Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Quote

"Razmišljamo čitave godine. Uvek i godinu-dve unapred. Unapredili smo skauting. Imamo ljude koji su angažovani i van kluba. Toga pre nije bilo. Trudimo se da pokrijemo sva moguća tržišta. Od srednjih škola, koledža, Razvojne lige, preko NBA, Australije... Za to je potrebno da imamo fizički prisutne ljude. Angažovali smo ih na zanimljivim tržištima i na dnevnom nivou smo u komunikaciji. Ideja je da na tom polju još više napredujemo”.

Zanimljivo, ako je tačno ...

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ako tim bude imao skor slican proslogodisnjem (nekih 40% pobjeda) i sredina tabele, bar bi trebalo biti zanimljivije nas gledati sa ovom napadackom ekipom.

Naravno, svi mi zelimo da zvezda pobjeduje pa makar rezultati bio 50-45 svaku utakmicu, Ali ako nam je vec sudjena sredina tabele bolje bar da igramo napadacku i lijepu kosarku. Prosle godine svaka druga utakmica je bila negledljiva.

 

* Bili smo 15ti po broju postignutih poena po mecu (73.8) - Monako prvi sa 83.4

* Zadnji po procentru pogodjenih trojki (32,8%) - Barcelona prva sa 40.1% (poprilicno nerealan procenat)

* Po broju asistencija smo bili ispod sredine, 11ti...

 

Svjetla tacka bili smo 6ti po broju ukradenih, sto je logicno jer je ekipa bila sklapana kao defanzivna masinerija.

 

Ali i ta odbrana je pucala cesto pa smo primali 80+ poena svako malo.

 

Opet kazem, potpisao bih da osvojimo Euroligu sa 50 poena po mecu i najruznijom kosarkom, ali od toga nema nista.

Na kraju sport treba da bude uzivancija i zabava, pa se nadam da ce ova sezona bar ljepsa biti za gledanje. Naravno, ako startamo 0-7 npr., a igramo leprsavo sve to pada u vodu, treba biti neki balans pobjeda i lijepe igre...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, pantelia said:

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/gm-crvene-zvezde-san-je-12-srpskih-igraca-u-crveno-belom-evroliga-nije-savrsena-mozda-bi-mogli-da-joj-pomognemo/430619

 

Jel ovo onaj sisoje sto je hteo nekome iz Partizana da otvara lobanju na proslom ABA finalu, ili sam nesto pomesao?

 

Izgleda kao lik koji ne moze da otvori teglu ajvara. 

 

Sve i da je ok momak, kad vidim ovako neke no name likove, koji imaju max 30 godina, sa sve izgledom koji govori ne umem da uradim ni dvokorak, ali sam hipster, a uz to je lik na jednoj ekstremno odgovornoj funkciji (zivo me zanima gde je to pravio uspehe koji su ga preporucili za Zvezdu), apsolutno ne mogu da podrzim. Sve i da je najbolji covek na svetu, sta ga kvalifikuje da bude GM jednog ELigas? Osvojio EL sa Zvezdom na BBall manageru? Mada jasno je po kom kljucu Covic dovodi ljude.

Edited by Markoss
  • Like 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sector said:

Nakon debakla reprezentacije, poraz od Monaka bi nas bacio u vječnu depresiju. Danas biti ili ne biti. 

nakon debakla repke, raspada fk u mesec dana, i cele ove price oko kk, koja ne vidim kako moze lepo da se zavrsi...moj neki plan za ovu godinu je laganica pracenje NBA + NFL

ne mogu da se stresiram oko propalog domaceg sporta

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

 

Izgleda kao lik koji ne moze da otvori teglu ajvara. 

 

Sve i da je ok momak, kad vidim ovako neke no name likove, koji imaju max 30 godina, sa sve izgledom koji govori ne umem da uradim ni dvokorak, ali sam hipster, a uz to je lik na jednoj ekstremno odgovornoj funkciji (zivo me zanima gde je to pravio uspehe koji su ga preporucili za Zvezdu), apsolutno ne mogu da podrzim. Sve i da je najbolji covek na svetu, sta ga kvalifikuje da bude GM jednog ELigas? Osvojio EL sa Zvezdom na BBall manageru? Mada jasno je po kom kljucu Covic dovodi ljude.

 

Generalno se slazem (osim ovog za izgled, hipsterski - to bas nije bitno), a jedino sto ga kvalifikuje je taj zavrseni master Evrolige. Kako je tamo dosao, pitanje je... bio je valjda pre toga delegat EL. PR je Raduljici 😄 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NikadProtivKaline said:

nakon debakla repke, raspada fk u mesec dana, i cele ove price oko kk, koja ne vidim kako moze lepo da se zavrsi...moj neki plan za ovu godinu je laganica pracenje NBA + NFL

ne mogu da se stresiram oko propalog domaceg sporta

 

 

Sve pare usmjeriti na fudbalsku reprezentaciju. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NikadProtivKaline said:

nakon debakla repke, raspada fk u mesec dana, i cele ove price oko kk, koja ne vidim kako moze lepo da se zavrsi...moj neki plan za ovu godinu je laganica pracenje NBA + NFL

ne mogu da se stresiram oko propalog domaceg sporta

 

 

Samo formula 1 tebra i nikako ne navijati za Ferari, i nema glava da te boli.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, drakon1 said:

Bodiroga menja Bartomeua. Dobro ili lose za nas?

To se i ja pitam. I pod "nas" ne mislim samo na Zvezdu, vec na celokupnu nasu kosarku. Verujem da je najveca je verovatnoca da sredi A licencu Obradovicu/Partizanu, a nas ko sisa. Koliko god da sam ga voleo kao igraca, toliko mi sada deluje kao lajt verzija Danilovica, lik kojem su sopstvene kombine na prvom mestu (je l on muljao nesto sa ovim brojilima za struju, ako se ne varam), a ne tip koji ce da podmentne kicmu da dugorocno imamo dva kluba u EL, ili na bilo kakav nacin izadje iz sopstvene zone komfora radi "opsteg kosarkaskog dobra". Tja, nadam se da gresim.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Casaubon said:

To se i ja pitam. I pod "nas" ne mislim samo na Zvezdu, vec na celokupnu nasu kosarku. Verujem da je najveca je verovatnoca da sredi A licencu Obradovicu/Partizanu, a nas ko sisa. Koliko god da sam ga voleo kao igraca, toliko mi sada deluje kao lajt verzija Danilovica, lik kojem su sopstvene kombine na prvom mestu (je l on muljao nesto sa ovim brojilima za struju, ako se ne varam), a ne tip koji ce da podmentne kicmu da dugorocno imamo dva kluba u EL, ili na bilo kakav nacin izadje iz sopstvene zone komfora radi "opsteg kosarkaskog dobra". Tja, nadam se da gresim.

Najvažnije odluke u EL donose klubovi sa dugoročnim licencama ...

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Casaubon said:

To se i ja pitam. I pod "nas" ne mislim samo na Zvezdu, vec na celokupnu nasu kosarku. Verujem da je najveca je verovatnoca da sredi A licencu Obradovicu/Partizanu, a nas ko sisa. Koliko god da sam ga voleo kao igraca, toliko mi sada deluje kao lajt verzija Danilovica, lik kojem su sopstvene kombine na prvom mestu (je l on muljao nesto sa ovim brojilima za struju, ako se ne varam), a ne tip koji ce da podmentne kicmu da dugorocno imamo dva kluba u EL, ili na bilo kakav nacin izadje iz sopstvene zone komfora radi "opsteg kosarkaskog dobra". Tja, nadam se da gresim.

Ne izgleda ti kao tip koji ce da podmetne kicmu da imamo 2 kluba u EL, ali ti izgleda kao lik koji ce da podmetne kicmu da imamo 1 klub u EL 😂

  • Like 1
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Casaubon said:

To se i ja pitam. I pod "nas" ne mislim samo na Zvezdu, vec na celokupnu nasu kosarku. Verujem da je najveca je verovatnoca da sredi A licencu Obradovicu/Partizanu, a nas ko sisa. Koliko god da sam ga voleo kao igraca, toliko mi sada deluje kao lajt verzija Danilovica, lik kojem su sopstvene kombine na prvom mestu (je l on muljao nesto sa ovim brojilima za struju, ako se ne varam), a ne tip koji ce da podmentne kicmu da dugorocno imamo dva kluba u EL, ili na bilo kakav nacin izadje iz sopstvene zone komfora radi "opsteg kosarkaskog dobra". Tja, nadam se da gresim.

Pod "nas" sam iskljucivo mislio na Zvezdu. Partizan nije moj, kao ni Zvezda njihova.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, pantelia said:

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/gm-crvene-zvezde-san-je-12-srpskih-igraca-u-crveno-belom-evroliga-nije-savrsena-mozda-bi-mogli-da-joj-pomognemo/430619

 

Jel ovo onaj sisoje sto je hteo nekome iz Partizana da otvara lobanju na proslom ABA finalu, ili sam nesto pomesao?

Nije, taj na koga ti mislis nije vise u klubu ,tako rade ozbiljni klubovi.

3 hours ago, Markoss said:

 

Izgleda kao lik koji ne moze da otvori teglu ajvara. 

 

Sve i da je ok momak, kad vidim ovako neke no name likove, koji imaju max 30 godina, sa sve izgledom koji govori ne umem da uradim ni dvokorak, ali sam hipster, a uz to je lik na jednoj ekstremno odgovornoj funkciji (zivo me zanima gde je to pravio uspehe koji su ga preporucili za Zvezdu), apsolutno ne mogu da podrzim. Sve i da je najbolji covek na svetu, sta ga kvalifikuje da bude GM jednog ELigas? Osvojio EL sa Zvezdom na BBall manageru? Mada jasno je po kom kljucu Covic dovodi ljude.

Au prijatelju koje ti frustracije imas.

Posalji cv pa da vidimo gde da te ubacimo.

Obavezno sa slikom da bude pošto si stručnjak i za fizički izgled.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...