Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

27 minutes ago, Filbi said:

Ako ne grešim i Stratosa je slicno mucilo ili nesto jos teze,svakako ovo nije dobar znak, ako smo ozbiljan klub napravice se prpfesionalna i stručna analiza sa doktorima da li ce igrac koji je jedan od nosilaca moci da izgura sezonu, da je to igrac epizodista pa i ajde ali sa jednim od koga se najvise ocekuje ne sme da ima zezanja.

Podrska braru Nedi za brz i kompletan oporavak

 

Stručna analiza

 

6siwm4.jpg

  • Ha-ha 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, LightWeight said:

Jeeel do skoro su bili Madjija i Doktor a sad ne valja kad se mozda smesi da ne osvojimo titulu? 

Titulu mozemo da ne osvojimo samo zbog njihovih konkretnih odluka. Kod njih je i kolac i noz. Sami sebe dovode u tu situaciju svojim odlukama i kontinuiranim potezima.  Naravno da su treneri potrsona roba i to cemo se nagledati u oba kluba ove sezone. Dok su funkcioneri nedodirljivi. Ako zelite juniora Terzica u upravljackoj strukturi posaljite poruku na 2433 jel je taj broj bio na dresu kluba kad smo jeli budjav lebac? Slicno je i sa KK niz pogresnih odluka ali moze im se. Nikad necu razumeti Covica da nije u kljucnoj sezoni mogao da dodje do ekstra novca da se tim napravi i parira Partizanu.

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

Nedovic se dovodi da bude microwawe scorer sa klupe a ne prva opcija. 

 

Covek se povredio cim je krenuo da igra u prvoj postavi, kako ce to da izgleda kad treba da bude nosioc ekipe sa 30mpg a dupla El kola, samo Bog zna

32 minutes ago, LightWeight said:

Ali najsmesnije mi je sto pola ljudi koji su prizivali tog istog Nedovica celo leto i leto pre toga i leto pre toga sad kad je konacno dosao onda se kuka kako je staklen.. Sizofrenija

Mislim da je vise upisa bila da je ludilo njemu dati tolike pare i planirati za nosioca

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Redstar0356 said:

Nedovic se dovodi da bude microwawe scorer sa klupe a ne prva opcija. 

 

Covek se povredio cim je krenuo da igra u prvoj postavi, kako ce to da izgleda kad treba da bude nosioc ekipe sa 30mpg a dupla El kola, samo Bog zna

Mislim da je vise upisa bila da je ludilo njemu dati tolike pare i planirati za nosioca

Kolike pare?

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, pavijan2 said:

Kolike pare?

Ovo sam i ja pitao nekoliko puta i nikako da dobijem odgovor. Osim čuvenog Čović je tako pričao....ali nešto ne vidim Šabaza i Singltona kod nas. 

Ona situacija kad oni dovedu igrača od 1+ milion a mi kažemo da će doći kod nas...da se većinska populacija ne stresira 🙂

 

Čuj 1,1 milion za Nedovića(koji u bogatijim klubovima nije prišao ni blizu te cifre) a kod nas potpisao na 3 godine. Plus je stariji neku godinu... Obično tako igrači kad se odluče za sigurnost(duži ugovor 2-3-4godine) onda i traže najveći novac u karijeri.

A sve i da je dobio 1,1 milion(kumašin) pa još x3 sezone, ja još čekam najavljena super pojačanja(fale nam još bar 4-5 igrača od po milion+)

Ne bi dao Šećer da mi imamo jeftiniji tim...on nas voli, mi imamo bankomat...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi smo svakako sklopili tim kom deluje da na svakoj poziciji fali nesto i da ni na jednoj nije kad je pogledas da kazes - e to je to. Uz to nam je trener rookie, a preko puta imamo dobrog trenera, tim koji je na okupu drugu godinu i koji se na sve to pojacao bas tamo gde treba.

 

Nema sad nesto potrebe ni nervirati se, jer favoriti nismo apsolutno ni za sta, i cak mislim da bi prakticnije bilo da igramo EC ove godine, totalno bez pritiska. Ovako se bojim nekih negativnih rekorda, jer kolko god ljudi potcenjivali Nedovica, ova ekipa bez njega nije bolja od Buducnosti. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Markoss said:

Mi smo svakako sklopili tim kom deluje da na svakoj poziciji fali nesto i da ni na jednoj nije kad je pogledas da kazes - e to je to. Uz to nam je trener rookie, a preko puta imamo dobrog trenera, tim koji je na okupu drugu godinu i koji se na sve to pojacao bas tamo gde treba.

 

Nema sad nesto potrebe ni nervirati se, jer favoriti nismo apsolutno ni za sta, i cak mislim da bi prakticnije bilo da igramo EC ove godine, totalno bez pritiska. Ovako se bojim nekih negativnih rekorda, jer kolko god ljudi potcenjivali Nedovica, ova ekipa bez njega nije bolja od Buducnosti. 

Tacno+pretacno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1.Nismo pretplaceni na trofeje.

2.Povrede su sastavni deo sporta.

3.Novac nije garancija uspeha.

4.Jos nismo poceli-vec kukamo.

5.Postali smo bezrazlozno razmazeni navijaci(ne mislim na sns Delije).

6.Kad sve ovo saberem, veci smo problem mi navijaci od svega ostalog, pa nemojte da bude nekom krivo, sto ce Partizan puniti hale, dok ce kod nas duvati promaja.

  • Like 12
  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Crni said:

1.Nismo pretplaceni na trofeje.

2.Povrede su sastavni deo sporta.

3.Novac nije garancija uspeha.

4.Jos nismo poceli-vec kukamo.

5.Postali smo bezrazlozno razmazeni navijaci(ne mislim na sns Delije).

6.Kad sve ovo saberem, veci smo problem mi navijaci od svega ostalog, pa nemojte da bude nekom krivo, sto ce Partizan puniti hale, dok ce kod nas duvati promaja.

Delimicno je istina, navijaci KK Crvena Zvezda su kurac klasican (osim tvrdog jezgra semenkara koji zaista dolaze redovno na utakmice voleo ih ili ne voleo). 
Mnogo je veci odnos

tastatura navijaci / hala navijaci nego kod KK Partizan i to je cinjenica.

Uz to nasi najverniji biraju kosarkaske utakmice na koje idu i to sve dovodi neretko do grobne atmosfere na nasim utakmicama.

Sa druge strane, i Covic i uprava (ako postoji) radi kurac od posla vec par godina i ovo sto su sklopili je bedan tim i to treba reci.

 

U FK je drugacije jer imas jacu podrsku drzave i na talasu si rezultata iz prethodnog perioda, ali obzirom na niz od 17 imbecilnih poteza u poslednjih mesec dana, nista nije nemoguce izgubiti, pa tako ni status favorita u prvenstvu

 

+ FKCZV ima vecu bazu navijaca sa vecom kulturom odlaska na utakmice nego FKP

Edited by bosMan_jr
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, PavNO1 said:

Nikako nije smio doći, nikako. Čovjek je hodajuća bolnica. Od stakla. Nama realno trebaju 3 pojačanja, dva definitvno - bek i krilo. 

 

Nama treba trener, kakav god, ali trener. Jovanovic je takva nepoznanica, da sve i da samo sastavili idealan forumaski roster od 12 zveri, prilicno je upitno kako bi to izgledalo na terenu. Opet, da je ostao Radonjic ili da je doveden bilo kakav trener koji ima ime, reputaciju i rezultate da vodi Zvezdu, sve i da imamo rupe u rosteru, to bi bio daleko manji problem od ovog sad. Ovako duplo golo.

 

Ostavljam kao mogucnost opciju da je Jovanovic zapravo sposoban da sve ovo ishendluje, ali recimo da smatram da su sanse da se to desi manje od 1 posto. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Ne postoji trener sa minimumom integriteta koji bi prihvatio da dodje u kkcz kada je jasno da ove sezone titule moraju da odu u komsiluk. Vlada J treba da nam omoguci da odrzimo glavu iznad vode dok ne prodje ova 'poplava' I svaka podrska u tom smislu je vise nego dobrodosla.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, PavNO1 said:

Nemamo nijednog kvalitetnog igrača na krilnoj poziciji. Nijednog. 

To sto nemamo nijednog kvalitetnog ne znaci da imamo mesta i para za jos jednog a poznavajuci nas skauting, taj bi isto bio nekvalitetan. 

 

Mi nemamo ni beka  a ni krilnog centra kvalitetnog a plej je jako upitan. Da dovedemo jos 4 igraca?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...