Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

7 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Ja koji valjda nisam podlezan generalno sarenim lazima  imam neki osecaj kao da smo mi skupili tim sa malo vise dobrih igraca nego inace a sve ostalo je upitno,nova ekipa,trener bla bla a onda procitam sastav i ovo je bukvalno domaci rebuild sa dva skupa igraca i polovnjacima.Doslovno standard prica sa mladjom ali neoprobanom domacom osnovom.Kako su nam prodali pricu svaka cast.

Tim je OK.

Kako će to izgledati na terenu, videćemo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, drakon1 said:

A sta bese sa Kuzminskasom?

 

Gde su zavrsili Shabbaz, Singleton?

Slobodni su i dalje.

 

Henri, Sabaz, Ertel, Olivier Hanlan, Troj Deniels, Siva, Bejkon, Okaro Vajt, Dzeremi Evans, Gifaj, Sengelija, Kuzminskas, Bertel, Singlton, Jakarr Sampson.

 

Septembar mesec a ovi igraci i dalje slobodni, ovo je jaci tim od Zvezde od igraca koje niko nije uzeo jos uvek, a jedno dve trecine da ne kazem tri cetvrtine njih nece ni imati mesta u El osim da cekaju da neko raskine ugovor sa nekim ili se povredi jer evo ispod kopiram broj igraca u el klubovima.

 

Ne kazem da su svi ovi igraci bolji nego svi Zvezdini al svako bi pomogao na neki nacin odnosno ne bi se bunio za vecinu, trecina bi komotno igrala prvu petorku a ostatak za rotaciju i recimo da su skoro svi ili preciznije vecina bolji nego nasi igraci rotacije. Mada necu da gresim dusu da sacekamo mi nase kako ce da izgledaju. Adams moze da ispadne i kao Sabaz, Bentil moze da ispadne bolji od Singltona itd. ali to cemo tek da vidimo.

 

Ima jos igraca slobodnih al uglavnom istrosenijih po godinama ili ispovredjivanih tipa O.J. Mayo, Jovic, Strelnieks, Charles Kahudi, Jerebko, Kruno Simon, Gist, Ekpe Udoh... Odavde realno nista za nas dalje od trece opcije a i svakako smo puni na svim pozicijama. Sa ovim se pocinje sezona pa kapiram da se proceniti u Novembru, Decembru dal treba doselekcija.

 

Skoro se pisalo kako nam je dovoljno 12 igraca a nijedna jedina ekipa nema 12 igraca a ni 12 seniora samo ako po negde i ima 1 novi junior a skoro i da nema.

 

Efes: 15

Real: 16

Barsa: 16

Olimpijakos: 16

Armani: 16

Makabi: 14

Monako: 13

Bajern: 15

Baskonija: 13

Alba: 16

Zvezda: 15 (ili 14 bez Vajta)

Fenerbahce: 14

Panatinaikos: 13

Asvel: 13

Zalgiris: 14

Virtus: 16 (iako imaju 18 pod ugovorom trenutno)

Partizan: 14 

Valensija: 15

 

Sve ove ekipe sto imaju 13 ce imati 14 jer na primer Radonjic trazi jos jedno pojacanje spominjao se Bejkon mada po meni im vise fali krilni centar bek ap Vilijamsu, SO je rekao u podkasto Jao Mile da traze jos neke domace igrace zbog pravila broja stranaca za domacu ligu, Asvelu fali jedna cetvorka. U svakom slucaju niko nece biti ni na 13 a kamoli na 12 niti je iko bio prethodne sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, 1945 said:

Slobodni su i dalje.

 

Henri, Sabaz, Ertel, Olivier Hanlan, Troj Deniels, Siva, Bejkon, Okaro Vajt, Dzeremi Evans, Gifaj, Sengelija, Kuzminskas, Bertel, Singlton, Jakarr Sampson.

 

Septembar mesec a ovi igraci i dalje slobodni, ovo je jaci tim od Zvezde od igraca koje niko nije uzeo jos uvek, a jedno dve trecine da ne kazem tri cetvrtine njih nece ni imati mesta u El osim da cekaju da neko raskine ugovor sa nekim ili se povredi jer evo ispod kopiram broj igraca u el klubovima.

 

Ne kazem da su svi ovi igraci bolji nego svi Zvezdini al svako bi pomogao na neki nacin odnosno ne bi se bunio za vecinu, trecina bi komotno igrala prvu petorku a ostatak za rotaciju i recimo da su skoro svi ili preciznije vecina bolji nego nasi igraci rotacije. Mada necu da gresim dusu da sacekamo mi nase kako ce da izgledaju. Adams moze da ispadne i kao Sabaz, Bentil moze da ispadne bolji od Singltona itd. ali to cemo tek da vidimo.

 

Ima jos igraca slobodnih al uglavnom istrosenijih po godinama ili ispovredjivanih tipa O.J. Mayo, Jovic, Strelnieks, Charles Kahudi, Jerebko, Kruno Simon, Gist, Ekpe Udoh... Odavde realno nista za nas dalje od trece opcije a i svakako smo puni na svim pozicijama. Sa ovim se pocinje sezona pa kapiram da se proceniti u Novembru, Decembru dal treba doselekcija.

 

Skoro se pisalo kako nam je dovoljno 12 igraca a nijedna jedina ekipa nema 12 igraca a ni 12 seniora samo ako po negde i ima 1 novi junior a skoro i da nema.

 

Efes: 15

Real: 16

Barsa: 16

Olimpijakos: 16

Armani: 16

Makabi: 14

Monako: 13

Bajern: 15

Baskonija: 13

Alba: 16

Zvezda: 15 (ili 14 bez Vajta)

Fenerbahce: 14

Panatinaikos: 13

Asvel: 13

Zalgiris: 14

Virtus: 16 (iako imaju 18 pod ugovorom trenutno)

Partizan: 14 

Valensija: 15

 

Sve ove ekipe sto imaju 13 ce imati 14 jer na primer Radonjic trazi jos jedno pojacanje spominjao se Bejkon mada po meni im vise fali krilni centar bek ap Vilijamsu, SO je rekao u podkasto Jao Mile da traze jos neke domace igrace zbog pravila broja stranaca za domacu ligu, Asvelu fali jedna cetvorka. U svakom slucaju niko nece biti ni na 13 a kamoli na 12 niti je iko bio prethodne sezone.

Od tog posla nema nista.:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Karakondzula! said:

Ne shvatam cemu ovakva sprdnja i sarkazam na racun Nedovica koja nije od juce, cime li je to zasluzio, pitam se? Odvratan smo narod.

Zato sto je domaci igrac sa istorijom povreda i sto je najbitnije Filipov je kum. Jasno je da ce biti prvi na udaru svih kritika ukoliko nesto krene lose. Da smo doveli nekog stranca sa brojkama koje Nedovic ima u prethodne dve sezone u EL bilo bi ludilo, a ovako jbg...

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Karakondzula! said:

Ne shvatam cemu ovakva sprdnja i sarkazam na racun Nedovica koja nije od juce, cime li je to zasluzio, pitam se? Odvratan smo narod.

U svoje ime da odgovorim, za druge ne znam: ja se sprdam na racun kluba i na racun navijaca, ne na njegov racun. Njegov racun ce biti bogatiji za cca milion godisnje i to pozdravljam, ali ne znam jesam li ja najbolji parametar jer ja pozdravljam i Zeljka Mitrovica sto pusta narodu Zadrugu 261 i ne smatram ga odgovornim ni za sta, nego ovce i trosace vazduha na kojima se on bogati.

Tako i sa Nedom bratom, ni za sta apsolutno ne smatram da ce on biti kriv, treba da uzme sve dinare i evre na koje je potpisao.
Odgovorne su ovce koje omogucavaju nekome da ga obaspe tolikim parama i odusevljene su njegovim prosekom poena od prosle godine.

A iste te odusevljene ovce ce ga prve terati stapom koji ce pozajmiti od svog pastira.

Edited by bosMan_jr
  • Like 2
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...