Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

na kraju ispada da ga je puno kostala zajebancija sa lekipom 18-og

i da to predstavlja jedan cvrst, skorasnji dokaz o zanemarivanju bezbednosnih protokola

sto mi je negde i ok, svakako sam stava da je za to sto je radio nakon pozitivnog testa negde morao da snosi posledice

naravno bolje bi bilo da je nekako mogao da igra tamo, a da ovde u zemlji odgovara(ali stvarno) za to ponasanje, ali jbg

 

ovim naravno ne zelim da aboliram ozi bandu, oni tamo bukvalno imaju svoje vuline, stefanovice i vucicevice

i krivo mi je sto je takva jedna banda pobedila

 

a novak ako moze da raskrsti sa budalama koje ga okruzuju pa da se i nada necemu dalje

tj. bar nekim budalama, srkija svakako ne moze da se odrekne, ali moze da ga ucutka

ako nije u stanju da to raskrsti, onda je mozda bolje da razmisli o kacenju kopacki o klin, dok jos uvek ima legacy

ako se nastavi ovako i narednih god-dve, cela ta kontroverza preti da mu obelezi karijeru vise nego sve sto je prethodno napravio u istoj

sto nije fer jbg

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Losmi17 said:

Ponovicu ono sto sam rekao i pre samog procesa prvi put.

Ne postoji tako nesto kao nezavisno sudstvo. I sanse su i prvi put bile male, ali je Keli ocigledno bio iznad situacije.

Kad sam video sinoc ono vece od 3 metuzalema, sve mi je bilo jasno.

 

Ovo sto je uradila izvrsna vlast je zaista opasna stvar, i oni ocigledno mogu da urade sta hoce. Nema potrebe da pricamo vise o tome da li je namestaljka, pa advokat vlade je nocas trazio da ne puste Novaka odmah cak i ako pobedi. Wtf?

Tuzna drzava ta australija.

 

Upravo ovako izgleda nezavisno sudstvo, svidjalo se to tebi ili ne.

 

Ono juce nije bilo "sudjenje", nego preispitivanje zakonitosti odluke ministra. Da li ministar ima pravo da izbaci nekog iz drzave? Ima. Da li je odluka ministra u tolikom stepenu besmislena da treba da se ukine? Nije.

 

Ende.

Edited by deez nuts.
  • Like 6
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

sve,sve, ali teniserka se oglasi a ovi muski bezmudici ..... ajde da sacekamo , mozda se sete da ih imaju .

 

 

Quote

 

"Lako je Djokovicu da staje iza svojih kolega kada je do sada zaradio stotine miliona eura".

 

pa ko njima brani da urade isto ???

Edited by vanjabarsa
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Iskreno. bolje je ovako. Smatram da iako je izgubio na sudu, generalno je dobio ako uspe iz ovoga da izvuce prave zakljucke. On nije bio spreman da igra. Mi, njegovi navijaci, naglas govorimo kako bi na bes uspeo da ga osvoji, a u dubini duse znamo da je to bilo malo verovatno. Uz to, ogroman pritisak bi trpeo od publike i generalno australijanaca jer ga ne zele tu. Ne daj Boze, mozda bi ga neko i napao.

Nadam se da nece ovo da ga unisti jer mi to stalno prolazi kroz glavu. Ne znam sta je njemu bilo pa je krenuo na svetski poredak, na atp i u ostale bitke za koje se znalo u startu da ne moze da ih dobije i pored malih pobeda tu i tamo. Nije trebao to da radi dok je aktivan igrac. Mogao je posle igracke karijere to da radi i da ne ugrozi sve ono jos sto je mogao da postigne. 

Ako uspe da se izdigne iz ovog, za mene ce biti najveci ikada po pitanju mentalne cvrstine a onda sam siguran i da rezultati nece da izostanu pa ce zacementirati i pitnje ko je najveci ikada u tenisu.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

Председник Србије Александар Вучић каже да Новак Ђоковић може уздигнуте главе да се врати у своју земљу након одлуке аустралијског суда којом је потврђено укидање његове визе.

Александар Вучић је, након одлуке Федералног суда Аустралије о укидању визе Новаку Ђоковићу, рекао да се са њим чуо, да га је бодрио, да једва чекамо да га видимо у Србији и да је добродошао.

 

"Они који су мислили да су истерали некакве принципе само су показали да никакве принципе нису имали, да 10-11 дана малтретирате најбољег светског тенисера да бисте му 10-11. дана уручили одлуку за коју сте знали да ћете је уручити првог дана", рекао је Вучић након гласања на референдуму.

Председник је рекао да Ђоковић не би дошао у Аустралију или би се вакцинисао да је тамошња влада рекла да онај ко није вакцинисан нема право да уђе.

"Овако сте оставили могућност за медицинско изузеће, у складу са тим је дошао, урадио све што је требало, а онда је кренуло шиканирање и малтретирање до сада невиђених размера и у смислу медијског линча, буквално лова на вештице, против једне особе, једне земље јер су на Новаку хтели да покажу како функционише светски поредак, буквално лова на вештице и да они то могу да ураде против сваког", истакао је председник.

Додао је да се и у "бесмисленом судском процесу" видело колико тужилац лаже.

"Кажу како је у Србији испод 50 одсто вакцинисаних грађана Србије, немојте да лажете јер је званично вакцинисано 58 одсто, то је много више од оног што је тужилац рекао, то је и више него у неким земљама ЕУ, посебно земаља у окружњу, Бугарске, Румуније, Хрватске", истакао је Вучић.

Додаје да је то био бесмислен аргумент, али да је у, како каже, орвеловским представама и то апсолутно могуће.

"Ми ћемо аустралијске спортисте колико већ у марту дочекати на другачији начин, неупроедиво бољи начин, нећемо зарад избора да се иживљавамо на њима и показујемо силу на њима, нити било шта слично, они долазе због првенства, показаћемо да смо бољи од аустралијске владе и хвала њиховом народу који воли српски народ", сматра Вучић.

Наглашава да они мисле да су овим понизили Ђоковића 10-дневним малтретирањем, али су, додаје, овиме понизили себе".

"Ђоковић може уздигнуте главе да се врати у своју земљу", закључио је председник.

https://www.rts.rs/page/stories/ci/story/1/politika/4666939/vucic-djokovic-australija.html

Link to comment
Share on other sites

 

5 minutes ago, Indig0 said:

Jako mlako saopstenje Novaka, ocekivao sam da ih posalje u tri lepe.

 

Saopštenje mu je najbolje moguće u ovom trenutku. Sad treba da se vrati kući u MC (namerno pišem MC jer će tamo da bude izolovan od ovdašnjih budalaština), da porazmisli šta hoće da radi u naredne dve-tri godine i donese razumne odluke. Posle ako hoće da ih pljuje, ima vremena koliko hoće.

 

Jasno je da nevakcinisan neće moći gotovo nigde da ušeta da bi odigrao turnir (osim u MC gde ima boravak). Rim 100% otpada, RG, ima dosta vremena do tada, USA turneja pre toga, iskreno pojma nemam. TO mu verovatno nije ni bilo u planovima da juri WI i Miami posvaku cenu. Sad mu se otvorio kalendar ali ne vidim preteranu svrhu obijanja betona nakon AO.

Moje mišljenje je da bi bilo najbolje da se fokusira na RG i da sve podredi tom slamu. Dakle, šljaka, šljaka, šljaka. Madrid, MC, Rim (ako ga puste u ITA) i to ne mora da osvaja sve, samo da napravi formu i igru za RG. 

Prvo mesto gubi već za 2 nedelje i to po meni ne bi smeo da mu bude prioritet. Dakle, RG, W pa USO. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 

ono kad bivsa teniserka ima misljenje o medicini, pa zna bolje od dva panela nezavisnih medicinskih strucnjaka...

 

(bese njen pokojni muz radio prijemni za fakultet umesto Trampa :classic_dry: )

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, deez nuts. said:

 

Upravo ovako izgleda nezavisno sudstvo, svidjalo se to tebi ili ne.

 

Ono juce nije bilo "sudjenje", nego preispitivanje zakonitosti odluke ministra. Da li ministar ima pravo da izbaci nekog iz drzave? Ima. Da li je odluka ministra u tolikom stepenu besmislena da treba da se ukine? Nije.

 

Ende.

Onda nemoj da kukas kada te slina, psiho i vulin na isti nacin jebu ovde

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Losmi17 said:

Ovo bukvalno ni nesa slina ne bi uradio.

To je ta demokratska i pravna drzava.

 

Idu im izbori, pa ako Australijanci nisu zadovoljni neka glasaju protiv vlade u kojoj bi doticni bio. To je demokratija. Da li mi ovde mozemo da se otresemo doticnog nese i njegovog sefa kad rade nemerljivo gore stvari od Houka, i to gotovo na dnevnom nivou? Dzipovi bez oznaka, bugarski vozovi...ne bih ipak ja potcenjivao domacu 'demokratiju' (ovo sve nevezano od toga da li je ministar ispravno doneo odluku).

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Just now, handys said:

 

Idu im izbori, pa ako Australijanci nisu zadovoljni neka glasaju protiv vlade u kojoj bi doticni bio. To je demokratija. Da li mi ovde mozemo da se otresemo doticnog nese i njegovog sefa kad rade nemerljivo gore stvari od Houka, i to gotovo na dnevnom nivou? Dzipovi bez oznaka, bugarski vozovi...ne bih ipak ja potcenjivao domacu 'demokratiju' (ovo sve nevezano od toga da li je ministar ispravno doneo odluku).

Moj post nije bio afirmativan ka nasoj vlasti, vec samo pokazuje kakva bagra vodi australiju.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...