Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Ali koliku fascinaciju ima 1945 sa ovim Kornetom,Opisuje ga kao da je MJ licno a ne neki nebitni levat koji ulazi u garbarage time ako i tada... :D

5 minutes ago, L' Imperatore said:

 

 

Ovo je "everything goes" tema. Nerealne projekcije rostera, analize igrača koji neče doči, skautinzi, rekordno napucavanje stranica koje samo največi fanatici mogu da isprate... To je nekako i suština ove teme. Da se ovde sve to istrese i da se ovim stvarima ne guše druge, ozbiljnije teme. Tako da, opušteno 🙂

A ja sve mislio da se ovde ozbiljno pise. :D

 

Kornet is greatest of them all! :D

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Don Radonja said:

Ali koliku fascinaciju ima 1945 sa ovim Kornetom,Opisuje ga kao da je MJ licno a ne neki nebitni levat koji ulazi u garbarage time ako i tada... 😄

A ja sve mislio da se ovde ozbiljno pise. 😄

 

Kornet is greatest of them all! 😄

 

Pa dobro, ako mi budemo tražili nešto za sebe u NBA, moraćemo da potražimo baš medju tim garbage time levatima. I to baš na ovaj način. Znači nekoga ko ima kvalitet, samo je njegov skillset teško primenjiv na trenutno NBA košarku, a puno bolje bi legao EL ekipi. Samo je problem što više ni tim gt levatima ne miriše evropa toliko, pa ni oni neče da dodju. Kao što smo mogli da vidimo lani.

 

Znam da večina ovu temu vidi isto kao i ja. Ja sam samo replicirao forumašima koji se ne slažu i koji bi to malo da pritegnu i raspodjele u više topica. Da moderatori popadaju u nesvest

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Pa dobro, ako mi budemo tražili nešto za sebe u NBA, moraćemo da potražimo baš medju tim garbage time levatima. I to baš na ovaj način. Znači nekoga ko ima kvalitet, samo je njegov skillset teško primenjiv na trenutno NBA košarku, a puno bolje bi legao EL ekipi. Samo je problem što više ni tim gt levatima ne miriše evropa toliko, pa ni oni neče da dodju. Kao što smo mogli da vidimo lani.

 

Znam da večina ovu temu vidi isto kao i ja. Ja sam samo replicirao forumašima koji se ne slažu i koji bi to malo da pritegnu i raspodjele u više topica. Da moderatori popadaju u nesvest

Ma znam.Opusteno. :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Još jedan igrač koji mi se fenomenalno pokazao (ovog puta u Kinderu) je Džordan Bel. PF, defanzivno orijentisani atleta, posprema sve oko obruča, potencijalna dabl dabl mašina. 

Edited by Holivud
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Holivud said:

Još jedan igrač koji mi se fenomenalno pokazao (ovog puta u Kinderu) je Džordan Bel. PF, defanzivno orijentisani atleta, potencijalna dabl dabl mašina. 

Bacas udice a?😂😂

Link to comment
Share on other sites

Just now, Igor_ said:

Bacas udice a?😂😂

 

Taman posla, napisao sam ranije da je krajnje vreme da počnemo da obraćamo pažnju na digitalne atlete. Kolega 1945 ostavio ocene Luka Korneta sa NBA, možda zna i ovog Džordana Bela. U menadžeru ultra zahvalan igrač. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Holivud said:

 

Taman posla, napisao sam ranije da je krajnje vreme da počnemo da obraćamo pažnju na digitalne atlete. Kolega 1945 ostavio ocene Luka Korneta sa NBA, možda zna i ovog Džordana Bela. U menadžeru ultra zahvalan igrač. 

Ajmo jos jedno 20ak posta o coveku koji nas nece pojacati😁

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Holivud said:

Zašto da ne, ukoliko nas kojim čudom pojača baš neko od tih za koje se ne očekuje nastaće delirijum na forumu. Vredi raditi za taj trenutak. 

Ajde kreni opet sa zvezdom, i odigraj celu sezonu sa decom, i javi nam ko se kako razvija da vidimo ima li materijala tu😁

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Igor_ said:

Ajde kreni opet sa zvezdom, i odigraj celu sezonu sa decom, i javi nam ko se kako razvija da vidimo ima li materijala tu😁

 

Forsirao sam Uskokovića i Nemanju Popovića, ocene im i nisu bile toliko loše (mada im potencijal nije neki, oko 77 ), ali Dijamantidis je igrao neuporedivo bolje.

Tek što se Popović malo stabilizovao neko iz Italije/Španije platio otkupnu klauzulu koja je bila niska a ja nisam povećao jer sam bio u fazonu ko će ovog da traži. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Necemo lako naci boljeg pleja od Voltersa, medjutim imamo 2 veca problema od toga. Prvo Pefi ce biti jos losiji sledece sezone, drugo Dzoni nije pokazao da je kalibar za EL. Ocekivao sam da ce ga pomeriti na beka sutera sa sto manje organizacije i kontakt igre, ali mi sad to ne deluje tako.

 

Petrusev nam se ne uklapa u roster(ako Kuzma i Mitar ostaju), ali je ogroman potencijal i ako postoji šansa za višegodišnji ugovor bilo bi suludo ne potpisati ga. Onda bi tu mekoću na 5 trebalo peglati nekom snažnom i skočnom četvorkom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Profesor said:

Necemo lako naci boljeg pleja od Voltersa, medjutim imamo 2 veca problema od toga. Prvo Pefi ce biti jos losiji sledece sezone, drugo Dzoni nije pokazao da je kalibar za EL. Ocekivao sam da ce ga pomeriti na beka sutera sa sto manje organizacije i kontakt igre, ali mi sad to ne deluje tako.

 

Petrusev nam se ne uklapa u roster(ako Kuzma i Mitar ostaju), ali je ogroman potencijal i ako postoji šansa za višegodišnji ugovor bilo bi suludo ne potpisati ga. Onda bi tu mekoću na 5 trebalo peglati nekom snažnom i skočnom četvorkom. 

Dzoni ako u pripremnom periodu fokusira svoj rad na sutu, moze da bude jako dobar bek suter u rotaciji. 

 

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Guru said:

Još ako tokom leta poradi malo i na visini i nabaci nekih 10-ak cm biće odlično

 

 

 

Jedina dva igrača u EL preko kojih protivnici lagano šutiraju su Čović i Ivanović.

Mnogo kratki i neatleticni za Euroligu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 

7 minutes ago, Profesor said:

Одласком Волтерса отвара се простор за нашег брата Малкома. Има ли ко твитер да га приупита за здравље, овог лета му истице уговор.

Ja sam ipak vise za Joe Ragland-a, covek pokidao u izrael MVP finala prosek 20.5p, 4.5sk i 8a.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...