Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

7 minutes ago, Mile1 said:

Rekli su vec za Shabazza da je on sada glavni favorit za tog prvog pleja. Iskopali su nesto o Henriju sto se ne dopada strucnom stabu i sada je on opcija broj 2.Sto se tice Zorana moracu da proverim

Garant

 

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Crni said:

A sve de nadas oticice Gobeljic, oni ga stave za prvog beka.

Ode Srnic, oni ga vrate.

Oni koji vrede odu uvek.

Tako i Covic iritira godinama.

Taman se obradujes sto neces gledati olinjalog Simona, on izvuce kilavog Zokija.

A zna se da je los sa bacanja, da je slabe motorike, da ima ocajne faulove...pa ako njega nismo gledali, ne znam koga smo. Nek navlaci ko Mrkela i terza losu karmu slobodno...nek vrati i sinceka iz penzije, sta mu tesko.

ako niko od potencijalnih pojačanja na pleju ne pristane eto Fićka nazad da ne trpi pozicija

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Mile1 said:

Rekli su vec za Shabazza da je on sada glavni favorit za tog prvog pleja. Iskopali su nesto o Henriju sto se ne dopada strucnom stabu i sada je on opcija broj 2.Sto se tice Zorana moracu da proverim

Čitam temu bez komentara,nekad sa knedlom i ojađenošću nekad sa smehom i zadovoljstvom,ali ovaj info o Zokiju Nikoliću me isprovocirao d anesto i napišem.

Mile brate,jesu li za ovog Zokija crnogorskog šta iskopali,ili je on samo "čist" centarski jablan i nemač pojma?

 

Tanke su linije i granice između Vlade i Lasa,ili pak Shabazza i Zokija. 

 

Kuz je jednostavno rečeno Patrik Juing za dotičnog.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Mile1 said:

I da White i Ilic ce biti cetvorke za ovu sezonu. Nikolic uopste nece biti lose resenje za treceg centra ako bude dolazio

A kako smo od Greg Monroe dosli do Zorana Nikolica? Ili sam ja propustio neko ocigledno sprdanje?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Centar drugacijih karakteristika od Martina… nisu slagali, drugaciji je jer ovaj zna nesto a on ne zna nista

 

White/Ilic moze biti dobro a moze biti i totalni shit. Da bi bilo dobro mora da se poklopi dosta stvari, a da bi bilo shit ne mora

 

neko je juce lepo napisao kako Covic mlati i najavljuje pare koje nema vec godinama, deluje da je i ovaj put to slucaj - prosecan roster i ne mnogo skup. Pretpostavljam da ce i Shabazzu da se nadje nesto pa ce doci Cobbs - dobar momak

Edited by bosMan_jr
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni said:

Ne zezaj Mile ziv ti ja...nemoj i ti da me razocaravas sad

Kuzmic ide u Spaniju kao sto sam rekao. Nisu ljudi hteli Raduljicu sada ne valja i Nikolic koji ce igrati 7 do 10 minuta maksimalno. Nemamo budzet kao Barsa pa da se bahatimo toliko

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Mile1 said:

White, Ilic

Martin, Luka i Zoran Nikolic

To je to sto se tice pozicije 4/5 source said

Pa dobro je to.Znaci startna trojka ce morati da igra odbranu za Nedovica i Vajta i pleja verovatno,da siri umesto unutrasnjih pozicija i da ima dribling i kreaciju.Laganeze.

 

Realno,za nase standarde to je to ali steta je ne pokusati.Ne pokusati sa novim a uzdati se u preporod Vajta,podseticu da je on strec cetvorka kojoj je rekord 3 trojke na jednoj utakmici u EL,igrac koji zivi od skoka a prestao je da ide na skok od povrede....Ilic isto treba da se dokaze i ogranicen je dovoljno da postane vrlo lako besmislen u EL

Edited by UDresuKvinsiMilera
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mile1 said:

Kuzmic ide u Spaniju kao sto sam rekao. Nisu ljudi hteli Raduljicu sada ne valja i Nikolic koji ce igrati 7 do 10 minuta maksimalno. Nemamo budzet kao Barsa pa da se bahatimo toliko

Na 4 sa Vajtom i Ilicem sa te pozicije ni u Abi necemo razliku praviti

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mile1 said:

Ljudi Zoran Nikolic dolazi kao treci centar i za takvu ulogu je on odlican

Možda u nekoj Cedeviti npr ili Breši.

Mi ovde stavljamo na vagu kvalitete već jednog Kuza kojeg imaš i najavljenog Zokija.

Zoki mu nije ni do lakta po kvalitetu i doprinosu na terenu za te minute koje bi imala obojica.

A što se tiče plate,ne verujem da je mnogo Nikolić jeftiniji,ako je uopšte.

 

Zato mi ovde vidimo ovu rokadu kao stepenicu ispod što se kvalieta tima i centarske linije tiče.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mile1 said:

Kuzmic ide u Spaniju kao sto sam rekao. Nisu ljudi hteli Raduljicu sada ne valja i Nikolic koji ce igrati 7 do 10 minuta maksimalno. Nemamo budzet kao Barsa pa da se bahatimo toliko

A gde cemo da ulozimo osim sto smo Nedovica preplatili? Ovo drugo je dosta skromno, ako dodje Shayok koji je isto nedokazan nece nam pomoci ni Ja Morant na pleju

 

prvi put u ovom roku sam postao nesto negativniji iskreno

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...