Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

1 minute ago, suptil said:

Ako ne moze prvi covek kluba da obezbedi pare neka ode. Nije mu Zvezda igracka niti nasledna imovina. A ne da zajebava narod na istu fintu vise puta.  FMP nikad jaci koji ce nam kurac bilo koji dinar ulozen u FMP. Cemu FMP sluzi? 

 

Pa obezbedio je za Nedovica i Hasana, malo li je na ovu krizu, plus pare i za Kalinu.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Mile1 said:

Dobrodoslica novom treneru kao sto sam i rekao sve je bilo gotovo proslog petka.Pozelecu mu srecu posto ce mu trebati. Ovakvo pljuvanje coveka koji nije odradio trening nije bas jasno

 

Pet puta je napisano - niko ne pljuje čoveka, već Čovića i nadam se da će se prestati sa tim spinom koji je već krenuo. 

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Mile1 said:

Dobrodoslica novom treneru kao sto sam i rekao sve je bilo gotovo proslog petka.Pozelecu mu srecu posto ce mu trebati. Ovakvo pljuvanje coveka koji nije odradio trening nije bas jasno

Sram te bilo za dobroslicu novom (nasem) treneru, ne uklapas se u ispravno razmisljanje da treba unapred da osudimo novog trenera.

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Perkos2 said:

onda će krivac biti ovaj nesretni vlada ali nije mi ga žao pošto mu je zinulo dupe da bude trener u EL

 Bez želje da učestvujem u ovoj "raspravi " o Vladi Jovanoviću , samo ću da kažem da nije hteo da preuzme Zveudu kada je  Tomić otišao ....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Borca said:

Na jednom drugom forumu gde uglavnom pisu navijaci Partizana (nije Avangarda ili navijacki forum) pise se on jednom beku iz NBA koji je navodno interesantan Zvezdi.

 

Posto su neki "quote-ovali", ime o kome se pisalo na tom forumu je Tyler Johnson (ex Majami, Bruklin i San Antonio).

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Jovanovic ce biti dostojan naslednik Radonjica. Bice potrebno vreme, dosta zivaca, mnogo nerviranja. Bice uspona i padova. Svaka utakmica ce mu biti novo iskustvo. Elem, mislim da dobijamo WC za EL u trajanju naredne 2 ili 3 sezone. 

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je onaj uspeh Alimpijevića prošle godine sa Bursom nešto najgore što je zvezdi moglo da se desi, gledano iz ove perspektive. 

 

U bolesnom mozgu Čovića to je potvrda da 2017-ta nije bila nikakva greška, pa što ne bi to isto ponovio sa novim početnikom/poslušnikom samo što ga ovaj put neće smeniti sve i da veže 10 poraza jer "setite se šta je bilo 2017-te sa Alimpijevićem, gde bi nam bio kraj da ga nisam smenio... bla bla bla". 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nadao sam se Tomicu,ali jbg.Od svih imena koja su se pominjala mislim da je samo psiho Ivanovic losije resenje od Jovanovica.Sad cekam izjavu Covica kako ce da kaze da smo ustedeli 350k jer cemo Jovanovica da placamo 150k...

 

 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Perkos2 said:

Šta ste očekivali rođaci? Nebojša Čović je puno toga uradio za KKCZ ali ima u sebi nešto što ga sputava. Pisao je svojevremno harper o tome onako stručno. Lično završio sam sa odlaskom na utakmice, imam i previše godina da prihvatim baš svaku pizdariju koju je Čović spreman da nam uradi. Onqko realno očekujem da se ekipa raspadne nakon 10 kola najviše a onda će krivac biti ovaj nesretni vlada ali nije mi ga žao pošto mu je zinulo dupe da bude trener u EL gde će se sprdati sa njim.


Ovo je već preterivanje, tek ga ne bih cenio kad ne bi smeo da prihvati takvu šansu karijere i pokuša sa velikim klubom i najjačim takmičenjem. Ne samo njega nego bilo kog trenera. 
Tako da je normalno da je čovek ugrabio priliku koja se nekima samo jednom pruža a mnogima ni toliko

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

@1945 

ne vidim zasto ti redovno odgovaras i da kazem prozivas ljude koji napisu nesto u fazonu "e i treba da se ugasimo" ili slicne postove. Ako se rade stvari koje nisu u interesu kluba jasno je i meni razumljivo da neko oseti mrznju i napise slicno. 

Koliko god da navijam,volim, pratim klub, kupujem/obnavljam clanske sezonske kakav god tim imali i sam sam par puta reko nesto slicno. 

Reko sam kad je bio transparent piksiju slicno kao i mnogi ovde. 

Reko sam i kad je Degenek oteran oba puta. 

Reko sam i svaki put kad su terzic i co doveli igraca koji nije prisao marakani a kamoli odigrao ozbiljnu ulogu.

Isto je i u kosarci sa Covicem i njegovom sujetom, izjavama, teranjem Raodnjica... 

Tako da razumem sto ljudi kazu nesto protiv kluba. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Marvin said:

Samo da pozdravim jao jadni mi, KKP je drzavni bankomat, dovode Bjelicu, nama ode pola ekipe i trener ekipu

Evo ga,sa jedne strane su ovi a sa druge su neki nasi navijaci koji misle da je Covic za sve kriv.

Svakako maestralno delovanje Branka Nordeusa,ni jedna grupa navijaca nece udariti po njemu ali je ipak partizanu obezbedio sta je trebalo za titule.

Pa kaze:

On 6/27/2022 at 10:23 PM, UDresuKvinsiMilera said:

Poredis sastavljanje one nase ekipe sa ovim partizanom,stvarno?Ti mora da se salis.Pogledaj odakle smo mi  doveli igrace da zbacimo partizan sa trona i pogledaj odakle ih dovodi partizan danas.A to sto su plakali grobari je parametar u pm,ljudi misle da su opozicija i avangarda sa sve ostojom na celu.

 

 

 

Poslednja panterova utakmica u EL pre dolaska u partizan je Barsa MIlano 86:84,polufinale EL,njegovih 24p.Cele sezone nosio Armani,Mesina hoce da ga zadrzi.Panter a verovatno ni ledej nemaju izlaznu klauzulu za evropske timove znaci partizan nema konkurenciju,niko u evropi.a njih dvojica ne mogu posle eventualne neuspesne (prve)sezone da se vrate u EL.Bukvalno su isli sa konja(vrha EL) na magarca(EK).Taj rizik je morao novcano da se kompenzuje.S druge strane mi smo sve ozbiljnije igrace doveli na godinu dana.

 

Da sumiram moj stav.Zbog nacina razmisljanja drzave ni Zvezda ni partizan nece biti pusteni niz vodu.Ali ja dovodim u pitanje;

-Zasto nikada nismo dobili sansu za vece dostignuce,final push?U top8 sezoni ne da nismo to dobili nego igraci nisu imali platu mesecima pa su potpisivali za druge klubove u sred sezone(Kvinsi,Cirbes Makabi).A okosnicu na kraju ne da nismo zadrzali nego su se svi razbezali.Opet cu napomenuti da danas partizan obavezuje pantera i ledeja na visegodisnje ugovore,Kuruca legitimnog NBA igraca(znaci ne onog od 1min u proseku nego je igrao 16min u proseku,uzorak su 4,5 sezona!) dovode u ek na 3sezone i otpustaju ga kao od sale.Mi dok igramo EL ne mozemo da dovedemo nikog na 3 sezone iz NBA a kamoli nekog sa ovom minutazom i tim godinama.

-Zasto partizan dobija tu priliku ovih godina(za dodatni uspeh/final push) a mi nismo nikada?Mi smo hteli istog Trinkijerija kao i oni iste sezone pa smo videli ko je pobedio u trci.Ako je drzavni rezon pre sezone bio da se ulozi u zelimira pre nas zasto se to nastavlja iako smo ga mi jasno potukli gde god smo ga sreli?Plus je doziveo debakl u evropi takodje,nije dokazao da je vredan poverenja,poverenja koje se nastavlja.

-i tek onda na kraju zasto je novac u poslednjih 10 godina 50 50% ako su trofeji 17 prema 3 ili 20 prema 3?

 

Dakle ne mozemo mi da ostanemo na projektovanom budzetu dok se kod njih reaguje kad treba.Ako zatreba za licencu odmah dodje nema veze dugovanja,eno i sa lesorom pregovaraju,nama najbitniji iz finala odose.

 

Zasto pricam ovo,jer cemo mi pare dobiti,tih 7,5mil barem ali kada?Sta ako je pre tri dana Holins ponudio-evo ostajem za 500k jel moze?A mi ne znamo da li moze,znamo da cemo imati ali kada i koji % budzeta ce to biti?Radonji isto kazemo ne znamo da li cemo ti ispuniti uslove on kaze ok sacekacu odluku a mi mu odgovaramo sa nema cekanja krece pijaca prvog jula.Razumes/razumete problematiku?

 

Nije toliko bitna raspodela,bitna je korektna raspodela i pre svega tajming,da znamo sto pre na cemu smo da bi bio omogucen kontinuiran i planiran i pravovremen rad.Jer ako ne znamo uslove mi smo zaledjeni dok sat otkucava,igraci odlaze,pijaca se otvorila,trener i klub u pat poziciji....S druge strane je sve to drugacije,bitni igraci pod najcvrscim ugovorima,odlazi samo skart,pregovori o nastavku sa pogodjenom doselekcijom su u toku...omogucen im je normalan rad,bilo da je to sa 20 ili 10 mil nije bitno.

 

 

 

 

 

On 6/28/2022 at 1:05 PM, UDresuKvinsiMilera said:

Tako je,para ce biti.Taman oko tog EL minimalca.Ali nece biti onih koji sa manje para od drugih mogu da se bore za titulu.

Oni su prema svemu sudeci otisli jer nisu dobili dovoljno/nismo dobili na vreme.

Dzabe nam bez njih i 10miliona.

 

Ovo je jasno kao dan,dace pare posle  i ko zna kome da bi se masa namirila.Uslovi prividno normalni a sustinski konkurencija ubijena na drugaciji nacin,perfidniji.

Da sumiramo,ljudi misle o Covicu svasta,delom i sa pravom  ali on sigurno nije glup pa da bira Vladu Jovanovica pre Radonjica.Pre 10 dana sam tacno pisao da tad nemamo 500k za Holinsa ali cemo magicno imati pare za nedelju dve,taman kada se sampionski tim razidje,sto se upravo sada dogadja.Podvlacim,dzabe sada pare,nije to sustina.

Takodje bih dodao da sada i nismo imali meke opcije,neki grobari(Lukic,Zvezdan+je kum),neki su ludaci-Dusko a neki van nasih moci-Sferopulos i Laso.Treba imati na umu pravilo da stranac ne moze da dodje u Srbiju ako nema titulu prvaka neke drzave.

Radonjic je morao a nije smeo da ostane.

Spoiler

@Marvinako ne kapiras sta se desilo,ilustrovacu ti.Zamisli da je zelimir dosao u klub a ostoja ga obavestio da su otisli panter i ledej,da nema ni jedan carter ove sezone,da ce se igraci leciti privatno i Minhenu.Naravno zelimir daje otkaz a vama nedelju dana kasnije dovode lucica(ekvivalent Nedovicu),bombaaa,i Canka za trenera.

Pa jel bi rekao drzava nas namajmunisala ili bi rekao top su nas uslovi?S tim sto ste vi rezultatski ovakav hipoteticki raspad i zasluzili na terenu,i da je Canak ipak trener za naseg Vladu.Mi smo ipak kao sampioni veleletno nagradjeni nicim.Tacnije dobijamo pomoc nakon sto su nam pucali u glavu.Pomocice sigurno...

Podrska Vladi koji ni kriv ni duzan vodi jednu EL ekipu,nece mu biti lako gde god da se okrene pa hajde da ni mi navijaci ne pogorsavamo momku situaciju.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Šta nekima uopšte znači priča kako treba da se podrži novi trener?

Svi mi navijamo za Zvezdu, ali nismo klupski vojnici koji će podržati svaki Čovićev potez. VJ je ok momak koliko znam, ali nije dobro rješenje za ovaj tim u ovom trenutku.

 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Ridji said:


Ovo je već preterivanje, tek ga ne bih cenio kad ne bi smeo da prihvati takvu šansu karijere i pokuša sa velikim klubom i najjačim takmičenjem. Ne samo njega nego bilo kog trenera. 
Tako da je normalno da je čovek ugrabio priliku koja se nekima samo jednom pruža a mnogima ni toliko

Apsolutno, ovo mu je sansa karijere. A i da ga oteraju za 5, 6 meseci, nece biti bez hleba. Smucao se i Alimpije po Avtodoru, i evo ga sad u Bursi, dobra je referenca EL Zvezda za CV. Pa makar bila i neuspesna epizoda. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, berti said:

Protiv KKP sudije jednog Radonju nisu uopste respektovale, a sta ocekivati sada. Pa onaj Žoc ce ih jos malo hvatati za gusu, kao transilvanski drakula nekad, a ovom nasem junosi nece dati da pisne. 

 

Ovde si ti jedini koji davi, al' sa tom retorikom.

Iskuliraj malo.

Edited by uvrnuto
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Ne poredim njih dvojicu, nego situacije. Zamisli da smo mi sad postavili na primer Markovica za trenera kao sto je onomad Partizan uradio. Pljuvaza bi bila na sve strane. Aman i kako ce da stvorimo nekog trenera nekog novog Karija, Zeljka ako ne istrpimo nekog mladog domaceg trenera. Do skoro su i Alimpijevica pljuvali ovde.


Lepo sam ja juče napisao da trener bude Kalinić :classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...