Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

2 minutes ago, djura.net said:

Ne moraju. Gde pise da moraju? 

Tebra, i Covic i Zoc isli stalno na sastanke da nam obezbede 2 mesta u EL (imas i slike) i sad kad su uspeli u tome mislis da necemo imati dovoljno za ucesce?

 

wtf 😂

Link to comment
Share on other sites

Covic je mufljuz i to teski. Ipak, ovde se teziste problema, delom zahvaljujuci i ovom nesrecnom saopstenju, prebacuje na neki sukob Radonje i Covica. Naravno da sustina problema nije u tome. Zasto Covic ne bi hteo da ispuni ono sto Radonja hoce? Mrzi ga, hoce da ga zavitlava, sujetan je? 

Dobro je poznato da nama sponzorstva uvek kasne, sada ce verovatno jos vise. Sta ako su Covicu ruke skroz vezane, ako se desava isto ono sto se desavalo i pred onaj f4 u bgd. Ok, ako je nesposoban i ne moze da nadje pare, treba da se skloni. Samo, umesto njega nece doci neki poeta ili drugi umetnik, nece doci neki poslovni covek koji radi svoj posao posteno. Doci ce neka bitanga batiolikog kalibra, neka podguzna protuva... Hocemo li takvog? Ne znam sta da mislim, sta da kazem...

Da li je slucajno to sto je Terza dosao na celo sd umesto, gle cuda, onog koga sada pljujemo zbog svega u kk. Da li duh koji lebdi Marakanom samo sto nije poceo da lebdi nad Pionirom i Kalemegdanom.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, grati said:

Tebra, i Covic i Zoc isli stalno na sastanke da nam obezbede 2 mesta u EL (imas i slike) i sad kad su uspeli u tome mislis da necemo imati dovoljno za ucesce?

 

wtf 😂

Na stranu sto nisi bas pazljivo pratio na casu, o kakvom slikama pricas I gde mogu da se vide?

Link to comment
Share on other sites

@grati

I sta slika sa Vesicem I gomilom namrstenih lica treba tacno da dokumentuje? Da nam je budzet obezbedjen? Samo novi trener treba da pokaze prstom I igrac potpise?

Uostalom bas nam je taj Vesic, kad je poslednji put  bio u Zvezdi stavio kamen o vrat nerealnim budzetima I zaduzivanjem. Zasto bi ovog puta bilo drugacije?

Link to comment
Share on other sites

ovo se vise ni dijagonalno ne moze procitati.
 

7 hours ago, n4l1m said:

ako vec drzis slovo kako smo mi u zbaludi i kako mi i partizan imamo isti budzet, podji samo od cinjenice, da smo mi woltersa, hollinsa potpisivali samo na godinu dana i na osrednje ugovore, a oni puntera, lideja i ostale na visegodisnje uz ozbiljno preplacivanje...

tvoj bezobrazluk probija sve granice

 

druze tito, ti bi se prvi samospalio da smo ih potpisali na dve godine.

a to sto preplacuju, neka ih. sve ce to doci na naplatu. 

i zasto poredis pantera i holinsa, a ne pantera i kalinu? koliko smo mi dali kalini, markicu za prevoz?

mrzi me ali daj da uporedimo negde realne plate u prosloj sezoni.

 

mi: nejt 400-450k, dzoni minumim 300k, markovic bar 200k (mada se ovde pominjala i veca cifra)

holins 350-400k, deda 200k, dobric 250-300k, kalina 1 milion, kuz bar 200k, lazarevic 100-150k, laza sigurno bar 250-300k, luka 250k, simon nesto smesno 10-20k, white 350-400k i majk recimo 100k.

 

oni: panter 1.2 miliona, lidej 1 milion, tristan 200k, zagorac 250k, avramovic 350-400k, koprivica 150-200k, danguba 250k, smajli 250-300k, mur 300k, glas 100k, lesor za ovo sto je bio nekih 300k, trifa 150-200k, madar 200-250k + kuruc kome su dali valjda 700k ali ne znamo kako su tu prosli posle raskida. da li placaju nesto ili ne?

 

dakle: nas budzet za plate izmedju 4 i 5 miliona.

njihov: isto. 

 

stvarno strahotna razlika, totalan aparthejd. u realnost imali smo skoro identicne pare za rostere. plus na plate nasih igraca treba dodati i bonuse za sve trofeje.

plus 99.74% forumasa sa ove teme bi bilo protiv davanja dvogodisnjih ugovora i holinsu i voltersu. 

da smo mi ledeja doveli za milion i potpisali na 2 godine, pa goreli bi cova i radonja. 

ali da ne idemo od teme, budzeti su nam tu negde.

a i ne igraju pare i novac vec igraci poput dobrica i davidovca.

 

7 hours ago, Perkos2 said:

Da navijači KKCZ stvarno žele da im klub bude značajan u Evropi izvršili bi pritisak na aktuelnu vlast da se obezbede normalni uslovi. 

 

kako da izvrse? preko milenum tima ili ultrakopa? 

ko ce da pokrene masu?

inace slazem se, bilo bi jako lepo cuti. na svakom mecu. 

nevezano za to koliki kes dobijamo.

 

6 hours ago, n4l1m said:

1-da li su wolters i hollins u cenovnom smislu imali slicne ugovore kao panter i lidej?

2-da su wolters i hollins imalil isti platu(da ne kazem i nesto manju) i da su imali ugovor na 2 godine, da li mislis da ne bi ostali u zvezdi?

 

 

zasto ne poredis kalinu sa njim?

ko je lud da nejtu i holinsu da 1+ milion i to dvogodisnji ugovor? 

101.47% nas ne bi to podrzalo.

pusti ti njih, nek preplacuju. sira slika kaze da ce sve to doci na naplatu. 

njihov problem.

 

5 hours ago, Perkos2 said:

Kako ti brate ne dosadi da vodiš ovaj sveti rat protiv zlih komšija ?

Eto dobijaju više i miljenici su režima i celokupnog rukovodstva ABA i EL!

i šta ćemo sad ? 

 

pa nista, daj jos 5 godina da uzimamo sve + oni jos 18 godina da ne osvoje nista u kosarci. 

tad ce nekima valjda biti lakse. daj covo uzmi jos 5 aba titula za redom, u inat miljenicima rezima i ovom decenijskom aparthejdu!

berti kao original dule. 

 

4 hours ago, fillam said:

Ljudi koji ovde na forumu čestitaju nekome nešto zapravo imaju dovoljno ljudskosti da pokažu zrno empatije prema nekim ljudima koje poštuju i koji su zbog određene situacije očigledno srećni.

 

naravno, i mi bi trebali biti prvi koji znaju kako je to kad postis godinama i propadas.

mrzim vas iz dubine duse, da bog da sve izgubili u el i naravno opet nista ne osvojili, ali da patim sto igrate el? pa tesko, dovoljno smo vam vec vratili za onih 13 godina. a i zasto mi ne bi imali 2 tima u el? 

plus el derbi prvi put plus ceo ovaj hajp koji se dize oko kosarke i zvezde i partizana. plus bas da vidite koliko je tesko doci do 50%+ pobeda, a tek do top8 i koliko je ovo druga dimenzija takmicenje u odnosu na duletovu eru.

itd i tome slicno...

bice dobrog basketa i to je ono sto je najbitnije. nadam se da cemo i mi i vi imati dobre timove.

naravno sve najbolje vam zelim :wink2: 

 

2 hours ago, dulematic said:

 

Pa i Čović je SNS, samo nezvanično.

Vazda mi je taj narativ presmešan kako Vučić oće da uleti u Zvezdu ali Čović ne da.

 

a zasto nije uleteo evo vec 10 godina? zna li se sta?

 

@Milos 3.14

ostoja ne moze da bude nikad jaci od cove, to moze samo duh da bude.

imas poentu oko duzine ugovora prosle sezone. 

obradovic dolazi i krece na visegodisnji projekat, a radonja oprezno samo jednu godinu. zasto je radonja potpisao samo na jednu godinu? znao je da necemo imati kes i za drugu sezonu? koji je neki logican odgovor?

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Devil In My Pants said:

Jedina bitna stvar su novac, da ostanu Dejo i Kalina da se napadne F4. Covic jednostavno nema skila za to.  Ovo je dobro za nasu perspektivu, jos ko dodje Peja i Sedlacek, to je to...

Ma kako da ne :lol_2:

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kankkunen said:

E sad ćete i vi mlađi da gutate žabe, mi matorci smo već navikli ... :classic_laugh:

Zamisli skandiranje Vesicu pederu 😂 Pocne himna Evrolige a cela hala Vesicu pederu 😄

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Radonja said:

Bolje da nije.Bolja prethodna verzija. 😛

Nema golubova da prekinu utakmicu kad treba, a i macka Micika presla u Halu Sportova zbog bolje hrane -Whiskas 3xdnevno - malo li je? 

 

:classic_biggrin:

Edited by Kronostime
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...