Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

2 minutes ago, Sam B said:

 

Prvo jedan disclaimer: Naime, ovo ti pisem iz najbolje namere, nema ljutnje niti bilo kakve malicioznosti sa moje strane.

 

Dakle, komentar: Ja mogu da napravim klip gde Holland izgleda kao Lebron licno, gde Harden izgleda kao elitni defanzivac, a ja licno bolji od obojice zajedno. Verujem ti da si ga gledao, i to bi u principu trebalo da je dovoljno za neku ocenu. Ovi hajlajtsi bukvalno za golu tuki ne sluze. Ne moze se nista zakljuciti o igracu. 

 

Svako dobro.

Tri:

 

Plej, cetvorka i centar. Ili dva ako Vajt definitivno ostane.

E pa bravo, povadjene sekvence bukvalno nista ne znace, ja izbegavam bas zbog toga da ih gledam. 

Ko je gledao celu utakmicu i obratio paznju na odredjenog igraca to vec ima smisla mada cak ni jedna cela utakmica nece dati pravu sliku.

Naravoucenije highlight-si naprave igracinu od bilo koga.

Link to comment
Share on other sites

Just now, nunilo said:

E pa bravo, povadjene sekvence bukvalno nista ne znace, ja izbegavam bas zbog toga da ih gledam. 

Ko je gledao celu utakmicu i obratio paznju na odredjenog igraca to vec ima smisla mada cak ni jedna cela utakmica nece dati pravu sliku.

Naravoucenije highlight-si naprave igracinu od bilo koga.

Ja mu licno verujem u ovo sto pise, samo kazem da klipovi ne sluze nicemu sem da menadzeri furaju svoje igrace. Pogledao sam gomilu klipova nekih fudbalera koji su kao faking maradona na klipu, a veze s vezom nemaju.

 

Znaci samo cele tekme, i onda vidis iz neke napredne statistike i dojma o igracu.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Sam B said:

 

Prvo jedan disclaimer: Naime, ovo ti pisem iz najbolje namere, nema ljutnje niti bilo kakve malicioznosti sa moje strane.

 

Dakle, komentar: Ja mogu da napravim klip gde Holland izgleda kao Lebron licno, gde Harden izgleda kao elitni defanzivac, a ja licno bolji od obojice zajedno. Verujem ti da si ga gledao, i to bi u principu trebalo da je dovoljno za neku ocenu. Ovi hajlajtsi bukvalno za golu tuki ne sluze. Ne moze se nista zakljuciti o igracu. 

 

Svako dobro.

 

Ako možeš da napraviš klip u kome Holland izgleda kao odličan defanzivac - izvoli napravi ga, rado ću ga pogledati, a verujem i ostatak forumaša. Lepo pogledaj utakmice protiv Fenera u plejofu turskog prvenstva i završnicu Evrokupa (Partizan, Cedevita Olimpija, Andora i Virtus), izdvoj te sjajne defanzivne sekvence, pa da vidimo tu drugu stranu medalje.

 

Svako dobro.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Guru said:

 

Ako možeš da napraviš klip u kome Holland izgleda kao odličan defanzivac - izvoli napravi ga, rado ću ga pogledati, a verujem i ostatak forumaša. Lepo pogledaj utakmice protiv Fenera u plejofu turskog prvenstva i završnicu Evrokupa (Partizan, Cedevita Olimpija, Andora i Virtus), izdvoj te sjajne defanzivne sekvence, pa da vidimo tu drugu stranu medalje.

 

Svako dobro.

 Mislim da je beskorisno. Napisah ti da ti verujem na rec.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, BojanaCZV said:

Dalibor Ilic zvanicno.

 

Taj mi je potpis bas zanimljiv.

 

Sa srecom mu bilo!

Bas odlican potez kluba po meni,moze da izraste bas u opasnog igraca,ima sve predispozicije.Mlad decko i nek je sa srecom,da ga zaobidju povrede.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Zvezdan said:

Meni Kuz skroz ok za 3 opciju na 5, a Vajt nikako kao prva 4

Kuz je trebao da ide da je ostao DR,e sad sta ce se desavati ne zna se,postavlja se i pitanje koliko bi on zeleo da bude 3 centar i koliko mi mozemo da nadjemo zamenu da je domaci igrac i da ima visinu jer su i Luka i Hasan skraceni centri da kazemo.

 

Za Wajta ja sam iskreno bio sokiran kada je uopste i razmatrano da ostane a potom aktiviran taj ugovor za ovu sezonu.Sad sa li ce se to resiti tj naci neko da ga preuzme ili ce ostati videce se.

2 minutes ago, Mile1 said:

Konacno doleteo Ilic

Bukvalno msm da sam cuo ima mesec dana da je zavrsen vec sam poceo da mislim da na kraju nece ni doci

Edited by Maverick88
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi trenutno na PG SG i SF imamo 7 igraca i sa sigurno novim PG to je vec 8, ja stvarno ne vidim tu mesta za jos  nekog na SG/SFa iskreno ni neke preterane potrebe , jer se sigurno nece dovesti neko ko bi bio prva opcija. Veliki je tu problem ugovori Pefija, Lazica pa i Dobricu koji sigurno nisu mali

Ja licno mislim jos PG i ako dodju zamene za White i Kuza

Edited by djurava
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Sam B said:

 

Prvo jedan disclaimer: Naime, ovo ti pisem iz najbolje namere, nema ljutnje niti bilo kakve malicioznosti sa moje strane.

 

Dakle, komentar: Ja mogu da napravim klip gde Holland izgleda kao Lebron licno, gde Harden izgleda kao elitni defanzivac, a ja licno bolji od obojice zajedno. Verujem ti da si ga gledao, i to bi u principu trebalo da je dovoljno za neku ocenu. Ovi hajlajtsi bukvalno za golu tuki ne sluze. Ne moze se nista zakljuciti o igracu. 

 

Svako dobro.

Tri:

 

Plej, cetvorka i centar. Ili dva ako Vajt definitivno ostane.

Klipovi su tu da podebljaju prethodno iznete stavove. Holand je odličan igrač, volećemo ga mi Cigani jer će uvek dati 100%, ali on kao većina tih energy likova malo kuburi sa koncentracijom. 

Dobar potpis igrački, koliko ima smisla na naš roster znaćemo kad se kompletira ekipa

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Cavani said:

Dalibor Ilic najsmisleniji potpis do sada.

Konacno neko posle 2000te u ekipi, mi ne smemo ni jednog slicnog talenta da propustimo koji nam je iole dostupan.

I to na poziciji na kojoj smo vec godinama u nazad deficitarni. Steta sto Radonjic nije tu da ga oblikuje, ali dobro je i ovako. 

Edited by DijametralnoSuprotan
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Sam B said:

Znaci samo cele tekme, i onda vidis iz neke napredne statistike i dojma o igracu.

 

Pa cele tekme sam i gledao

 

A ako ti je do defanzivne statistike:

 

Holland-1.png

Holland-2.png

 

 

Voleo bih da vidim kako bi iz ovoga izvukao materijal za višeminutni klip sa Holandovim sjajnim odbranama, al' pošto misliš da je to besmisleno, onda ništa.

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...