Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Gledam roster Nižnjeg u zadnjih 4-5 godina, koliko to deluje jezivo sa ovim silnim antitalentima Ruskim 😄 Jedina sezone gde je roster dobro izgledao (bar po imenima, a bgm i po igrama) onomad sa Ročestijem, Tompkisom i Kinzijem bratom.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Radonja said:

Ako nesto ponavljas 100x mozda i zasmeta.

Dva puta napisano 100x ne znaci da je sto puta napisano, ponovio sam 3 puta, srpski sto se kaze.

 

Kome smeta neka preskoci, ko ne moze da izdrzi da ne iskomentarise neka iskomentarise dobice sigurno neke reakcije, ako prekrsim neko pravilo ti brisi ili banuj, sve kul.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Lukić je najozbiljniji kandidat za trenera. U četvrtak mu je poslata ponuda. Danas je imao razgovor sa Čovićem. Uprava kluba želi da ga angažuje. On je prvi izbor. Hoće li se dogovoriti, ne znam. 

 

Ne bih bio baš tako skeptičan što se tiče ekipe za ovu sezonu. Tržište jeste siromašno ali mislim da će ove sezone da se ostvari želja mnogih zvezdaša koji su svih ovih godina zagovarali priču da se rizikuje sa nedokazanim igračima sa koledža, tj. mačkama u džaku. Ko zna, možda to na kraju ispadne i dobro. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dovodio je on u Nizhnyem macke u dzaku vidim,umeo je neke strance sa finim brojkama da nabode

1 minute ago, Dzonii said:

Mozda je i ovo predsednikova dimna bomba, pred dolazak nekog iskusnijeg trenera.

U sta se iskreno nadam...

Ne znam bas,ne verujem u to.

Link to comment
Share on other sites

Lukić je dobar trener sa dobrom karijerom koju je zbog love proveo u Rusiji, ali svejedno. Koliko znam kroz Nižnji je prošla većina talentovanih Rusa, a i ne postaje se selektor Rusije tek tako.

Opet koliko se sećam njegov Nižnji je igrao lep basket. Ne bih imao ništa protiv da on dođe.

 

P.S. Veliki broj upisa je na nivou natpisa na banderi : Prodajem mast od koje vam kurac raste i do 7cm mesečno.

Pa ko se upeca upeca 

  • Like 6
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, gledaoc said:

Nas i ovako ceka blamiranje i bez politike kupujmo domace, cini mi se da je ovaj Lukic grobar.

Jeste. I ima pakleni plan, da postane nas trener i da nas namerno urnise po cenu svoje karijere, jer mu je grobarstvo na prvom mestu.

17 minutes ago, gledaoc said:

Nas i ovako ceka blamiranje i bez politike kupujmo domace, cini mi se da je ovaj Lukic grobar.

Jeste. I ima pakleni plan, da postane nas trener i da nas namerno urnise po cenu svoje karijere, jer mu je grobarstvo na prvom mestu.

  • Like 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, 1945 said:

Dosta hrabra izjava sa generalizacijom da smeta svim Zvezdasima.

 

@Chaos Is Me, jel ovaj lik neka sveta krava teme ili prosto nikoga ne interesuje sta pise?

 

ja definitivno nisam za banovanja ali mos def jesam za javna i eksplicitna upozorenja. lik naopako interpretira prijateljsko upozorenje moderatora = dajte popricajte sa njim privatno, ako vec nije u stanju da razume. 

  • Like 4
  • Tuzno 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

@Chaos Is Me, jel ovaj lik neka sveta krava teme ili prosto nikoga ne interesuje sta pise?

 

ja definitivno nisam za banovanja ali mos def jesam za javna i eksplicitna upozorenja. lik naopako interpretira prijateljsko upozorenje moderatora = dajte popricajte sa njim privatno, ako vec nije u stanju da razume. 

On je, uhapsite ga!

Link to comment
Share on other sites

Kratko samo, hteo sam da kazem da saosecam i da je verovali ili ne i meni jako zao zbog odlaska Radonjica. Sigurno ste u startu u velikom minusu tu, ali ne izvlacim iz toga nikakvu satisfakciju, ovo mi je pomalo bljutavo. Nadao sam se evroligaskim okrsajima i nastavku trenerskog duela, bas zato sto je Zeljko do sad omlacen. Hang in there, jebiga...

  • Like 34
  • Love 1
  • Thanks 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, uini said:

 

samo treba neko da te javno upozori, posto imas neku svoju slobodnu interpretaciju pravila a usput opusteno podmeces moderatoru, pa me zanima iz cijeg si oka ispao. 

Na sta da me upozori? Da ne smem da se salim vise puta na istu temu?

 

Ne podmecem ja njemu, vec on meni gde je 2 puta napisao da sam ponovio 100 puta i stavio Zvezdase u mnozini a pisao iz svog ugla. Ja administraciju dozivljavam kao prve medju jednakima i svakom odgovaram na isti nacin jer smatram da je to ok.

 

7 minutes ago, Don Radonja said:
13 minutes ago, 1945 said:

On je, uhapsite ga!

Brate, ajde smiri se.Nekad prihvati dobronameran savet od nas iskusnijih forumasa.

Ne bih voleo da dodje do kaznjavanja.Jer nam to nije u cilju.

Ovakav dobronameran savet uvek prihvatam. Evo, necu pisati dok ne potpisemo novog trenera. Kao sto rekoh ako ima elemenata prihvaticu kaznu sta sad ako je to za dobrobit foruma i unapredjivanja kvaliteta spreman sam da se zrtvujem. 

 

A vidim da se dopusta Uiniju vec treci put da pise da sam sveta krava, iz kog si okao ispao to mi je 2 puta napisao, ali upozorite mene sto sam se nasalio 3 puta sa 3 razlicite slike.

 

Sportski pozdrav do potpisa Lasa, Sferopulosa mozda nekog treceg stranca ili pak Lukica, a ne Jovanovica kako su dobro obavesteni pisali.

Edited by 1945
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, 1945 said:

Na sta da me upozori? Da ne smem da se salim vise puta na istu temu?

 

Ne podmecem ja njemu, vec on meni gde je 2 puta napisao da sam ponovio 100 puta i stavio Zvezdase u mnozini a pisao iz svog ugla. Ja administraciju dozivljavam kao prve medju jednakima i svakom odgovaram na isti nacin jer smatram da je to ok.

1 bold: Ako se salis u kratkom roku i vrtis jednu te istu ili slicnu foru....To je floodovanje teme.

Pa ti je dosao kolega grobar i skrenuo ti paznju na to.

Pa mu odgovaras sledece: "...osecajnim komsijama kojima smeta u sta moze da preraste komsijska tema."

Pa sam ti ja napisao da ne mora samo komsijama da smeta ...

I tu dolazimo do 2 bolda gde ocigledno ne shvatas da sam tih 100x napisao da naglasim moju poentu i time ti suptilno porucim da stanes.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...