Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

Novak je svojevremeno (2013) s Rafom isao u Brazil i Argenitinu na neke egzibicije. Definitivno je postojao neki zahtev za vakcine u to vreme da bi usao u te zemlje. Sto znaci da je i primio te vakcine.

To bi trebalo da znaci da je tek posle toga (a pre 2016. kad je imao povredjen lakat) promenio misljenje i od tada ne zeli vakcine.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, wwww said:

Novak je svojevremeno (2013) s Rafom isao u Brazil i Argenitinu na neke egzibicije. Definitivno je postojao neki zahtev za vakcine u to vreme da bi usao u te zemlje. Sto znaci da je i primio te vakcine.

To bi trebalo da znaci da je tek posle toga (a pre 2016. kad je imao povredjen lakat) promenio misljenje i od tada ne zeli vakcine.

Pa verovatno otkada je upoznao psihopatu Imasa. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Borko said:

Pa verovatno otkada je upoznao psihopatu Imasa. 

Mislim da Imaza zna jos od ranije (preko brata Marka, koji je patio od nekakve depresije - sad da li klinicki dijagnostikovane ili samo od strane Marka - ko zna), samo je to tek kasnije uhvatilo maha. Ili preko Cetojevica i ostalih (Mek ce znati da nabroji).

Ne mogu sad da se setim kad je bese ono procurio neki video snimak s neke seanse Imaza gde je i Novak nesto pricao na bini (da li se povezivao s cinijom pirinca ili sta vec). U celoj toj prici je bila i slovacka teniserka Daniela Hantuchova, a cini mi se da su bile i neke slike Verdaska.

ovo je postavljeno na youtube krajem 2016:

 

Spoiler

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Znas kako,ja sam vec dugo vremena njegov navijac (veliki sam mu navijac od pocetaka,pa i pretm) koji mu i izvan terena u tefteru belezi i 'pluseve' i 'minuseve'..hocu reci da za neke aspekte njegove licnosti ili delovanja imam ogromno postovanje,a u nekim poljima se ne slazem sa njegovim postupcima i nacinima razmisljanja..opet..ako pogledamo samo teren,videcemo da ga je ta ista glava i dovela do tensike besmrtnosti..

Nekako,zelim reci da nije sve tako crno-belo..mislim,meni svakako ne moze biti (pogresna kombinacija boja u svakom slucaju )

 

brate , to sto smo mi navijaci je jedna stvar, druga je kako on sebe predstavlja, i ja ga gledam kroz milion prizmi i ne crno-belo a ne znam licno coveka pa moram tako .kad mozemo na osnovu izjava , postupaka i sta vec da druge opisujemo nije ni on ,bar za mene izuzetak.

a za njegove alergije mu nije rekao shaman nego je radio neke testove , devijaciju nosa mu nije baba persa operisala i lakat takodje , pa nije ostao invalid . tad mu regularna medicina bila dobra .

nego se proserava. ali valjda njegova kaka ne smrdi :classic_biggrin:

sve u svemu, neka radi kako mu je volja , nesto mi bistro po pitanju desavanja i odluka u poslednje vreme ich ne deluje .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, erwin said:

 

Gde si to slušala, u nekom privatnom društvu ili je ona kačila klip o tome na nekoj društvenoj mreži?

 

Imate ovde deo:

 

 

A ko je ostao ovakav kako Jelena prica, vezano na njegov state of mind, sumnjam da ce se vakcinisati.

 

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Baš ti hvala, Bojana, nisam na to mislila ali evo ima i ovde dosta detaljno.

Što se Imaza tiče ušao je preko Marka, čini mi se da postoje snimci s njim u loži još sa WTF 2012 ili 2013, ako nisam pomešala s nekim drugim turnirom, trebalo bi da je jednostavno proveriti. A o drveću je pričao još posle polufinala Melburna 2011, dobro se sećam te priče o šetnjama u parku koje mu daju novu energiju, nikom tada to nije zvučalo specijalno čudno, a i zašto bi...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, wwww said:

jedino ako Srdjan ode da "poprica" s Imazom i "objasni" mu da kaze Novaku da ce s vakcinom videti divine light, te da ce se ... spojiti/sroditi/sta god vec je cilj s ... svojom dusom/unutrasnjim bogom/ (nemam pojma sa cim).

Srdjan najbolje sto moze da uradi sada je da tihuje i druzi se sa unucima.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, BojanaCZV said:

 

Imate ovde deo:

 

 

A ko je ostao ovakav kako Jelena prica, vezano na njegov state of mind, sumnjam da ce se vakcinisati.

 

 

Gledam ovaj klip i mislim koliko mentalno moras biti jak da dodjes u vrh sporta pogotovo pojedinacnog, a onda mi nije jasno gde je to sve skrenulo i kako je on kao takav uspeo da dopusti da na njega ima uticaj neko ko ce da mu usadi u glavu ta spiritualna sr. (izvinjavam se nekom ko u to veruje, nije mi namera da uvredim nego ja to jednostavno u danasnjem svetu ne mogu da razumem). 

Link to comment
Share on other sites

imamo mi na poslu jednu tehnicarku cija je sestra u nekoj crkvi, ne znam tacno koja je.uglavnom , ne slave detetu rodjendan, sve praznike koje mi praznujemo i jos hiljadu nekih stvari a dete od rodjenja toliko pazili da je mali ispred ekrana non/stop i progovorio na engleskom.elem, odvedu onii njega kod psihijatra , covek u shoku i odmah roditelje posalje kod kolege,prijavi ih soc. sluzbi ......

 jeste da nema veze sa novakom ali ti ekstremi na neki nama cudan nacin uticu na ljude do bolesti.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...