Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

4 minutes ago, djurava said:

Mi trenutno na PG SG i SF imamo 7 igraca i sa sigurno novim PG to je vec 8, ja stvarno ne vidim tu mesta za jos  nekog na SG/SFa iskreno ni neke preterane potrebe , jer se sigurno nece dovesti neko ko bi bio prva opcija. Veliki je tu problem ugovori Pefija, Lazica pa i Dobricu koji sigurno nisu mali

Ja licno mislim jos PG i ako dodju zamene za White i Kuza

Meni sad ovi ugovori od cca 300k za domace ne deluju ni malo strasno, na protiv, pogotovo kad vidim kakvo je ludilo krenulo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Milos 3.14 said:

Klipovi su tu da podebljaju prethodno iznete stavove. Holand je odličan igrač, volećemo ga mi Cigani jer će uvek dati 100%, ali on kao većina tih energy likova malo kuburi sa koncentracijom. 

Dobar potpis igrački, koliko ima smisla na naš roster znaćemo kad se kompletira ekipa

 

Ma ok, ali Sotomajor kad je došao kod nas na klipovima izgledao odlično, kad ono niđe veze.

 

Skauting je kompleksna stvar. Tu je procena i da li mu odgovara stil igre trenera gde dolazi i razne neke stvari.

 

@Guru

Bio sam u putu kad sam pisao sad mi palo na pamet da te možda uvredilo u smislu da sam nipodaštacao tvoj trud. Svakako mi to nije namera, izvini ako sam te uvredi. Ne radi se o tvom klipu već generalan srav o tome.

Link to comment
Share on other sites

@Guru za nas je najrelevantnija sezona koju je imao u Uniksu, u kojoj je takođe stigao do finala EC. U top16 fazi, Uniks je bio među najboljim defanzivnim ekipama. Kasnije, u PO, igrali su na veliki broj poena, mada kako drugačije protiv Virtusa npr.

 

Kakvi su ti utisci/statistika iz te sezone? Uniks je bio dobro uigran ekipa, sa balansom između odbrane i napada. Koliko se sećam, brzo su igrali, sa dosta ukradenih i tranzicije. On je tamo imao solidnu minutažu.

 

Jasno je da nije zamena za Holinsa u defanzivnom smislu, ali bi bio problem da je rupa na tom kraju terena.  

Edited by medobrundo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Markoss said:

A sad plej. 

Po onome što je napisao KK CZ  Insajder pre neki dan misljenja sam da ce se ozvaniciti jos jedan igrač da kažemo koji nije bomba po nekim mojim razmisljanjima crnogorac pa onda ide jedna ili dve bombe plej i eventaulno cetvorka.

To su moja neka logična razmišljanja i tumačenje njegovog tvita.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sam B said:

Koliko cemo mi to imati igraca u rosteru onda?

 

Ide se sigurno na 15-16 igrača.

Za sada imamo 11 ako sam dobro izbrojao.

Ilić Dalibor je inače četvrti košarkaš  sa tim prezimenom u Zvezdi.

  • Like 4
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kokodakalo said:

Ivanovic, Markovic

Nedovic,

Holand,

Lazic, Dobric, Lazarevic

White, Ilic

Martin, Mitar, Kuz

 12, za sada 

Ne bij sa sigurnošću Kuzmića računao u rosteru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, daba said:

Ide se sigurno na 15-16 igrača.

Za sada imamo 11 ako sam dobro izbrojao.

Ilić Dalibor je inače četvrti košarkaš  sa tim prezimenom u Zvezdi.

 

Kako toliko igraca? Na dole napisan sastav ce doci jos plej i to je 13 ukupno. Neka dodje i jos jedan bek onda je 14. Gde je upitnik tu ce biti ili ti igraci ili neko umesto njih. Valjda? 

 

Ivanovic, Markovic

Nedovic, Dobric

Holand, Lazic, Lazarevic

Ilic, Vajt(?) 

Martin, Mitrovic, Kuzmic(?) 

Link to comment
Share on other sites

Just now, kokodakalo said:

Nismo se oprostili od njega, dok se to ne desi on je nas Dabo. Zasluzio je sve ove godine

Nisam ja njega otpisao i nisam rekao da nije zaslužio već da se priča a i ovde se to pisalo da će on u Španiju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Filbi said:

Nisam odusevljen Ilicem ali ima materijala za obradu,mlad je ,nas je ,nadam se dobrom

Ilic na 4 godine je fenomenalan posao. Godinama krpimo na toj poziciji, a sad imamo mladog igraca koji moze samo da napreduje, plus ga vezemo kao neku domacu osnovu na neko vreme. Kad bismo uspevali takve potpise da napravimo svake godine po jedan to bi bilo sjajno.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kokodakalo said:

Ivanovic, Markovic

Nedovic,

Holand,

Lazic, Dobric, Lazarevic

White, Ilic

Martin, Mitar, Kuz

 12, za sada 

Jako tanko za sada. Celicni Kalinic zamenjen staklenim Nedovicem, pojacanje Holand u 35-oj, White smetalo i dalje tu, matora osovina ostala a o klupi i da ne govorim..

Al ajde da vidimo.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Cavani said:

Jako tanko za sada. Celicni Kalinic zamenjen staklenim Nedovicem, pojacanje Holand u 35-oj, White smetalo i dalje tu, matora osovina ostala a o klupi i da ne govorim..

Al ajde da vidimo.

 

Rano je za ocene, jer ce jos najmanje dva igraca doci.

Kakav cemo sastav biti, zavisi ponajvise od pleja. Ako plej bude kvalitetniji od Woltersa, imamo dzebane, pogotovo jer smo na 5 jaci nego prosle godine. I to za klasu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...