Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

1 minute ago, Devil In My Pants said:

Kalina ide u Atinu.

 

Nedovica sam pisao odavno..maneken..meka pesadija..Radonja cilja F4..dok Nedovic sa Milanom i Pao bio na dnu tabele..protiv Olija u finalu ako je imao 25% suta. 

 

Tu smo pa cemo videti, Devil ne gresi. 

giphy.gif

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Devil In My Pants said:

Kalina ide u Atinu.

 

Nedovica sam pisao odavno..maneken..meka pesadija..Radonja cilja F4..dok Nedovic sa Milanom i Pao bio na dnu tabele..protiv Olija u finalu ako je imao 25% suta. 

 

Tu smo pa cemo videti, Devil ne gresi. 

Da nece mozda da ponudi Pana bolji ugovor i uslove od Barse? Kakva crna Atina.

Imaju i Papapetrua na toj poziciji.

Nije kriv samo jedan igrac za to, Pao sada i Milano tada su u svakom smislu u raspadu.

Od trenera pa do igraca. 

Ako dodje dobar trener koji ce sve lepo da skocka nema zime

Edited by LightWeight
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Zvucno pojacanje. Nije da sam odusevljen, ali ni razocaran. Relativno je pouzdan u napadu i moze da nam donese sigurnije poene nego sto smo ih imali prosle sezone. Sto se tice psihologije i komentara kako nije lider i kako sa njim nista uzeli nismo, niti je on igrac kakav je bio kada je odlazio iz cz, niti smo mi vise isti klub kao sto smo bili kada je on bio tu bez sponzora na dresu. Neka mu je srecan povratak, samo povrede da ga zaobidju. 
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LightWeight said:

Da nece mozda da ponudi Pana bolji ugovor i uslove od Barse? Kakva crna Atina.

Imanu i Papapetrua na toj poziciji.

Nije kriv samo jedan igrac za to, Pao sada i Milano tada su u svakom smislu u raspadu.

Od trenera pa do igraca. 

Ako dodje dobar trener koji ce sve lepo da skocka nema zime

Ne moze nesto sto se porusi, da se izgradi za jedan dan. Milano je na putu sa Mesinom i bice sve bolji, ali PAO dok ima ovakvog gazdu nikada nece izaci iz rupe. Nece se ni Radonja dugo zadrzati i mislim da je napravio gresku.

Ne znam sta da mislim o Nedovicu, ali je skorer za kojim su svi plakali prosle sezone. Videcemo, sve zavisi od ostatka tima i trenera.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Chaos Is Me said:

Nedović ne treba ni da bude lider, nego najbolji strelac. Nešto kao Punter. 

 

Tačno. Mada ne iznenadjuju uopšte ovakve mešovite reakcije što se tiče Nedovića. Tako je manje više uvek kad dolazi domači igrač, ili povratnik. Znamo ga u sitna crevca pa se onda neki malo previše fokusiraju na te slabosti.

 

Da je došao neki crnac koji je svaku utakmicu sposoban da utrpa 30 poena, ovde bi vladao opšti delirijum. I sve ove stvari koje se zameraju Nedoviću, bi mu bile u startu oproštene.

 

Ne igra odbranu? pa da igra i odbranu, bio bi u NBA. Ima ko če da igra odbranu...

 

Povređen često? Pa zato smo mogli i da ga priuštimo, inače bi on več bio u Realu ili Efesu.

 

Ništa nije osvojio? Pa normalno, kad je igrao za luzerske timove.

 

itd

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Chaos Is Me said:

Nedović ne treba ni da bude lider, nego najbolji strelac. Nešto kao Punter. 

Ili vise kao Avramovic? Brzina, sut za 3 i lako se zapale. U odbrani krater obojica (mada Avramovic malo bolji). Nadam se da cemo dovesti jos jednog dobrog strijelca, nije Nedovic tip igraca kao Panter (pure scorer).

Link to comment
Share on other sites

Stvar je vrlo jednostavna. Ako Nedović dolazi da bude alfa i omega tima, onda su nam male šanse za uspeh. Ako dolazi da bude glavni strelac i prva napadačka opcija čije će propuste drugi pokrivati, a lider bude neki karakterniji igrač (a naročito Kalina) - onda imamo lepe šanse za taj dugo čekani iskorak u EL, a u odnosu na komšiluk dobra stara "džaba vam novci, moji sinovci".

  • Like 15
  • Thanks 7
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je Nedovic luksuz koji nama nije potreban. Ima on 15 poena u proseku i u el, donece nam sam dve tri pobede, ali mislim da nam ne odgovara ako hocemo sistemsku igru. A mi kao el, pa i aba sirotinja ne mozemo graditi igru na kvalitetu pojedinca, vec na sistemu. Apsolutno nije igrač za trenera koji gradi sistem, tako da nam nagovestava i odluku vezano za trenera.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vasa123 said:

Ili vise kao Avramovic? Brzina, sut za 3 i lako se zapale. U odbrani krater obojica (mada Avramovic malo bolji). Nadam se da cemo dovesti jos jednog dobrog strijelca, nije Nedovic tip igraca kao Panter (pure scorer).

 

Nedović je za Avramovića Majkl Džordan lično, što se napada tiče. Jedan trpao Reale, Barse i Efese, drugi Krke i Borce.

  • Like 28
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...