Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

5 hours ago, Naša posla 2.1 said:

Ovi preko puta sa dovodjenjem Papapetrua, postaju prvi sportski kolektiv na Balkanu, uključujući i fudbal, koji će imati 5 igrača sa neto godišnjim primanjima od milion eura…

 

Da ne pominjem trenera…

 

Neverovatno…

 

Zato će slavlje na Kališu biti nikad slađe…

 

#ZVEZDAIZNADSVIH

A mi jadni i ubogi, aj sto nam zavezali ruke i noge, nego nam i oči zavezali

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Samo lud covek ne bi bio zadovoljan upgrade-om Martin-Petrusev-Mitar u odnosu na Mitar-Kuz-Cirbes. Petrusev jeste zardjao, ali nema stotinu ljeta, ima ozbiljan napadacki arsenal za centra, ali mu trebaju minuti i krvav rad. Ne mogu da prezalim sto Dejo nije tu jer sam uveren da bi ga i defanzivno izbrusio solidno. Ilic i Petrusev su napokon neka mladja domaca baza koja moze dosta da napreduje, jako sam zadovoljan sa oba potpisa pa neka opravdaju moja ocekivanja 🙂

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 24
  • Love 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Petrusev na GODINU dana? Pa koji ce nam na godinu dana...

Htedoh da pisem kako deluje da on i Ilic mogu biti dobar fit, kako mi je zao sto nece imati ozbiljnijeg trenera uz sebe, kako mi deluje da ce u ovoj centarskoj liniji imati prostora... Al kita. Mislim da ovo nije sjajno ni za nas (nije ulaganje u buducnost), ni za Filipa (lako ga mozemo pustiti niz reku)...

Iz perspektive instant doprinosa, VJ je do sada dosta spustao loptu na centru, pa mu igrac ovih karakteristika moze znaciti ofanzivno. S druge strane, ima kao neki navodni range na sutu, sto moze biti korisno u otvaranju reketa za nase bekove. Defanzivno je na EL nivou smehtresan u prostoru, a i ne resava problem sa sajzom nase centarske linije. Svakako nije idealan fit, ali itekako moze da pomogne. Ali jedna godina?!?! Malo se Misko igra sa njegovom karijerom...

 

Sto se Tea, Gudure, Sabaza, Singltona tice... Bas me zanima kako se osecaju oni koji su pricali da para nema, bahati Radonja mnogo para hoce i odbija... Ali ajde, to na stranu. Najzalosnije je sto para ocito ima (makar virtuelnih, u obecanju), ali nema nekog ko zna na sta da ih potrosi. 

Edited by Geronimo
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2014. Miami je digao Napiera sa 24. mesta (radili trejd) da bi odobrovoljili Lebrona da ostane, ali je ovaj ipak otišao u Klivlend par sedmica kasnije.

 

Lebron je pisao kako je najbolji plej te 2014 klase (iako je bio projektovan za 2. rundu) i samo zbog njega je biran u 1. rundi. Sada se vidi da Lebron tu nije mnogo pogrešio, iz te klase na PG su - Exum, Pyton, Smart, Ennis...samo je Smart postao klasa, ali i on nije klasičan PG, već kombo bek.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sector said:

Nebeska udica. :Hail:

 

Laku noć. 

Cek bre, kad Partizan ulece u igrace pod ugovorom i dovodi ih to se podrazumeva a kad mi pokusavamo Gudurica da dovedemo onda je izvor nerelevantan? No kapisko.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Stari Wook said:

2014. Miami je digao Napiera sa 24. mesta (radili trejd) da bi odobrovoljili Lebrona da ostane, ali je ovaj ipak otišao u Klivlend par sedmica kasnije.

 

Lebron je pisao kako je najbolji plej te 2014 klase (iako je bio projektovan za 2. rundu) i samo zbog njega je biran u 1. rundi. Sada se vidi da Lebron tu nije mnogo pogrešio, iz te klase na PG su - Exum, Pyton, Smart, Ennis...samo je Smart postao klasa, ali i on nije klasičan PG, već kombo bek.

Nek pokaze Lebron da je covek od reci i nek dodje da uzme El. Barem da u necemu bude bolji od  Dzordana

Link to comment
Share on other sites

Teo, Shabaz, Ivanović, Marković, Topić

Nedović, Gudura, Lazić

Holland, Dobrić, Lazarević

Singleton, White, Ilić

Martin, Petrušev, Kuzma, Luka, Nikolić, Raduljica?

 

Generalno smo na 1 i 5 dobro popunjeni, dok zabrinjavaju pozicije između

 

  • Ha-ha 16
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...