Jump to content

F1 Prognoza 2022


Romantik

Recommended Posts

Kao malu utehu za fijasko njegovih konjića, ali možda i kao so na ranu, zavisno od ugla gledanja, pobedu u ovoj trci je ostvario @alberto.ascari

 

Ja sam iskoristio svoju funkciju i najavljeno diskreciono pravo da glumim Masija, u nadi da ću dostići njegovu slavu 🙃 i iprkos tome što je @mitarmitarostavio po pravilima nevažeću prognozu, priznao mu deo do greške i dodelio 2 poena za trku. Ako neko ima primedbe na to, ili na nešto drugo iz tabele, prigovori se primaju do kraja ove sedmice.

 

 

7-Vox Fantazi-Monako 2022.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kao malu utehu za fijasko njegovih konjića, ali možda i kao so na ranu, zavisno od ugla gledanja, pobedu u ovoj trci je ostvario [mention=281]alberto.ascari[/mention]
 
Ja sam iskoristio svoju funkciju i najavljeno diskreciono pravo da glumim Masija, u nadi da ću dostići njegovu slavu [emoji854] i iprkos tome što je [mention=756]mitarmitar[/mention]ostavio po pravilima nevažeću prognozu, priznao mu deo do greške i dodelio 2 poena za trku. Ako neko ima primedbe na to, ili na nešto drugo iz tabele, prigovori se primaju do kraja ove sedmice.
 
 
1972805915_7-VoxFantazi-Monako2022.thumb.png.df04fd388743561b72ee4cd34767ff4c.png
Ja bih to menjao za pehar za Charlesa...[emoji52]

Scheckter - Schumacher 21 godina,
Raikkonen - ? 15 godina and still waiting...

Odesláno z mého XQ-BC52 pomocí Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Romantik locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...