Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Skroz dobar roster, napadački neuporedivo talentovaniji. Odbrana će da škripi, ali nisu nam krvava kolena ni cilj ove godine. Biće kao sa Piksijem, lepršavo i na gol više, a pozadi šta odbranimo. :smiley2:

 

U svakom slučaju, biće gledljivo tj. zanimljivo...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Broj asistencija zavisi i od ekipe i kakav je plan igre , ovde je ocigledno da je u play off-u morao preuzeti poentersku rollu,tako da ne mora znaciti da vise gleda kos ako ima bolje druge opcije.

Sad kad pogledam ekipu tacno fali Kalina da to sve spoji kao lepak i ovu dobru eurocup ekipicu pretvori u azdaju koja napada top 8 el.Zvuci ne realno da jedan igrac moze toliko promeniti izgled ekipe al meni to tako izgleda.  Nadam se jednom dobrom two way igracu da ovo "zalepi"  pa da se odmerimo sa svima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Borky said:

Broj asistencija zavisi i od ekipe i kakav je plan igre , ovde je ocigledno da je u play off-u morao preuzeti poentersku rollu,tako da ne mora znaciti da vise gleda kos ako ima bolje druge opcije.

Sad kad pogledam ekipu tacno fali Kalina da to sve spoji kao lepak i ovu dobru eurocup ekipicu pretvori u azdaju koja napada top 8 el.Zvuci ne realno da jedan igrac moze toliko promeniti izgled ekipe al meni to tako izgleda.  Nadam se jednom dobrom two way igracu da ovo "zalepi"  pa da se odmerimo sa svima.

 

Eh kad bismo ugrabili nekako Hangu, sigurno ne košta više nego Nunnally i Papapetrou. 

 

Na Kalinićev dolazak treba gledati kao na tešku anomaliju, to je igrač za najbolje evropske klubove, ništa ovi iz druge klase favorita.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ako je istina da smo gledali Šabaza onda sa ovim potpisom deluje , uzevši u obzir da je u pitanju sličan tip igrača, da imamo određenu ideju šta hoćemo u napadu. Isto tako Hasan, Bentil, Ilić su odlični u postavljanju blokova, potonja dvojica i of the ball. Bićemo baš onako jedno kratko ćebe.

Za ovo je potrebno da ( ajde sad da iskoristimo kliše) bude dobra timska hemija.

Ako Vlada uspe da se nametne znanjem ili da u najmanju ruku ne bude smatran dunsterom od strane igrača, ako pored toga što postoji napadačka ideja postoji i neka defanzivna, ako Čović da bi pomogao treneru bar prve 2-3 plate isplati na vreme i ako mi navijači pružimo podršku može ovo lepo da se zahukta i da bude jedna lepa sezona za uživanje 

6 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Eh kad bismo ugrabili nekako Hangu, 

Bukvalno 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sam B said:

 

 

Zašto je taj Ponitka toliko spominjan ovde?

Zato što nema klub, zato što je krvavo kolenaš, zato što zbog Radonje balavimo na takve.

A koliko je realno pa verovatno ga nismo nikad ni kontaktirali

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za Singltona i Nejpira su pisali ozbiljni ljudi, tako da zaista ne verujem da su to bile sarene laze. Uostalom, Vujcin je baljezgao posle Martina, Nedovica i Holanda kako se samo zagrevamo i bombe tek slede, Sarac je isto drvio po drustvenim mrezama o timu kojem trener ne treba, ocito su ova dvojica bili prve zelje i obojica vrlo blizu potpisa, ali je na kraju iz ovih ili onih razloga propalo.

 

Bentil i Adams su neuporedivo manje zvucna i barem duplo jeftinija resenja, a imajuci to u vidu, ubedjen sam da cemo dovesti jos jednog igraca. I to skupog, potencijalno najskupljeg u timu. Raspojasani GM Cox cuva granatu za kraj, koja bi mogla znacajno da nam promeni krvnu sliku... Defanzivno orijentisan 2/3 sljaker sa sajzom moze transformisati ovu ekipu iz zabavne u vrlo zajebanu. Isto tako, neki Bejkon bi nas i zvanicno pretvorio u cirkus medrano...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sam B said:

Dakle, prva petorka:

 

Adams

Nedovic

Dobric

Bentil

Petrusev

 

Zamene:

 

Ivanovic

Holland

Lazic

Ilic

Martin

 

U 12 jos:

 

Pefi

Luka

 

Tanko je ovo za evroligu


Ivanovic - Martin pik. Ne vidim drugi način da damo koš sa ovom petorkom

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fradler said:

Raspojasani GM Cox cuva granatu za kraj, koja bi mogla znacajno da nam promeni krvnu sliku.

i pored svega sto se izdesavalo poslednjih nedelja neko i dalje ovo misli? izvini, meni je ovo neverovatno ako je rec o punoletnoj osobi.

 

a i bas me zanima otkud ta prica da je Ponitka neki krvavokolenas (sa pet zvezdica)? jeste da ne kipti od prevelikog kosarkaskog znanja, ali nije svaki takav igrac ono sto volimo ovde da zovemo krvavokolenasom. iz tog razloga nisam preterano zacudjen sto jos uvek nema klub, posebno ne EL klub.

 

inace, ovaj Adam deluje u potpuno drugoj brzini u odnosu na ostale kosarkase na ovim hajlajtsima, ali ako neko ocekuje da ovakvu igru prenese i u EL, boje nek razmisli jos jednom. doduse, nije da se slicne stvari nisu desavale ranije, ali to je pre incident nego neko pravilo.

 

i dalje stojim da je osnovna koncepcijska greska ovog tima dovodjenje Nedovica, prakticno nepopravljiva stvar sve da je ostao Kalinic a dosao Pangos.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Laki21 said:

Kako neko reče, bićemo zabavni za gledanje.

Pa dobro sa nama je uvek bioskop. Svi žanrovi su zastupljeni. Od komedije,preko trilera do romanse sa happy endom uz neizbeznu dramu i avanturu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, fradler said:

Za Singltona i Nejpira su pisali ozbiljni ljudi, tako da zaista ne verujem da su to bile sarene laze. Uostalom, Vujcin je baljezgao posle Martina, Nedovica i Holanda kako se samo zagrevamo i bombe tek slede, Sarac je isto drvio po drustvenim mrezama o timu kojem trener ne treba, ocito su ova dvojica bili prve zelje i obojica vrlo blizu potpisa, ali je na kraju iz ovih ili onih razloga propalo.

 

Bentil i Adams su neuporedivo manje zvucna i barem duplo jeftinija resenja, a imajuci to u vidu, ubedjen sam da cemo dovesti jos jednog igraca. I to skupog, potencijalno najskupljeg u timu. Raspojasani GM Cox cuva granatu za kraj, koja bi mogla znacajno da nam promeni krvnu sliku... Defanzivno orijentisan 2/3 sljaker sa sajzom moze transformisati ovu ekipu iz zabavne u vrlo zajebanu. Isto tako, neki Bejkon bi nas i zvanicno pretvorio u cirkus medrano...

Pre bih rekao da su pomenuta dvojica pisala ono sto im je gazda servirao. Zato i imaju funkcije u klubu.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Pero_Cameron said:

Ponitku su njegovi sugradjani bukvalno oterali iz Zenita predvodjeni Gortatom koji ga je javno izvredjao. S obzirom da mi u Evropi vazimo za izrazito rusofilsku naciju mislim da se boji i da pomisli na nas.

 

Prošla je malo ta početna histerija. U onom momentu je na sve strance bio vršen pritisak da odu iz ruskih klubova i neki su podlegli. Da bi samo nekoliko meseci kasnije igrači normalno potpisivali za te iste klubove, a da niko ne obrača pažnju na to

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...