikakva prilika, a po meni u tom rangu ima boljih igraca i resenja.

Izvor za platu N. Nedovića?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...