Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

1 hour ago, Benito said:

Pakuj

I prosledi sto dalje od nas😝

Bas nam fali igrac na mestu mrtvog belca, pokojnog igraca i mrzitelja znojavih muskih tela, Vajt je malo, treba blizanac🤣

Edited by Gudura
  • Like 3
  • Thanks 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Don Radonja said:

Kakve veze ima sto je Litvanac?

Pa valjda znas kako nase budaletine rezonuju. Litvanci su protiv Rusa, sa Zalgirisom smo se zakačili. Naravno da su to gluposti, ali.ne bi iznenadilo da se "najverniji" pobune

Link to comment
Share on other sites

Ako kojim slučajem, po zakonu verovatnoće, Maxbet ipak nešto pogodi..

 

Kuzminskas bi mogao doneti nešto od onoga sa čime je Perperoglu, po meni najbolji stranac u Zvezdi 💯, razmazio Zvezdašku košarkašku javnost…

 

Prilično gabaritan za svoju poziciju, kombinacija  niskog posta (Bez Dede i Kaline taj segment smo u potpunosti izgubili) i dobre ručice…

 

Ako bude na 70% Perpera Zvezda bi ubola 🎰

 

Kako god, #ZVEZDAIZNADSVIH ❤️

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da je ovo za Dzonija budalastina ili neka spin varijanta, mada ne znam koji bi motiv bio za tako nesto.

 

Prvi put posle ko zna koliko sezona ne moramo da ganjamo 2 pojacanja na PG-u i sad ovo, mada izgleda da nam to ne smeta.

 

Kuzminskas bi bio dobar ako je cilj da ovo bude najgore vodjen prelazni rok od 2011. naovamo i tako preskoci Alimpije leto mladih snaga iz Amerike.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Benito said:

Telesport javlja da se trazi klub za Vajta ali i za Ivanovica 😳

To sam čuo od jednog lika, doduše kada su bili razgovori sa Teom. Mislio sam da se od toga odustalo ali vidiš nije. Bolje da je Ivanović ostao a Marković otišao. 

 

Ništa, ajde onda da budem vidovit. Daj Adams - Adams na pleju 🙂

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, PavNO1 said:

To sam čuo od jednog lika, doduše kada su bili razgovori sa Teom. Mislio sam da se od toga odustalo ali vidiš nije. Bolje da je Ivanović ostao a Marković otišao. 

 

Ništa, ajde onda da budem vidovit. Daj Adams - Adams na pleju 🙂

Ko je drugi Adams?

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Nenad010 said:

Nadam se da je ovo za Dzonija budalastina ili neka spin varijanta, mada ne znam koji bi motiv bio za tako nesto.

 

Prvi put posle ko zna koliko sezona ne moramo da ganjamo 2 pojacanja na PG-u i sad ovo, mada izgleda da nam to ne smeta.

 

džoni nije kompatibilan sa ovim novim plejmejkerom. da je pefi u prajmu, komotno bi mogli da uzmemo nekog omladinca kao trećeg PGa.

tolika je želja ovde da se white škartira, koliko i da džoni ostane. kada bih se kladio ko bi od njih dvojice mogao više da doprinese sledećoj sezoni, pre bih gađao whitea, bez obzira što imamo tri PFa.

 

ivanović je tipičan primer kako se zvezdaš zaljubi u karakter a ne u ono što igrač može da donese.

 

sve je to za ljude, razume se.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Neverovatno mi je koliko se mnogi Zvezdasi oduseve kad se najavi mogucnost dolaska bilo koga, samo neka dolaze likovi nebitno sta nam treba i sta oni nude.

 

Sa druge strane rasterecenje rostera je MUST. Voleo ili ne voleo nekoga, bar 2 visoka moraju da nas napuste i verovatno 1 niski ako zelimo jos jedno pojacanje spolja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, uini said:

 

džoni nije kompatibilan sa ovim novim plejmejkerom. da je pefi u prajmu, komotno bi mogli da uzmemo nekog omladinca kao trećeg PGa.

tolika je želja ovde da se white škartira, koliko i da džoni ostane. kada bih se kladio ko bi od njih dvojice mogao više da doprinese sledećoj sezoni, pre bih gađao whitea, bez obzira što imamo tri PFa.

 

ivanović je tipičan primer kako se zvezdaš zaljubi u karakter a ne u ono što igrač može da donese.

 

sve je to za ljude, razume se.

Sve se slažem.

Samo neka ga Džoni gde je.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Laki21 said:

 

Jedini aktivni profi košarkaš mlitaviji od milka blejice.

 

i pametan kao nemanja bjelica. usput ima vrj prangiju. a volimo te propale igrace da voskrsnemo, jos je i knicks i litvanac, ne vidim sta moze da krene naopako.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nije loš Kuzminskas, ali godine ga bas muče i uvek je bio mlitav, no dosta je bolji od npr Vajta. 

Njegov saigrač ponitka je dosta bolji igrač i šta naši gledaše nemam pojma

Ja jesam da odu duo Dzoni Vajt, prvi jer mu fali difens i snaga da iznese ulogu u EL, a drugi jer je propao

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, berti said:

Pise i da mozda odu u Buducnost. Taman da nas Dzoni napuni kad dosje vreme.

Nisu valjda toliko ludi, a ako jesu bas da vidimo ko ce da menja Ivanovica.

Kako ko? Pa Sabaz. Ja još uvek čekam naše prvo milionsko pojačanje. Zaslužili smo valjda bar nekog 1+ miliona igrača obzirom da smo uzeli sve trofeje prošle godine plus smo igrali tu neku EL, gde može neki novac da se uzme. Na sve to smo potpuno rasteretili prošlogodišnji roster(sve što je bilo iole skupo je otišlo)

Ne pamtim da smo imali lošiji(jeftiniji) prelazni rok(čak i onaj Alimpijevićev je na papiru imao više logike)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...