Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

30 minutes ago, Laki21 said:

Tačno sam znao da neće biti oprošteno ono ponižavanje naprdnjačke uzdanice Želimira. Bukvalno prst u oko Vučiću.

Koliko je to sujetna ništarija.

 

Aj da probamo ovako za one koji se pravi ludi:

 

spacer.png

 

Sa ove distance bio je u pravu za ovo podvuceno.

 

spacer.png

 

Osim sto mu je pozeleo recima, pozeleo mu je i na delima da vrati Partizan na evropski tron time sto mu je platio licencu.

 

spacer.png

 

Zatim malo spinovanja realnosti da Kalinic kosta koliko Zeljko, Panter i Ledej a zapravo mu je plata najpribliznija Kurucovoj.

 

spacer.png

 

I za kraj, Zeljko dobija pitanje da li je bilo razgovora sa predsednikom a on odgovara da nije bilo pritisika.

 

Ne samo da nije bilo pritisika vec je dobio najbolje uslove u istoriji srpske kosarke.

Edited by 1945
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, jaka blazic said:

ovo se vise ni dijagonalno ne moze procitati.
 

 

druze tito, ti bi se prvi samospalio da smo ih potpisali na dve godine.

a to sto preplacuju, neka ih. sve ce to doci na naplatu. 

i zasto poredis pantera i holinsa, a ne pantera i kalinu? koliko smo mi dali kalini, markicu za prevoz?

mrzi me ali daj da uporedimo negde realne plate u prosloj sezoni.

 

 

-sto se tice hollinsa o njemu sam pisao i sezonu pre nego sto je dosao i kazao da je to stvoreni igrac za radonju, i za njega ni 650k ne bi bilo puno platiti a kamoli 450k..

isto tako, molim bez podmetanja da sam ga ikad pljuvao, posto sam ja jedan od retkih koji je govorio da to sto on igra u odbrani i tranziciji je vredno svake pare i to u onom periodu kad je 96% zvezdinih znalaca pljuvalo po njemu.. da ima konstantan sut igrao bi u nba i zaradjivao 14m po sezoni..

-zasto ne poredim pantera i kalinu?

prvo mi nismo doveli 2 kalinica vec jednog a i taj jedan nije potpisao na 2 godine vec na jednu, i to za tim koji igra el.

partizan je doveo 2 igraca sa 1+m ugovorm po sezoni, i to na 2 godine garantovano, i to u tim koji igra ec.

prvo te dve  stvari za pocetak skontajte i razlucite, pa mozemo dalje da pricamo..

 

Quote

 

mi: nejt 400-450k, dzoni minumim 300k, markovic bar 200k (mada se ovde pominjala i veca cifra)

holins 350-400k, deda 200k, dobric 250-300k, kalina 1 milion, kuz bar 200k, lazarevic 100-150k, laza sigurno bar 250-300k, luka 250k, simon nesto smesno 10-20k, white 350-400k i majk recimo 100k.

 

oni: panter 1.2 miliona, lidej 1 milion, tristan 200k, zagorac 250k, avramovic 350-400k, koprivica 150-200k, danguba 250k, smajli 250-300k, mur 300k, glas 100k, lesor za ovo sto je bio nekih 300k, trifa 150-200k, madar 200-250k + kuruc kome su dali valjda 700k ali ne znamo kako su tu prosli posle raskida. da li placaju nesto ili ne?

 

dakle: nas budzet za plate izmedju 4 i 5 miliona.

njihov: isto. 

 

da ali kad bi se zajebavali..

tristan ima 50k mesecno, ne znam koliko je meseci bio, pravo me  zabole da sad racunam..

zagorac nema ispod 400k

avramovic je glat odbio nasih 350k iako je nas navijac i iako smo u el, u partizanu ima 550k

smajli nema ispod 500k i blizi je 600k nego 500k, kojih crnih 300k

mur je imao zmedju 450-500k 

itd

 

 

Quote

 

stvarno strahotna razlika, totalan aparthejd. u realnost imali smo skoro identicne pare za rostere. plus na plate nasih igraca treba dodati i bonuse za sve trofeje.

1. plus 99.74% forumasa sa ove teme bi bilo protiv davanja dvogodisnjih ugovora i holinsu i voltersu. 

da smo mi ledeja doveli za milion i potpisali na 2 godine, pa goreli bi cova i radonja. 

ali da ne idemo od teme, budzeti su nam tu negde.

2. a i ne igraju pare i novac vec igraci poput dobrica i davidovca.

 

1. nije bitno sta bi navijaci uradili, ako je trener taj kojem odgovoraju ti igraci, publika moze da ga vadu, a pogotovo sto to ni nisu igraci cenovnog ranga od po 1m, pa eto iako imamo isti budzet kao partizan, oni mogu kao tim koji igra ec, da potpisu dvojicu od po 1+m, a mi ne mozemo dvojicu od po 650k i da budemo sigurno da nece nidje..

 

2.koji davidovac? ovaj davidovac, koji je otisao za razliku od 100k po godini u cska? posto po sezoni u rusiji ima 400k dolara, 800k je ceo ugovor..

kad se konvertuje, dobije se razlika od tacno 100k eura vise..

 

Quote

 

zasto ne poredis kalinu sa njim?

ko je lud da nejtu i holinsu da 1+ milion i to dvogodisnji ugovor? 

101.47% nas ne bi to podrzalo.

pusti ti njih, nek preplacuju. sira slika kaze da ce sve to doci na naplatu. 

njihov problem.

 

opet ponavljam, nejt i hollins kod nas su imali oko 450k, cak nismo morali odma ni da im ponudimo 650k..

da smo im sada ponudili po 200k vise, ostali bi bez razmisljanja..

ili hoces da mi kazes, da wolters i hollins sa povecanim ugovorom od 650k nisu vredni kao lidej i panter od 1m, a prva dvojica osvojili sve, a druga dvojica osvojili rumenka..

 

lm, kad ti  a i ostali kojima ocigledne stvari nisu jasne, shvatite ovo gore, onda predjite na ovo ispod..

 

partizan je projekat za koji je isplanirano preko 50m eura za 3 sezone..

kao sto je vucic u jednom od svojih ranijih izlaganja direktno i rekao, partizanu su davane iste pare kao i zvezdi dok je trinki bio one dve sezone u partizanu, ali da ne ide tako lako srusiti "sistem.."

robiju je direktno  doveo vucic u saradnji sa kumom advokaticom veselinovickom sada vec robijinom bivsom ljubavnicom a pre toga je bila zena vucicevog kuma i clana sns gorana veselinovica kojeg je bila prevarila sa miskovicem..

inace za prevare i pare koje je odradila ta advokatska kuca, imali bi da leze bezmalo 3 dozivotne..

najveci deo para ulazi u partizan preko kovacha aka nese rominga vlasnika tehnomanija koji kao jedan od 5 najvecih mafijasa u srbiji uz  gazdu mu vucka,  dobio zadatak da pere prljave pare kroz partizan..

 

iz svega goreg nabrojanog, robija je bio dobio ozbiljne garanacije za enormne budzete kao i logistiku van terena, kao sto se i videlo u finalu abe..

naravno kao veliki egoista bio je ubedjen da ce dobiti zvezdu i radonjica sa svim svojim el igracima, ec igracima, acb igracima i igracima iz nba..

naravno debelo se zajebao i nakon dodatnih pritisika, dosli smo do toga da se zvezdi iako su i njoj bile date garancije da ce imati redovan budzet(ali znantno manji od partizana) uskrati i ta mogucnost..

radonjic i kalina su do pre 20 dana bili gotovo sigurni, kao i produzenje hollinsa, umesto toga usledilo je sto je usledilo, gde mi cak i jednog dedu gubimo zarazliku od 100k eura..

ovo je cak i gore nego scenario `17 i vec sam odlazak hollinsa je podsetio na tadasnji odlazak jenkinsa, a posle odlaska dede i ovog danasnje saosptenja iz kk i slepcu je jasno da je radonja out, a to povlaci i kalinica, samim tim i ivanovica najverovatnije, a onda ni dobric vise nema sta da trazi, i svi srecni i zadovoljni u partizanu..

 

i naravno da covic nece nigde, i iako je covic govno ovaj ultimatum radonjicu nije njegov, vec zna se ciji ultimatum, posto bez vucica covic ne moze da obezbedi ni 100k..

 

naravno vec imamo strucnjake koji spinuju kako nije realno da placamo hollinsa i woltersa po 650k za tim koji igra el i koji su krojeni po trenerevoj zelji i koji su na terenu potvrdili da mozda zasluzuju i vise, ali eto mi koji imamo isti budzet kao i partizan ne mozemo ni u jednoj sezoni da ponudimo povecanje od 200k a i sa tim povecanjem ta dva igraca bi imala skoro duplo manji ugovor od dvojca iz partizana a normalno je da partizan koji da nije bilo rata, bi dve godine placao 2 igraca preko 1m u timu koji bi igrao ec..

 

 

 

 

Edited by n4l1m
  • Like 13
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, 1945 said:

 

Aj da probamo ovako za one koji se pravi ludi:

 

spacer.png

 

Sa ove distance bio je u pravu za ovo podvuceno.

 

spacer.png

 

Osim sto mu je pozeleo recima, pozeleo mu je i na delima da vrati Partizan na evropski tron time sto mu je platio licencu.

 

spacer.png

 

Zatim malo spinovanja realnosti da Kalinic kosta koliko Zeljko, Panter i Ledej a zapravo mu je plata najpribliznija Kurucovoj.

 

spacer.png

 

I za kraj, Zeljko dobija pitanje da li je bilo razgovora sa predsednikom a on odgovara da nije bilo pritisika.

 

Ne samo da nije bilo pritisika vec je dobio najbolje uslove u istoriji srpske kosarke.

Kazem sebi nemoj da ga quotujes al ne vredi. 
Kako da neko uzme za ozbiljno tvoje upise kad je bukvalno jedino sto radis jeste iznosis neke ovakve ili onakve cinjenice i kada ti idu u prilog uzimas ih kao tacne, a kada ti ne idu prosto kazes OVO NIJE TACNO 😂

Edited by bosMan_jr
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bosMan_jr said:

Kazem sebi nemoj da ga quotujes al ne vredi. 
Kako da neko uzme za ozbiljno tvoje upise kad je bukvalno jedino sto radis jeste iznosis neke ovakve ili onakve cinjenice i kada ti idu u prilog uzimas ih kao tacne, a kada ti ne idu prosto kazes OVO NIJE TACNO 😂

Jace od tebe izgleda, samo danas treci put. Kada bi ja po tom tvom pisao totalno neozbiljno ili lupetarao a ti ozbiljan covek onda bi valjda trebao da prevrnes ocima i iskomentarises u sebi "sta pise ova budala", ovako dokle god imas snazan poriv i ne samo ti da kvoutujes dotle sam siguran da postoji barem tracak sumnje u ono sto pisem.

 

Koje tacno cinjenice mi ne idu u prilog i kazem da nisu tacne?

1 minute ago, Webad said:

Makabi nam stvarno pravi probleme... Ode i Baldwin tamo

Znaci otpisali su i Kinan Evansa(Lorenco-Boldvin-Hiliard-Holins), nije lose imati ga u vidu.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, 1945 said:

 

Znaci otpisali su i Kinan Evansa(Lorenco-Boldvin-Hiliard-Holins), nije lose imati ga u vidu.

Mi prvo da vidimo ko ce nam biti trener i preCednik 😀 Ja bi svakako voleo da gledam DR na klupi, ali ako ne dodje do toga Milan Tomic ili Alimpijevic

Link to comment
Share on other sites

Ja bre ne znam sta cu vise da procitam ovde

 

Imamo minimalan budzet-

Sram bilo Radonjica, nije doveo krstenog centra i beka sutera

 

 

Radonja trazi garantovani budzet da bi doveo normalnog centra  i beka sutera, verovatno, posto tesko da on ne vidi da mu trebaju ti igraci-

Sram te bilo Radonja, pa imacemo minimalam budzet, mozes ti da skockas tim sa tim parama 

 

I bas bih voleo da ostane Radonja al sa minimalnim budzetom kao i prosle sezone pa da opet krenemo na mantru 

 

Sram te bilo Radonja, nisi doveo tog i tog a taj nam je  falio za iskorak u top8 

 

Nema veze sto je Radonja trazio jos malo para da bi doveo tog ko fali za iskorak. 

 

Tako da, obrni okreni, sram bilo Radonju. 

 

A sram bilo i Covica, glupana, nije bio sposoban da dovede Pantera na 2 godine za 1.2 miloona po sezoni, nema beda ni da da Hollinsu 600.000 a tek da dovodi Lideje i ostale. Sram i njega bilo!!

 

Al  svaaaka cast prepametnoj upravi Partizana, od njih niko nije otisao za vece pare, samo skart koji oni sami izbace. Sta je to, oterali jedno 7-8 igraca pod ugovorom prosle sezone, nije to zbog ogromnog budzeta, vec zbog pameti. A i taj ogromni bidzet nije zbog sipanja drzave u njih, nego Obraeefekat, Nordeus i mag poslovanja Ostoyah. 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Čovići su iz Kuča ali su se raselili po sjeveru. Radonjići su iz Bjelopavlića. Oni su bili najpoznatija crnogorska porodica, bili su guvernaduri i praktično su dijelili vlast sa dinastijom Petrović. To je bilo tako sve dok Njegoš nije ukinuo titulu guvernadura i protjerao porodicu Radonjić iz Crne Gore. 

  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

Čovići su iz Kuča ali su se raselili po sjeveru. Radonjići su iz Bjelopavlića. Oni su bili najpoznatija crnogorska porodica, bili su guvernaduri i praktično su dijelili vlast sa dinastijom Petrović. To je bilo tako sve dok Njegoš nije ukinuo titulu guvernadura i protjerao porodicu Radonjić iz Crne Gore. 

Mislim da Nebojsa nije od tih Covica. Ima Covici, Covici i Cokijevci...

Takav ne bese nikad medju nas...

Objasnio Nikola Kojo pedantno 😏

https://youtu.be/xTO1ZT1j4oY

Edited by Crni
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...