Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Just now, LevonKendal said:

 

Slažem se. Puno mogućnosti imamo sa ovom linijom. 

 

Jedina mana je size, ali imamo duge ruke i fajterski mentalitet, dovoljno za skok. 

Sto znaci da je taj preplanuo, Prepelic spominjani iz Valensije. Ako sam dobro pohvatao, Sabaz i Prepelic jos. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Predragdjape said:

Singlton - Ilic

Martin - Mitrovic - Nikolic. Nije uopste lose. Cak Singlton i Ilic mogu u nekim varijantama na 5. Izvanredno za visoke pozicije. 😄

Nikolic nece doci produzio je ugovor.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

Ovo je neko kompromisno rešenje što ne mora da znači da je loše. Singleton ima kvalitet startne četvorke u EL košarci. To smo na neki način i priželjkivali. Zato je za centra ostalo manje love, pa smo se vjerovatno morali zadovoljiti Nikolićem u ulozi trećeg centra. 

Sa ovakvom konstelacijom snaga, neka pakuju Zorana. Bicemo jaci na centru nego prosle godine, ako nista za Martina koji je centar u najboljim godinama, a verujem da ce i Mitar prodisati jer nece biti predugo na terenu protiv centara koji mu ne leze. Prosle godine su on i Kuzmic jako lepo poceli sezonu, izvan svih ocekivanja, ali su vremenom padali zbog potrosnje.

Link to comment
Share on other sites

Singltona gotivim jer je neviđeni prljavac i mučki provokator, baš pravi old school igrač kakav treba svakoj šampionskoj ekipi. Jeste on u decline-u, al' i dalje je preozbiljan defanzivac i jedan od retkih igrača koji može da brani obe visoke pozicije, a i da preuzima spoljne igrače po potrebi, znači retko raznovrstan na toj strani terena. Prošle sezone se jeste raspao šuterski u EL, al' je sa sve tom sezonom na karijernih 39.6% za tri na skoro 3 šutnute trojke po meču.

 

Inače nikako nisam ljubitelj dovođenja isluženih EL veterana, plus je činjenica da on još od dana u PAO-u ima taj Davidovac sindrom da bira utakmice, al' bih u ovoj situaciji ipak bio zadovoljan njegovim dovođenjem, a mislim i da bi baš Ilić od njega mogao mnogo toga da nauči. 


Ali na ovo onda mora i 1 Pierria Henry ( :classic_love:) na PG da se lepo zaokruži, nikakvi Šabazi i ostali skraćeni skoreri... E onda bi to već dobilo neku fizionomiju i mogli bi se fino pošibati, još ako Lazarević napravi iskorak u narednoj sezoni, ih... 

  • Like 29
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja bih zaista voleo da mi neko od strucnijih forumasa objasni logiku menjanja Kuzmica za Nikolica, pa makar u ulozi treceg centra. Zoki je dobar i borben decko, ali je masina za glupe faulove, defanzivno neinteligentan, malo bolji od Kuzmica u napadu, ali zato ogroman downgrade u odbrani.Pritom ce kod nas imati status stranca...zaista ne kapiram

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, BojanaCZV said:

Samo sto je on ovako nekako skeri lik, sa onim trakom oko glave, uvek me je plasio

Ja ga definisem da je jedan od onih igraca koje ne volis jer rade gomilu dobrih stvari protiv ekipe za koju navijas, a duboko u sebi ga zelis u svojoj ekipi ma koliko to sebi ne zelis da priznas 😁

 

Recimo, ja sam tako mrzeo Garneta iz dna duse dugo godina, a pišnuo sam u gace kad je dosao u Boston.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Gudura said:

Ja bih zaista voleo da mi neko od strucnijih forumasa objasni logiku menjanja Kuzmica za Nikolica, pa makar u ulozi treceg centra. Zoki je dobar i borben decko, ali je masina za glupe faulove, defanzivno neinteligentan, malo bolji od Kuzmica u napadu, ali zato ogroman downgrade u odbrani.Pritom ce kod nas imati status stranca...zaista ne kapiram

Kad ide june nek ide i uže, ta logika

Link to comment
Share on other sites

Singlton je igrac kojeg najvise mrzim da gledam u el, covek kao da igra sto ga neko puskom tera, neki glupi sutevj faulovi... ovo vazi za Efes.

E sad, za nas verujem odlicna opcija, plus ima toliko iskustva da mali Ilic uz njega moze mnogo toga da nauci. Dobar potez

Edited by Igor_
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...