Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Evo i ja da se nasalim malo u smislu da deo ljudi iz sale zaista misli da Radonjic dovodi samo pojacanja koja je vec trenirao, sto je netacno a imate i dokaz ispod crno na belo. Jasno je kad se neko sali a kad se pise o ziherastvu i mazgizmu.

 

Radonjiceva lista pojacanja, spisak domacih i bivsih igraca koji bi mogli da pomognu u manjoj ili vecoj meri a da su slobodni, realni ili iole realni>

 

Domaci igraci: Jovic, Teodosic, Goran Dragic(realno domaci), Nedovic(misterija dal je bio 1+1 ili ima ugovor za narednu), Guduric(isto kao i Nedovic), Andjusic, Bjelica, Petrusev, Milutinov(ugovor do 2023 izvestan raskid al minimalno realan zbog budzeta da ne kazem da je i minimalno mnogo), Stimac(''pomognu u manjoj meri''), Nick Rakocevic(srpsko poreklo, interestan mlad igrac za drugog/treceg centra uz Mitra pod uslovom da je prvi centar bomba), Dusan Ristic(sjajna sezona, kao i Nick drugi/treci centar uz Mitra), Borisa Simanic/Aleksa Ilic/Pecarski(minimalno realno, ako se dovodi cetvorka to ce biti startna proverena umesto Vajta, tesko da ce ih dati Misko a da nemaju neke garantovane minute, a ne bi ih imali), Vujicic/Saranovic/Topic/Vudragovic/Matovic/Pavicevic/Vukovic da popune roster od 15 igraca, mada oni treba da igraju negde svi a u nasih 12 nece imati mesta, zato su za 13og i 14og igraca najbolje opcije tipa Lazic, Lazarevic koji nisu skupi a mogu da pomognu, s tim da po meni Lazarevic treba da uzima sve Laziceve minute naredne sezone.

 

Jos nekoliko crnogorskih(domacih) igraca: Marko Todorovic(opcija za drugog/treceg centra, vrhunska sezona u Spaniji: 11ppg, 5.7 rpg. 50% za 3, po 1 ukradena i blokada), Vladimir Mihailovic iz Mornara(umesto Markovica, mada ostaje Pefi sigurno znajuci Radonju), Dino Radoncic(krilo, mlad zanimljiv igrac iz spanske lige, da popunjava roster od 15 i kali se povremeno kroz Aba protiv timova iz donjeg dela tabele, naravno nece se desiti samo ga spominjem).

 

Bivsi strani Radonjicevi igraci iz Zvezde aktivni igraci: Blazic, Lojd(izvestan raskid ugovora sa Zenitom, minimalno realan jer je nezvanicno vec potpisao za Monako), Noko, Rit(odlicna sezona u Australiji).

 

Iz Bajerna: Derik Vilijams, Monro, Zan Sisko, Lesor(znamo da nece doci a verovatno i ostali pre njega)


P.s. Ove sezone pod Radonjicem smo doveli Vajta i Holinsa; 16/17 Voltersa i Dion Tompsona; 15/16 Milera, Kinzija, Rajan Tompsona, Mekela, Skorcijanitisa; 14/15 Cirbesa i Markusa Vilijamsa; 13/14 Dzenkinsa, Blazica, Silba i Lipovija.

 

Niko od ovih igraca nije domaci ili njegov bisvi igrac, a ima i neproverenih evroligaskih cak vecina od nabrojanih.

 

Tako da price u pravcu pojacanja sa nadimcima o ''ziherastvu'', ''mazgizmu'', ''tvrdoglavosti'',''gleda usko kao konj'' pa ovakvih komentara puta 100 u prethodnih godinu dana jednostavna ne  piju vodu jer je svaki Radnjicev prelazni rok minimum dvojicu doveo van okvira domaci/bivsi igrac kao sto vam je nacrtano a dovodio je i van El okvira ako je neko mislio na to pa smo imali igrace iz G lige, Nba, Evrokupa, Aba.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, NikadProtivKaline said:

aj da probam:

flouters, dzoni, pefi

gudura, holins

kalina, dobric, lazarevic

dalibor ilic, davidovac

mfiondu kabengele, luka, kuz

 

Malo da pomognem,

teraj dalje.

  • Like 8
  • Love 1
  • Tuzno 4
  • WOW 9
Link to comment
Share on other sites

Just now, BojanaCZV said:

Ja ne znam, glede Markovica sveukupno, malo igra, malo stav, ponasanje nakon pobede.. ja bih njega zadrzala 😊

sve si u pravu, ali to  malo ovo, malo ono, ali malo mnogo na blagajni, tako da ako bi malo ovo i malo ono moglo i na blagajni, ruka ruci, u suprotnom, ne vidim ga sledece sezone. Ispod 10 minuta prosek u sva tri takmicenja..........

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Šarac said:

Malo da pomognem,

teraj dalje.

v2:

 

zo, dzoni

gudura, holins

kalina, kobra, lazarevic

dalibor ilic, sex novac

hasan martin(noko), luka, (deshawn ristic)

 

edit: u stvari ne moze deshawn da igra kod radonje

kako 5. visoki neka bude neki mlad igrac, domaci ili strani nebitno

 

 

Edited by NikadProtivKaline
Link to comment
Share on other sites

Ne znam što je problem jasno napisati da su nam mete na centru Tarczewski kao direktna zamena za Kuzmića (kojem ističe ugovor i neće mu biti ponuđen novi) i Petrušev kao mladi, talentovani i što je nama najvažnije domaći centar... Valjda je zanimljivije ostavljati kriptične :wink :wink poruke koje će onda na različite načine da se tumače narednih 10 stranica, kapiram da je valjda to čar ove besmislene teme.

  • Like 16
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Šarac said:

Malo da pomognem,

teraj dalje.

 

Ide na bolje, il mi tražimo drugačiji profil startnog pleja?

 

Kapiram da je ovo prvo

 

2 minutes ago, NikadProtivKaline said:

v2:

 

zo, dzoni

gudura, holins

kalina, kobra, lazarevic

dalibor ilic, sex novac

hasan martin(noko), luka, (deshawn ristic)

 

 

 

Zo meni zvuči mnogo seksi. Ali koliko je to realno. S obzirom da je on imao fantastičnu sezonu u ekipi koja plača mnogo bolje od nas, Mada upravu si, ko jebe realnost. Daj Zoa!

 

A slažem se da ako ode Nate, na startnog pleja mamojebača ne treba žaliti para. U tom duhu, ja ču isto da ubacim jedno ime u kazan, čisto da se malo palamudi. Spazio sam u playoffu Franka Ntilkinu, koji je dobijao šansu na kašićicu u dallasu. NBA ugovor mu je takođe dosta slabašan (pod 2mil), tako da nije da ga neke nenormalne pare i ugovori drže tamo. Znam da taj lik kao bivši Knicks pada pod @uini jevu ingerenciju, pa bi želeo da čujem šta on ima da kaže na ovu temu

Link to comment
Share on other sites

Just now, L' Imperatore said:

 

Ide na bolje, il mi tražimo drugačiji profil startnog pleja?

 

Kapiram da je ovo prvo

 

 

Zo meni zvuči mnogo seksi. Ali koliko je to realno. S obzirom da je on imao fantastičnu sezonu u ekipi koja plača mnogo bolje od nas, Mada upravu si, ko jebe realnost. Daj Zoa!

mislim da ce biti dosta tesko naci pleja koji je komplementaran sa dzonijem

pre svega zato sto dzoni nije dovoljno dobar na EL nivou u tome sto mu je forte

zo mi tu zvuci kao idelan fit, a slazem se da verovatno nije realan

dobar fit je i zdravi jovic, ali to sa zdravljem je verovatno jos manje realno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Karakondzula! said:

Prc...

 

 

"Zvezda želi Gudurića"; Ražnatović: MVP lažnih tvitova

Miodrag Miško Ražnatović demantovao je glasine o povratku Marka Gudurića u Crvenu zvezdu.

Zove se Miodrag 😯

  • Like 1
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Ide na bolje, il mi tražimo drugačiji profil startnog pleja?

 

Kapiram da je ovo prvo

 

 

Zo meni zvuči mnogo seksi. Ali koliko je to realno. S obzirom da je on imao fantastičnu sezonu u ekipi koja plača mnogo bolje od nas, Mada upravu si, ko jebe realnost. Daj Zoa!

 

A slažem se da ako ode Nate, na startnog pleja mamojebača ne treba žaliti para. U tom duhu, ja ču isto da ubacim jedno ime u kazan, čisto da se malo palamudi. Spazio sam u playoffu Franka Ntilkinu, koji je dobijao šansu na kašićicu u dallasu. NBA ugovor mu je takođe dosta slabašan (pod 2mil), tako da nije da ga neke nenormalne pare i ugovori drže tamo. Znam da taj lik kao bivši Knicks pada pod @uini jevu ingerenciju, pa bi želeo da čujem šta on ima da kaže na ovu temu

Nisam baš siguran da je to u pitanju ... možda nismo u stanju da ispratimo ponude na tržištu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Guru said:

(kojem ističe ugovor i neće mu biti ponuđen novi)

Kuzmic ima ugovor i za narednu sezonu i potrebno je raskinuti ga.

 

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2020&mm=09&dd=29&nav_id=1739820

 

5 minutes ago, Guru said:

kapiram da je valjda to čar ove besmislene teme.

Daj nam onda roster od svih 12 pa da zakljucavamo onda ovu obesmisljenu temu.

 

Jel ostaje Volters? Ako ne koji plej se dovodi umesto njega? Jel Holins i Kalinic sigurno produzuju 100%? Jel se dovodi jos jedan bek?

 

Sta je Kumovo Kalimera? To nisu ni Tarzuski ni Petrusev koji uzgred nisu jos ni potpisali a nikad se ne zna kad ce neko da nas ispali kao Pengos 2 dana pred potpis.

 

Nisam siguran da sa sigurnoscu znas odgovore na sva pitanja tako da ukoliko ti se tema ne svidja mozes da je zaobidjes a ne da pises svoj negativni komentar po 3. put.

 

Postujem tvoje pisanje inace i mislim da si jedan od jacih forumasa da znas to iskreno mislim ali ovi komentari sa ove teme ti nisu na mestu iz vise razloga. (ne mislim na info oko Petruseva i Tarzuskog)

Link to comment
Share on other sites

@1945 masis poentu. Nije on reko da zna tim pojacanja ili bilo sta. Ali je lepo napisao sve ostalo. Napises 2 igraca dogovorena, cim se zavrsi Aba objavljujem imena... onda krece licitacija koja traje danima, da bi sad kao precrtao imena sa spiska, pa ce sad novi krug licitacije.... 

Aj onda svi da napisemo koji "info" imamo i koga smo doveli pa ko ubode ubode.

Edit: kako smo dosli do toga da relativni nov clan foruma otvara ove teme? (Otvaranje je okej da me ne shvati bilo ko pogresno) samo znam da se ranije i otvaranje cekalo, par ljudi otvaralo zajdeno i uvek imalo neku draz bas to otvaranje.

Edited by Igor_
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, L' Imperatore said:

Spazio sam u playoffu Franka Ntilkinu, koji je dobijao šansu na kašićicu u dallasu. NBA ugovor mu je takođe dosta slabašan (pod 2mil), tako da nije da ga neke nenormalne pare i ugovori drže tamo. Znam da taj lik kao bivši Knicks pada pod @uini jevu ingerenciju, pa bi želeo da čujem šta on ima da kaže na ovu temu

 

frenki, moje odraslo nba dete, ti je više kao hollins sa boljim ballhandlingom i solidnim osećajem za pnr

međutim, nije on ono što zovu pure point guard pa u tom smislu, ne verujem da bi zadovoljavao projektovane potrebe.

njemu treba ekipa sa više ravnopravnih ballhandlera ili jednim alpha-dogom, kao što je luka.

 

that being said, očekujem da ga mavsi zadrže, pogotovo ako iskuliraju brunsona za veliki ugovor.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto featured and unfeatured this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...