Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

17 minutes ago, necke said:

A zasto bi ga dirali i da igramo EC? To nam je sto nam je, ukoliko ovo bude licilo na nesto a ne obezbedimo EL zasto bi ga menjali. Valja nam za EL ali nece za EC 😄

Mislio sam u smislu nekog velikog neuspeha da mu se pripisuje bez obezbedjivanja EL

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Nek grmi jako said:

To mi drug iz mlađih dana, što ti on pade na pamet?


Zato što je i on iz neke slične priče sa 32-33 godine seo na klupu Zvezde koja je bila evroligaš i šampion u tom momentu. Igrali smo lepu košarku sa njim te sezone, imao je simpatije navijača i delovao je kao veoma perspektivan trener. 
Tako nešto me sad podseća ova priča sa Jovanovićem

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Ridji said:


Zato što je i on iz neke slične priče sa 32-33 godine seo na klupu Zvezde koja je bila evroligaš i šampion u tom momentu. Igrali smo lepu košarku sa njim te sezone, imao je simpatije navijača i delovao je kao veoma perspektivan trener. 
Tako nešto me sad podseća ova priča sa Jovanovićem

 

Ok, nisam baš bio u toku jer mi u glavi bubnji ovo što je Čović malopre ispričao...

 

Kakav je to kamikaza, majko moja mila... I umesto da s ponosom nosi titulu, osim doktorske, i najuspešnijeg predsednika KKCZ, istorija će ga pamtiti i kao verbalnog samoubicu koji je uspeo da ocrni samoga sebe i kad je kriv i kad nije kriv, i pokenja se na vlastiti legat.

 

Zato i ne može da dođe do izražaja kad priča dobro o pojedinim fenomenima, poput plaćanja poreza, transparentnog poslovanja sa iskazivanjem plata igrača i stručnog štaba, te nekim drugim aktivnostima kojima se zaštitio u ovoj lopovskoj sredini, da bi na kraju pokazao da ne mora sve da bude onako kako su to ranije zamišljali Vesić, Žeželj, Pauk, Vujošević i Todorič, a danas to zamišlja Ostoja.

 

Jer uvek kod njega ide red dobrih stvari, pa red neopisivih sranja.

 

Jbt, kakva je to doza samodopadljivosti i kako mu više nije muka samoga sebe?

Edited by Nek grmi jako
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Ridji said:

Je l se seća neko, i koliko vas, Jovice Antonića? 

Iz nekog razloga, sjecam se Zurnala u kojem sam procitao da je on nas novi trener. Mozda umjesto Laleta Lucica dosao ili tako nesto. Lik izgleda k'o dingospo. Ali da, tu je, vrti se pa vjerujem da dosta ljudi zna za njega.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ne vjerujem da bi Čović za crnca rekao "preplanuli". Mislim da se u taj opis stvarno bolje uklapa Dubljević koji se sunča na plažama Valencie več godinama 🙂

 

Istina je da je on več dugo tamo itd. Ali može bti da je došlo do zasičenja sa obe strane, i da je Valencia spremna da malo osveži situaciju i tu nadje drugog igrača. Po onome što sam ja video, neke zadnje dve godine to više nije onaj dominantni Dubljević od ranije. Ni blizu

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Green23 said:

Zato što prema finansijskim pravilima EL, 65% ukupnog budžeta sme da ide na plate.

 

okej, šta će onda da radi sa 35% budžeta (za koje je prilično taksativno naveo čemu služe)?

da poveća nekome platu u klubu sa 1.500eur na 15.000eur i da kupuje dva čarter leta u jednom pravcu

 

ako smo već državni klub koji pripada narodu, živo me interesuje kako će tih 35% biti iskorišćeno

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Drug Crni said:

Meni se cini da je spominjao "jednog naturalizovanog Crnogorca.." pa je u jednom momentu dodao nesto tipa "jedan je pravi Crnogorac,a drugi malo obojeni.." (sto inace ima ruznu konotaciju)..a i voditelj je spomenuo Kobsa,na sta je Co reagovao..

 

Da nije rodjak Rasela Vestbruka u pitanju, posto mu je istekao ugovor u podgoričkoj Budućnosti.

 

Kobs i Vestbruk su rodjaci btw

Edited by MikiMilane
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Dubljević se jeste ulijenio poslednjih sezona, ali bi predstavljao ozbiljno pojačanje pod košem. Ako bi gledali samo ofanzivno stranu igre, Bojan bi vjerovatno bio u top5 centara u Evropi. Donosi širinu u napadu, igru na postu, dobra dodavanja posle udvajanja. Može za 15-20 minuta da napravi ozbiljan nered svakom protivniku.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...