Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

1 minute ago, Princeton said:

Henry, Dzoni, Marković 

Gudurić, Hollins, Lazić

Kalinić, Dobrić, Lazarević

D.Williams, Ilić

Matejunas, Hassan, Luka

 

Ništa skuplji tim od ovog trenutnog projektovanog super tima, a imao bi 10x više smisla.

Sve 5, al neće njemu trener i čaršija sastavljati roster.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kankkunen said:

Sve 5, al neće njemu trener i čaršija sastavljati roster.

 

Nije on glup čo'ek, čak sam siguran da zna košarku na jednom visokom nivou, i još sam sigurniji da i njemu ovakav tim više ima smisla. Sad, kojim povodom se krenulo u totalno drugom smijeru, jbmliga.. Vidićemo u neko skorije vrijeme.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da su komsije na onoj zemlji na severu Vojvodine nasli naftu a mi u Železniku rudnik dijamanata.

Široko , bogato , bahato i kod jednih i kod drugih, daj da ga merimo jebes sve ostalo.

Čak i ako bude last dance sezona bar ćemo otići u najboljim odelima i uz veliki vatromet.

Ko ga jebe, kad je bal nek je i maskenbal. 

Dva tima iz Srbije na F4, puta Barca, agamisu Pao, aufiderzen Bayern, vafankulo Milan.  

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dobar Los Milos said:

 

Za mene je on kosarkaski Pirlo. On se gleda zbog lepote sporta.

 

 

i dan danas me par nyk fanova povremeno pita dal ima neki frishki yt ili makar gif teovog poteza. jednom sam bio u fazonu, izvinjavam se za off topic, evo tea, ljudi bili u fazonu, teo nikada nije off topic 

  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Clash said:

Izgleda da su komsije na onoj zemlji na severu Vojvodine nasli banane a mi u Železniku rudnik dijamanata.

Široko , bogato , bahato i kod jednih i kod drugih, daj da ga merimo jebes sve ostalo.

Čak i ako bude last dance sezona bar ćemo otići u najboljim odelima i uz veliki vatromet.

Ko ga jebe, kad je bal nek je i maskenbal. 

Dva tima iz Srbije na F4, puta Barca, agamisu Pao, aufiderzen Bayern, vafankulo Milan.  

 

Samo mala ispravka.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ironija sudbine je da će milionski igrači i naši i iz komšiluka igrati u hali koja praktično nema ventilaciju i u koju neometano ulaze golubovi i mačke. Slika i prilika sns imaginarijuma.

Macke se pustaju ciljno da jure golubove koji ulaze. Ne znam sta ti nije jasno

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Princeton said:

 

Nije on glup čo'ek, čak sam siguran da zna košarku na jednom visokom nivou, i još sam sigurniji da i njemu ovakav tim više ima smisla. Sad, kojim povodom se krenulo u totalno drugom smijeru, jbmliga.. Vidićemo u neko skorije vrijeme.

 

Možda je dobio zadatak odozgo™ da sastavi tim od zvučnih imena koji nema nikakvu šansu za neki trofej.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, berti said:

Jbt, onaj tim iz 2014/15... Jaka, Markus, Djenka, Cirbi, Danga, Laza, Bobi, Luka, Kalina, Jovic... Kakvi su to igraci, likovi... Da se identifikujes sa svakim posebno, sa celim timom... Uzivanje, emocija, svi su disali kao jedan, nisi imao utisak da im je samo stalo do para. Proslogodisnji je bas licio na to. Ovo sada....

Za proslogodisnji tim se 80% vremena pricalo sve najgore a za Radonju da je dostigao limit. Evo nam sad skorera dugo prizeljkivanog i trenera bez limita

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

 

Sve u vezi ovog kluba počev od momenta odlaska Radonjića (osim dovođenja Martina koji je dobar igrač i plaćen po tržišnim uslovima a u okviru nečega što je realno za klub poput KKCZ) je potpuno degutantno.

Dolazak Ilica je takodje dobar potez koji je prosao ispod radara, sve ostalo je merenje patke s komsijama. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, berti said:

Gde je f4 sledece godine?

Bila je neka priča Barselona ali pošto u Berlinu ove godine nije održan navodno da je Berlin pomeren za sledeću godinu da bude domaćin.

Ne znam šta je i da li uopšte  je konačno odlučeno.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Redstar0356 said:

Za proslogodisnji tim se 80% vremena pricalo sve najgore a za Radonju da je dostigao limit. Evo nam sad skorera dugo prizeljkivanog i trenera bez limita

Pa nama nista ne valja, i da je ostao Radonja vec sada bi bila pljuvacina zasto se svi pojacavaju a mi doveli samo Ilica? 🤔

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

 

Možda je dobio zadatak odozgo™ da sastavi tim od zvučnih imena koji nema nikakvu šansu za neki trofej.

 

Pa da znaš da ima smisla.. Nemoguće da se ovoliko ima keša, a toliko loših poteza povučenih. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Clash said:

Bila je neka priča Barselona ali pošto u Berlinu ove godine nije održan navodno da je Berlin pomeren za sledeću godinu da bude domaćin.

Ne znam šta je i da li uopšte  je konačno odlučeno.  

Mislim da je RIm u pitanju ...

Link to comment
Share on other sites

Ne kapiram kmecanje zbog Tea, sto se ne kmeci zbog Nedovica?

 

Bolje Nedovic da bude opcija sa malo minuta i da ulazi cisto da promeni tempo utakmice kada treba. Uvek jedini fudbaler medju smekerskom reprezentacijom, SNSovac, mozete uvek uci na instagram da vidite kakav je sabanoti. Sto nije problem, da nije isti takav i na terenu.

 

Kuka se petnaest godina na Teovu odbranu, a Australija nam da 14 poena u prvom poluvremenu u polufinalu OI-u sa Teom koji je skoro  sve vreme  bio na terenu i bio najbolji igrac. Kako neko moze tolika defanzivna rupa da bude, prakticno igrac manje u odbrani, a da tim koji predvodi primi 14 poena u prvom poluvremenu?

 

Nek grize Holand na 2 uz Tea, nek igra malo i sa Markovicem, uvek sam pre za Tea nego Nedovica koga treba skloniti da puni botove u ABA ligi i igra garbidz tajm ili ako ga ide kad su ozbiljne tekme.

Edited by Snjofko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Princeton said:

 

Pa da znaš da ima smisla.. Nemoguće da se ovoliko ima keša, a toliko loših poteza povučenih. 

Koje lose poteze ti vidis?

 

Nedovic je dobio bukvalno sam Radonjicevu ekipu

Holland, Martin i Ilic su dobra pojacanja.

 

Sabaz ako dodje vrhunsko pojacanje sa 11ppg u NBA i sipao 33 poena dream timu Uniksa koji su nas odvalili u pioniru 20 razlike.

 

To sto se prica za Zorana Nikolica i Raduljicu, to klinci sa instagrama lupaju

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Snjofko said:

Ne kapiram kmecanje zbog Tea, sto se ne kmeci zbog Nedovica?

 

Bolje Nedovic da bude opcija sa malo minuta koji ulazi cisto da promeni tempo utakmice kada treba. Uvek jedini fudbaler medju smekerskom reprezentacijom, SNSovac, mozete uvek uci na instagram da vidite kakav je sabanoti. Sto nije problem, da nije isti takav i na terenu.

 

Kuka se petnaest godina na njegovu odbranu, a Australija nam da 14 poena u prvom poluvremenu u polufinalu OI-u sa Teom koji je sve vreme skoro bio na terenu i bio najbolji igrac. Kako neko moze tolika defanzivna rupa, prakticno igrac manje u odbrani da bude, a da tim koji predvodi primi 14 poena u prvom poluvremenu?

 

Nek grize Holand na dvojici uz Tea, nek igra malo i sa Markovicem, uvek sam pre za Tea nego Nedovica koga treba skloniti da puni botove u ABA ligi i igra garbidz tajm ili ako ga ide kad su ozbiljne tekme.

Wtf

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ovi preko puta sa dovodjenjem Papapetrua, postaju prvi sportski kolektiv na Balkanu, uključujući i fudbal, koji će imati 5 igrača sa neto godišnjim primanjima od milion eura…

 

Da ne pominjem trenera…

 

Neverovatno…

 

Zato će slavlje na Kališu biti nikad slađe…

 

#ZVEZDAIZNADSVIH

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...